Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/21/2020 in all areas

 1. 7 points
  imgure radau 5 metų+ senumo mapus. Dalis jų įskaitant netgi sala jie vis dar šitam srw yra šitas yra serve galit nueit pasipert -- šito nebėr --šitie yra galit apsilankyt
 2. 6 points
  ➣ Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Remix➣ Amžius: 21 ➣ Trumpas prisistatymas: Esu Mad_Remix, tikras vardas Lukas. Pradėjau žaisti samp'ą nuo mažens, esu visko matęs ir girdėjęs.➣ Jūsų patirtis, pasiekimai: Šiuo metu turiu 44k + patirties tašku, žaidžiu serveryje gan ilga laika. Buvęs direktorius daugiau nei puse darbu serveryje, taigi patirties tikrai užtenka, žinau kaip valdyti firma ir kaip padaryti ją geresne. Serveryje buvau patikimas veidas, kadangi buvo uždėtas 3 lygio administratorius. Taip pat laimėjau nominacija geriausias serverio drifteris. Pasiekimai gal ne labai reikšmingi, bet vis tek parodo tai kad esu žaidėjas kuris daug praleisdavo laiko ir stengėsi kažkuo pasiekti.➣ Kodėl nusprendėte pateikti paraišką?: Nusprendžiau pateikti prašymą, dėl keliu priežasčių. Pirma priežastis butu tokia, kad negaliu žiūrėti kaip reikšmingi darbai žaidėjams stovi be darbo, kadangi neužtenka direktoriaus aktyvumo ir fantazijos. Antra priežastis, tai noriu prisidėti prie serverio tobulinimo, nes darbai su mažu patirties tašku gali atrodyti nereikalingi ir žmonėms neįdomu ten dirbti, bet sukurčiau veikla kur žmones turėtu ką veikti ir norėtų daugiau leisti savo laiko mūsų serveryje.
 3. 6 points
  Jūsų V_P žaidime:Jostalis_Plaipalis Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui. Jūsų siūloma idėja:Žemiau paaiškinsiu. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: 1. Susikurkit atskirą projekto kopija, paaukokit porą eurų daugiau, nuo dabartinės sumos. 2. Padarius updeitus kelkit į kopiją, nueitų testuotojai / prižiūrėtojai, patikrintų klaidas kas kaip kur kada. 3. ištaisytumėt viską, tada vėl įkeltumėt į kopiją, nueitų prižiūrėtojai / testuotojai patikrint ar tikrai viskas ištaisyta. 3. Įkeltumėt viską į originalą. Mano manymų dėl to nebeliktų jokių rollbackų, būtų žaidėjams įmanoma žaist, taupyt, naujokai gal norėtų pasilikti, aišku daugiau užsipisimo atsiprašant, bet tikrai pagelbėtų projektui, nebūtų taip jog įkeliat updeitą, su ištaisytom klaidom + papildomai kažko padarot, bet vietoj tų fixų visokių, atrodo, kad +30 naujų klaidų atsiranda.. Nes tie visokie rollbackai dapiso jau visus..
 4. 5 points
  Jūsų Vardas_Pavardė: D'K Kas bus vaizduojamą šiame turinyje?: Įrašas Vaizdo įrašo nuoroda:
 5. 3 points
  Vyrai , negėda?:D Kaip taip tai axujieni gansgteriai ir panašiai, pradėjo vaikytis, tryse pradėjot šaudyt, atsišaudžiau , tryse gavot nuo manęs vieno lupt ir apsiverkėt forume. Atsakysiu aš už savo šitus veiksmus , neproblema.
