Jump to content

SANFIERRO GYVENIMAS

SFG.LT projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG.LT starto Informacija

turime naujienų iš projekto! Nustatytas serverio startas, bei jo tiksli data. Serverio startas numatomas. Lapkričo 10 dieną, 20:00 valandą

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.4

Prisijungti į serverį

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija     

 1. Pastarasios valandos
 2. SFG.LT projekto komandos buvę nariai Visiems buvusiems komandos nariams esame labai dėkingi už jų pagalbą mūsų projektui!
 3. Šiandiena
 4. Op Op Op, laukiam nesulaukiam starto !! Ну это будет бомба
 5. Sveikutis → Sveikučiai turime naujienų iš projekto! Nustatytas serverio startas, bei jo tiksli data. Serverio startas numatomas. Lapkričo 10 dieną, 20:00 valandą Lietuvos Taigi lauksime Lauksime Jūsų visų serveryja SAMP.SFG.LT Premijos bus dalinamos pirmas trys dienas po serverio starto (premijos bus kas dien skirtingos Oficialūs Renginiai rekordo siekimo procesas
 6. Yesterday
 7. informaciją apie išvaizdą išvaizdą planuojam keisti 2023.09.xx diena Tiksliai nežinoma
 8. Šią savaitę
 9. Sveikučiai, pagaliau ir sulaukiau į šį prižiūrėtoją anketos ir nusprendžiau, ko norėčiau šiose pareigose. Tad EMIGRACIJU prižiūrėtojumi tampa @Martin_Benneti vienintelis iš visų atsakė viską labai užtikrintai ir tiesmukiškai! Labiausiai patiko ir užpildyta atranka. Sėkmės Jam ir tikėkimės parodys klasę!
 10. pagr puslapis čia 😄 o kur pačio dizaino fotkė?
 11. Atranka į PD prasidejo 🙂 

 12. Butina reik jau keist dizaina, aisku ir senas geras, bet norisi jau naujo!🙂
 13. čia kartais ne saulei buvo kuriamas dizainas kad matosi icon visai kito projekto ?
 14. Anksčiau
 15. sveikutis → sveikučiai Noreciau visu jusu nuomones Keičiam jūsų nuspręsite gerbiamieji SFG.LT nariai
 16. gal zinot kur laime stumdoma po 30

  1. Show previous comments  1 more
  2. Nicholas_Santuarez
  3. DemarcusDred

   DemarcusDred

   panai X kartu pernakt galetum duot;)

  4. Nicholas_Santuarez

   Nicholas_Santuarez

   pasinaudosiu šitomis žiniomis, dėkui

 17. ‼️SVARBU‼️ Atblokuoti visi, kurie buvo užblokuoti iš anksčiau! Visiems pradedamas naujas, švarus lapas. Visi užregistruoti nariai, senos temos, pranešimai lieka, nebent kažkas bus atnaujinta. Forumo dizaino pakitimai kol kas neplanuojami, bet ateityje numatomi!
 18. Sveikučiai, Pagaliau ir sulaukiau į šį prižiūrėtoją nusprendžiau, ko norėčiau šiose pareigose. Tad apeliacijų prižiūrėtojumi tampa - @Jack_Mackinnon, vienintelis iš visų atsakė viską labai užtikrintai ir tiesmukiškai! Labiausiai patiko ir užpildyta atranka. Sėkmės Jam ir tikėkimės parodys klasę!
 19. SFG.lt/dc! Užeinam ir skaitom naujienas tenais taip pat! 