 6. 3 points
  Policija - tai yra vienas iš svarbiausių darbų serveryje, kurie privalo užtikrinti tvarką serveryje, ginti, saugoti bei padėti. Apranga - aprangos yra skirtingos, tiek vyriškos, tiek moteriškos. Persirengti galima tik tam tikras unfiormas, tam tikriems rangams. Transportas - viršutinė aikštelė: maverick, sfpd, ranger. apatinė aikštelė: sultan, bullet, infernus. Transportas taip pat skirstomas pagal rangus. Direktorius - Luiss_Carlos Pavaduotojas - Privaloma dirbti su darbine apranga; Privaloma dirbant būti SFG.lt discorde Policijos/Teisėsaugos kanale; Privaloma išdirbti per dieną bent 60minučių; Privaloma rinkti įrodymus už padarytus civilių nusikaltimus, kad galėtumėte apsiginti save, jei gausite papeikimą; Privaloma dirbti su darbiniu transportu ( yra išimčių, žiūrėti paskutinę taisyklę ) Privaloma MUITINĖ/POLICIJA kolegas išteisinti, jei jie to prašo! Privaloma parašyti neaktyvumo anketa, jeigu ruošetės kažkur išvykti; Leidžiama įvažiuoti į mafijos bazę jei vartai yra atidaryti, bei jei mafijos narys turi daugiau nei 10 star arba yra bėglys galima Jį rakinti, kitokiu atveju draudžiama juos rakinti. Leidžiama šaudyti nuo stogo jei tam yra butinybė ( uždėtas bėglys asmeniui, esate užpulti mafijų/gaujų) Leidžiama prašyti užbanintį asmenį, tik tokiu atveju jei Jis atsijungė kai jam buvo uždėtas bėglys, kitokiu atveju, jei žmogus atsijungė be bėglio statuso, Jį prašyti baninti yra griežtai draudžiama. Leidžiama dėti star nuskaltėliui tiek kiek jis padarė nusikaltimų Draudžiama save gydyti gaudant nusikaltėlį, vykdant veiklą, treniruotę ( nebent direktorius duoda leidimą ( per treniruotę ); Draudžiama dirbant naudoti žaidimą palengvinančias programas; Draudžiama imti kitą transportą ar rengtis kitą apranga, jei Jūsų rangas yra ne toks. Apie rangus plačiau - rangų sistemos temoje! Draudžiama nežinoti taisyklių, už tai taip pat skiriamos nuobaudos. Draudžiama imti kitokią uniformą ar aprangą, kai neesi to rango; Draudžiama patruliuoti su Infernus arba Bullet tr. priemonėmis, jos skirtos gaudynėms. Privaloma vežti asmenį į kalėjimą jei Jis turi daugiau nei 40 žvaigždučių. Mafijos/gaujos be išimčių vežami į kalėjimą nuo 10 žvaigždučių! Poilicijai galima dirbti su nežymėtom Tr. priemonėm. (Vyr.Pareigūnas ir Inspektorius turi tokį leidimą) Viskas gali būti redaguojama, tad privalote sekti šią temą! 1 įspėjimo nusiėmimas - 350.000$
 7. 3 points
  Dabar tu pažiūrėk, kas per logika kad serverio savininkas pasiima pd dyrika? Blet aš nesuprantu nuo kada tokios nesąmonės vyksta? Koks įdomumas kažką daryt gaujom, mafijom kai jos žino kad tas blet pinigų gali turėti tiek kiek nori ir jis gali net nevaryt į grobima o tiesiog nusitelint paduot šaibas ir vėl ramus liept darbuotojam varyt dalyt baudas (mačiau ft kaip tai padarė). Duokit pasireikšt kokiam žaidėjui su ta valdžia pd, o ne savininkas pasijema ir apsigyvena su visam laikui. Paprastas žaidėjas bent jau stenksis kažką daryt kad jo firma neitų į minusą, bandys susirinkt tokią komandą su kuria nereiks bemokėt šaibu, o jie patys gaus už atgrobimus(aišku jei taip bėra,jei taisyklės nepasikeičiusios).Savininkas turi būti tas žmogus kuris rūpinasi serverio žaidėjais o ne tas kuris užsiima kokio nors darbo valdymu.
 8. 3 points
  Jūsų V_P žaidime: Joaquin Costelloz Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Sukurti mini-darbą, kažką panašaus kaip picerija, pavadinimą galim šaut kokį Wolt, kaip yra Vilniuje (realiame gyvenime), jie galėtų privežti maisto žaidėjams ir panašiai. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Padės žaidėjams, kurie yra toli pavyzdžiui nuo miesto ar yra toli nuo CP, kur galima pavalgyti
 9. 3 points
  Idėti visus sampo skinus išskyrus tarnybų kaip policija ir gaisrininkai į rubų parduotuvę, taip pat pridėti daugiau mašinų į wang cars ir pamažinti jų kainas kurios buvo sukeltos dėl to,nes buvo pribugintos šaibos.
 10. 3 points
 11. 3 points
  K'C Serveriui ARAS direktorius Pofka siūlė kompromisą jei cbug nebūtų - panaikint tazerį ir išimt /ant iš mašinos. Nebėdavosiu ant tiek, kad visko prašyčiau išimt, bet /ant sumažinkit range. Dabar net iš kitos pusės mašinos galima rakint, range per didelis žinant, kad PD turi infernusus, bulletus.
 12. 3 points
  padaryt kad su tazeriu 1 kulka galetum issaut kas 10s koki krv nes dabar tai gaidys vien su tazeriais saudo :DDDDDDDDDDDD
 13. 3 points
  Sakiau ir rašiau visiems, laukti rytojaus! Tada galutinai grazinsiu, jei nebedingines. Nes pagal viska nuo rytojaus, turėtų viskas būti gerai, kas prisipirks nuo šiandienos, patys kalti bus.
 14. 2 points
 15. 2 points
  UŽDUOTYS MEDIKAMS Vykdydami nurodytas užduotis medikai gali užsidirbti papildomų taškų, kuriuos vėliau galima iškeisti ČIA ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ UŽDUOČIŲ SĄRAŠAS: 100 KM su darbine tr. priemone - 10 tšk. Pradirbta 60 minučių per dieną - 3 tšk. (120min - 6 tšk. ir t.t.) Priimti 5 iškvietimai per dieną - 2 tšk. (10 iškvietimų - 2 tšk.) Parduotos 5 pažymos/draudimai per dieną - 2 tšk. (10 pažymų/draudimų - 4 tšk. ir t.t.) Pravesta veikla visam medikų kolektyvui - 5 tšk. Iš pirmo karto praeita kvalifikacija - 3 tšk. Sudalyvauti grobime dirbant - 3 tšk. Sudalyvauti vykdomoje medikų veikloje - 10 tkš. Pasiūlyti darbo idėją, kurią įmanoma įgyvendinti direktoriui/pavaduotojui (NE SCRIPTO IDĖJA) (už idėją taškai bus duodami tik tada, jeigu idėja tiks ir bus įgyvendinta - 30 tšk. Pasiūlyti naują ir įgyvendinamą užduotį šiam sąrašui - 3 tkš. Įvykdyti savaitinę misiją - 10 tšk. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ TAISYKLĖS: Draudžiama prašinėti žmonių, jog kviestų medikus vien tam, jog jūs užsidirbtumėt 5 iškvietimus per dieną. Vykdant nuvažiuotų kilometrų užduotį - privalote pasidaryti nuotrauką transporto priemonėje PRIEŠ ir PO važiavimų su įjungtu /dl. [NEW!] Vykdant nuvažiuotų kilometrų užduotį - privaloma fiksuoti nuvažiuotus kilometrus kas 100 KM. (pvz.: jei nuvažiuojate 500 KM - kas 100 kilometrų turite fiksuoti nuotraukas). Vykdant užduotį su pradirbtomis minutėmis - privalote padaryti PRIEŠ ir PO nuotrauką su /dinfo. Vykdant iškvietimų užduotį, privalote padaryti nuotrauką paėmus iškvietimą ir antrą nuotrauką atvykus pas klientą (turi aiškiai matytis klientų nickai) Vykdant parduotų pažymų/draudimų užduotį, privaloma pasidaryti nuotrauką kuomet pasiūlote paslaugą ir klientas ją sėkmingai priima. Vykdant pravestų veiklų užduotį, privalote pateikti bent 3 nuotraukas iš tos pačios veiklos. Kvalifikacijos užduoties įrodymų kelti nereikės, taškus automatiškai suteiks kvalifikaciją pravedęs darbuotojas. Savaitės misiją galima vykdyti tik vieną kartą. Užduočių/misijų įrodymai turi būti keliami į tam skirtą temą (čia nekelti), informacija bus automatiškai užfiksuota ir taškai paskirti čia. Draudžiama koreguoti ar padirbinėti nuotraukas. Visą anketą pildykite spoileryje (funkcijų meniu spustelėkite AKIES simbolį) Nuotraukos galios tik 24 valandas. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ANKETA: Jūsų vardas_pavardė žaidime: Kurią misiją įvykdėte?: Kiek taškų turėtumėte gauti?: Įrodymai: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ TEMOJE GALI RAŠYTI TIK MEDIKAI. PAŠALINIAMS - JUODASIS SĄRAŠAS.