 20. Kviečiam draugus hebra!

 21. Sveikučiai, pagaliau ir sulaukiau į šį prižiūrėtoją pakankamai anketų ir nusprendžiau, ko norėčiau šiose pareigose. Tad Administratorių prižiūrėtojumi tampa @delights vienintelis iš visų atsakė viską labai užtikrintai ir tiesmukiškai! Labiausiai patiko ir užpildyta atranka. Sėkmės Jam ir tikėkimės parodys klasę!
 22. PASIŪLYMŲ/IDĖJŲ ANKETOS TAISYKLĖS Laikytis forumo taisyklių; Draudžiama kurti temas, kurios nėra susijusios su šia skiltimi; Temos, kurios neaktyvios ilgiau nei 15 dienų - rakinamos. KOMENTARAI TEMOJE Draudžiama rašyti beprasmius pranešimus; Pranešimas temoje privalo būti argumentuotas; Norint pasiūlymą ar idėją pagerinti - nekurkite naujos temos, o parašykite toje pačioje. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų (Vardas_Pavardė): Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Kuo tai būtų naudinga: Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas:
 23. SKUNDŲ SKILTIES INFORMACIJA ANKETOS TAISYKLĖS Skundus kurti tik pagal užpildytą anketos šabloną; Laikytis forumo taisyklių; Draudžiama kurti temas, kurios nėra susijusios su šia skiltimi; Visi pateikti įrodymai privalo būti švarūs, be jokių užtušavimų, karpymų, ir t.t.; Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas ir data; Priimami tik vaizdiniai įrodymai (vaizdo įrašai ar nuotraukos). KOMENTARAI TEMOJE Sukurtoje temoje draudžiama komentuoti pašaliniams; Komentarai privalo būti susiję tik su skundu; ANKETOS ŠABLONAS Jūsų (Vardas_Pavardė): Kito žaidėjo (@Vardas_Pavardė): Detalus aprašymas, dėl ko jūs jį skundžiate: Įrodymai (Vaizdinė medžiaga, nuotraukos):
 24. KOMPENSACIJŲ SKILTIES INFORMACIJA Kompensacijos - skiltis, kurioje nariai gali kurti temas ir jose prašyti kompensacijos dėl prarasto turto. ANKETOS TAISYKLĖS Laikytis forumo taisyklių; Draudžiama kurti temas, kurios nėra susijusios su šia skiltimi; Turinys turi būti susijęs tik su kompensacijos prašymu; Pateikti vaizdinę medžiagą, kurioje matytųsi prarastas turtas. KOMENTARAI TEMOJE Draudžiama rašyti beprasmius pranešimus; Komentarai privalo būti susiję tik su kompensacija. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų (Vardas_Pavardė): Detalus aprašymas: Įrodymai (Vaizdinė medžiaga, nuotraukos):
 25. Skilties taisyklės Turinys turi būti susijęs su savęs aprašymu Turinys informatyvus, kuriamos temos pavadinimas: Prisistatau Vardas_Pavardė Turinys negali būti toks, jog įgytumėte asmeninės naudos Turinys užrakinamas esant neaktyviam 14 dienų, paprašius temos autoriui jos gali būti užrakintos/atrakinos Turinys išskiriamas 7 dienom tik tuo atveju, jeigu pranešimas sulauks daug dėmesio Pranešimas turi būti kuriamas su žemiau nurodytu anketos šablonu Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: 3. Miestas, kuriame gyvenate: 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: 5. Gerosios/blogosios savybės: 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: 7. Ar turite sesių, brolių?: 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: 9. Jūsų tikslai serveryje: 10. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: 11. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: 12. Jūsų nuotrauka (rekomenduojama):
 26. KLAIDŲ SKILTIES INFORMACIJA ANKETOS TAISYKLĖS Laikytis forumo taisyklių; Draudžiama kurti temas, kurios nėra susijusios su šia skiltimi; Klaida turi būti aiškiai aprašyta; Pateikti vaizdinę medžiagą, kurioje matytųsi klaida. Anketą skelbti galima tik klaidos skiltyje. KOMENTARAI TEMOJE Draudžiama rašyti beprasmius pranešimus; Temoje komentuoti galima tik tokiu atveju, jeigu apie klaidą žinote plačiau, ar nuo jos nukentėjote Temoje komentuoti galima tik tokiu atveju, jeigu turite papildomos informacijos. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų (Vardas_Pavardė): Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Klaidos aprašymas: Vaizdinė medžiaga: Jūsų prarastas turtas ( jeigu nieko nepraradote praleiskite šį klausimą) :
 1. Peržiūrėti daugiau...

×
×
 • Sukurk naują...