 16. 2 points
  Nu galima būtų tikrai padaryt idomu darbą su pakvietimu, pvm iš centrinio banko aprūpint bankomatus pinigais, arba kai prisipildo ištuštint bankomatus, apsaugos tam tikrų asmenų ir pastatų. visai fun būtų.
 17. 2 points
  Sveiki SFG'iečiai 🙂 Pirmoji įdėją būtų. kai įvažiuoji į garažą, kad kai parašai /auto, išmestu paslaugų kainas, nes dabar kai bandžiau užsidėti numerius, rašo neturi pakankamai pinigų nors nerašo tos kainos niekur ir nežinau kiek man trūgsta. Sekanti, būtų kad per /top, paspaudus ant 'automobilio ridos', rašytu tik tarkim 9875KM, vietoj 98752541. Toliau, padaryti kad /darbokomandos leistu rašyti tik tada kai esi darbe su pakvietimu. Į /gps įdėti lokaciją 'TOP SPORT'. Padaryti kad saugioj zonoj neitu gyvybės jeigu į tave šaudo. Kai gauni balą už greičio viršijima mieste, padaryti kad rodytu kiek balų galima turėti iš kiek kad poto atimtu teises. E.G. 1/5. Sumažinti paso kaina, nes ištikrųjų naujokams 5'000€ yra ganėtinai daug 😄. Išimti TĄ NESAMONĘ kai miršti kad 100xp prarandi.
 18. 2 points
  Jūsų V_P žaidime: Tedas_Bandis Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Atnaujinti /dinfo komandą. 1. Rodytų kiek laiko žaidėjas pradirbo per dieną. 2. Išsaugotų ir rodytų nudirbto darbo progresą. PD - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, išrašė baudų, sugavo nusikaltėlių Medikai - kiek priemė iškvietimų, pagydė žaidėjų, pardavė šarvų, sveikatos pažymų, gyvybės draudimų. Taksi - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, nuvežė klientų Mechanikai - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, sutaisė tr. priemonių Fūristai - kiek žaidėjas nuvežė legalių/nelegalių krovinių Kurjeriai - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, nuvežė produkcijos ir t.t Radistai - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, paskelbė skelbimų Prekeiviai - kiek žaidėjas priemė iškvietimų, pardavė narkotikų/ginklų Mafijos - nužudytų žaidėjų skaičius, nužudytų policininkų skaičius (ar kažkas tokio) 3. Galimybė matyti kito žaidėjo /dinfo lentelę su komanda /dinfo [Vardas_Pavarde/ID] Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Darbuotojas galės lengviau sekti savo darbo progresą, tuo pačiu kils motyvacija dirbti ir siekti didesnių rodiklių, lengvesnis rangų sistemos kurimas ir prižiūrėjimas direktoriams. (darbuotojui nereiktų kelti po 100 nuotraukų kiekviena kartą, o direktoriams jų tikrinti, užtektų /dinfo lentelės). Matymas kito žaidėjo darbo progresą suteiks daugiau konkurencijos tarp darbuotojų.
 19. 2 points
  Super, dabar šitą video visur platinam visi kartu hebra!
 20. 2 points
  Neliktų visiškai žaidėjų manau..
 21. 2 points
  pritarčiau su šia ideja jaigu tokie skinai kaip CJ nebūtų išvis serveryje
 22. 2 points
  Nebandau kažko įrodyti :D tiesiog esi žmogus kuris ne daug ką supranta, nervuotas ir labai lengvai tave galima išvesti iš kantrybes be to pats to nepastebi :) tai neketinu su tavim čia kapotis tiesiog apšviečiau tavo komentarą :) ir tu tai supratai per ne lyg aštriai. Gaila žmogau tavęs, jog nematai skirtumo tarp paprasto taikaus paaiškinimo ir išsišokimo.
 23. 2 points
  (Pakeliu tema, nes kaip matau nėra tokios funkcijos forume, o noriu, kad susirinktu kuo daugiau žaidėjų laukių visų šiandien 20:00 valandą)
 24. 2 points
  Boy, you're delusional Gerai, šįkart atmazų nemėtysiu, o duosiu rimtą priežastį. Kaip matot jo pačio video, aiškiai pokalbis eina apie tai, kad jie naudodamiesi serverio klaidom, nu tiksliau tiesiog bugu, pateko į garažą spausdami G raidę būdami prie garažo. (ne tik pokalbis eina, bet matomai atsiranda ir trečias pareigūnas garaže, kuris jame nebuvo, taip pat naudojosi G raide, kaip ir kiti du pareigūnai). Aš traktuočiau tai kaip žaidimo klaidų išnaudojimą ir duočiau banus šitiems neūžaugoms, kurie jau ne kartą tai daro. Relogo priežastis aiški - kadangi sugebėjot surakint tik bugindami, naudodamiesi tokiais dalykais - atsijungiau. Būtumėt sugavę sąžiningai - nebūčiau atsijungęs, bet mąstykit ką darot prieš darant, o nesielkit kaip idiotai.
 25. 2 points
  Sveiki, kadangi norime užtikrinti kokybišką žaidimą perkėlėme serverį kitą talpyklą, kuris yra žymiai spartesnis bei turi keletą mums reikalingų apsaugą, viena jų pagrindinė - anti-ddos. Taigi manau ateityje dėl to neturėtų būti problemų. Atsiprašome už nesklandumus! Skaitinis IP: 51.178.48.172 Raidinis IP: samp.sfg.lt
 26. 1 point
  ANKETAJūsų Vardas_Pavardė: Eivydas_ExoticŽaidėjo kurį norite įrašyti į šį sąrašą Vardas_Pavardė: Bmw_ChuligankeUž kokį pažeidimą norite jį[-ą] įrašyti į sąrašą: Neišdirbimas firmoje 7 dienas. [darbuotojo sutartis galiojo iki 24 dienos] + firmos valdžios nepaklusimas, negerbimas. Įrodymai kurie įrodytu žaidėjo padarytą pažeidimą:
 27. 1 point
  Nepagavau kampo, šu čia savo dm sugebėjimus filmuoji ar serverio pristatyma?
 28. 1 point
  Jūsų V_P žaidime: lukas lawson Kam yra skirtas Jūsų MAPP darbas?(darbas,spawn'as,degalinė,parduotuvė ir t.t.): gaujos, mafijos, dylerių bazė Jūsų MAPP darbo/ų nuotraukos: ČIA Atsisiuntimo link'as(jei norite pasidalinti): -
 29. 1 point
  Boy, you're delusional..
 30. 1 point
  Labai guud atnaujinimas, bet gerai pabutu, kad ir PD gautų sniper
 31. 1 point
  Jūsų V_P žaidime: Matuze_Demon. Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje. Jūsų surasta klaida: net nežinau ar čia klaida, ar čia turėjo taip būti. Su naujuoju G4S Apsaugos darbu yra taip, kad turėdamas darbą su pakvietimu negali čia dirbti (čia viskas teisingai, kaip ir sugalvota), TAČIAU turėdamas darbą su pakvietimu ir užlipęs ant įsidarbinimo pickup - tau parašo, kad jūs jau turite darbą, bet vis tiek išmeta lentelę, siūlančią įsidarbint. Problema tame, kad paspaudus "Įsidarbinti" automatiškai tave išmeta iš darbo su pakvietimu ir tu pradedi dirbti apsaugoje. Mano manymu, turėtų net neleisti įsidarbinti, kol pats savo noru nepalieki darbo. Dabar taip gaunasi, kad automatiškai tave nušalinta iš darbo su pakvietimu.
 32. 1 point
 33. 1 point
  Jūsų kiekvienas balsas yra mums svarbus! Pridėtas #2 Balsavimas kas 24h! https://sampserveriai.lt/samp/1560/wwwSFGLT Ir dar pridėtas #3 Balsuok kas 24h! Balsavimas labai paprastas tereikia paspausti BALSUOTI ir atsidarius nuorodai paspausti Balsuoti! Ir kas 24-es valandas galėsit atiduoti serveriui balsą, nuo kurio męs pakylame į viršų ir esam, labiau visiems matomi! 😊
 34. 1 point
  Ir veiksmo būtu blec, ir žmonių būtu. + PD gi irgi gali cbugu atsišaudyt. Nebent medžiai ten visi
 35. 1 point
  adminų buvo daug /kill galėjot paprašyt betkurio,bet geriau įpist ban'ą be realių įrodymų
 36. 1 point
  ➣ Jūsų Vardas_Pavardė: Makaras_Omg➣ Amžius: 19 ➣ Trumpas prisistatymas: Apie mane, esu atsakingas ir paprastas, supratingas, sąžiningas, kūrybingas.➣ Jūsų patirtis, pasiekimai: Nesenai atsistatydinau iš Airių mafijos direktoriaus posto➣ Kodėl nusprendėte pateikti paraišką?: Šiuo metu dirbu kurjeriuose tad puiki proga išbandyt savo jėgas šiame darbe
 37. 1 point
  Pridedu ir aš įrodymus jei trūks: https://imgur.com/a/swnOXB5
 38. 1 point
  Jūsų V_P žaidime: Hiroshi Yakutami Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: Kelios klaidos: 1) nesikaupia rida; 2) Vietoj "Saugi zona" rašo "Gautas sms"; 3) Išsinomavus motociklą, negalima jo užkurti su N raide, tik su komanda /variklis. Užgesinti taip pat; 4) Laikrodis vis dar blogai rodo. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
 39. 1 point
  Lengvai susižiūrėjo. P.S, kokį ENB naudoji ir kokie parametrai PC?
 40. 1 point
  Video visai neblogas, matosi kad nusimanai šioje srityje, bet būtų geriau, jog video būtų per pus trumpesnis, aprodytum svarbesnes vietas. Tada gal net projektas jį pritaikytų 🙂
 41. 1 point
  ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Matuze_Demon Žaidėjo kurį norite įrašyti į šį sąrašą Vardas_Pavardė: Viktoras_Xorimax Už kokį pažeidimą norite jį[-ą] įrašyti į sąrašą: daugybiniai pažeidimai: darbo metu esant iškvietimams jų neima, nors yra vienintelis medikas tai galintis padaryti + darbo metu su darbo mašina ir skinu važinėjimas po miestus ir statulų rinkimas (tai vidaus taisyklės draudžia), valdžios nurodymų ignoravimas, nušalintas iš darbo, tad nepradirbo nė 7 dienų. Įrodymai kurie įrodytu žaidėjo padarytą pažeidimą: https://www.part.lt/perziura/c102cab84ace5afb35f0a231eccea17f344.png https://www.part.lt/perziura/2b6a910a9ade5e223e9485d479d962d8502.png https://www.part.lt/perziura/6726efcda32694a6041847a0f9033bd287.png https://www.part.lt/perziura/7d1063d122121773c66a2844ea74fbe3101.png
 42. 1 point
  sorry už free posta, bet kas čia per hujne toki skundai:DDD Kam tada policija skirta kad kai i juos šaudo bėgtu skundus rašyt?:DDDDDDD tu policininkas tai dirbk savo darba o ne š čia rašes:DD čia tik mano nuomone..
 43. 1 point
  Radistų darbą gražinam, bus rinkimai. Aras liks užšaldytas kol kas. Ačiū už savo nuomones, xebra!
 44. 1 point
  Servas akivaizdžiai po cbug balsavimo nusmuko, grąžinkit cbugą ir bent kiek atgaivinsit servą. Čia svarbiausia idėja serveriui 🙂 O dėl šitos tai px, bet kaip Martis ir sakė, jo, reik padaryt, kad eitų slėpt ir herą su koksu, tada ir Joaquino idėją galit įgyvendint.
 45. 1 point
  Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 46. 1 point
  Laukiame įrodymų iš pareigūno!
 47. 1 point
  Dėkui tau labai ! , stengsimes taip ir toliau
 48. 1 point
  Man nuo starto dinginėja pastoviai, rašiau apie tai, bet gi žinai kaip čia 😄 Nuo šiol išiminėju pelną, nes man irgi virš 100k pradingę. Do the same thing
 49. 1 point
  Jūsų Vardas_Pavardė: Dance_Hks Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Onesa_Wik Dėl ko užblokavote?: Reklama (teamspeak) Aprašykite susiklosčiusią situaciją: Važinėjau su moto ,parašė pareigunas ,jog stebėčiau Onesa_Wik , nu aš ir stebėjau, 2 adminstratoriai nuotraukas pasidarėm bei kadangi pirmas dariau ir esu didesnio lygio aš užblokavau.. Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 50. 1 point
  mes turim galimybę jau šarvus pasiimti.
×
×
 • Create New...