Jump to content

Paskelbtas Serverio 0.1.4 Atnaujinimas!

Paskelbtas serverio atnaujinimas, kviečiu visus paskaityti ir išbandyti naujoves!

Statistika


Geriausiai Įvertintas Turinys

Showing content with the highest reputation since 2020.12.16 Visuose Įrašuose

 1. 5 Reputacijos Taškai
  Jūsų V_P žaidime: Carmelo Wayne Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: • Padaryti kažkokį tai užrašą naujam žaidėjui virš galvos jeigu yra įmanoma, kad būtų galima atskirti tuos "Naujus žaidėjus" bei būtų galima padėti jam, suprasti, kad jis yra naujokas nereikėtų vartyti "TAB" lentelės bei panašiai. Mačiau egzistuoja tokie dalykai todėl kodėl ne? • Dar vienas dalykas, kad asmeniškai manau būtų gera idėja padaryti jog bandant nuskriausti naujoką (New playerį) - būtų gaunama pačiam žalos šaudymas į naujoką, jo daužymas kumščiais tai tas pats būtų nebent išskyrus tuos atvėjus, kai jau tas naujokas įsidarbina kažkur į officialų darbą dingtų jam tas "Naujoko neliečiamumas" ir būtų galima tada mušti, šaudyti jį. Nes pats susidūriau su tokiu atvėju, kai naujoku būdamas tiesiog atvažiavo gaujiniai ir buvau nušautas be jokios priežasties vidurį miesto. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Bus lengvesnis gyvenimas naujokams, bei manau nebus tokių dalykų kaip išėjimas iš projekto dėl kažkieno neadekvataus elgesio, kai tu dar esi "naujokas" neįgūdęs serveryje nei truputį.
 2. 5 Reputacijos Taškai
  Gatvės kovų turnyras! Su dideliu džiaugsmu Jums pranešame, apie dar neregėtą renginį SFG.LT istorijoje, kurio dalimi galite tapti ir Jūs! Pagrindinis renginio tikslas - leisti išsiaiškinti serverio žaidėjams tarpusavyje, išlieti visą pyktį su kumščiais bei tapti GATVĖS KOVŲ karaliumi! Nugalės stipriausias ir geriausią judėsių arsenalą turintis kovotojas. Šiose kovose, visi tapsime lygūs. Kovoti galės bet kas: policininkas prieš gaujinį, mergina prieš vaikiną, medikas prieš mechaniką, tai visiškai nėra svarbu, nes tai vienintelis legalus kelias duoti kažkam į kaulus ir likti nenubaustam! TURNYRO TAISYKLĖS DRAUDŽIAMA naudoti neleistinas programas; DRAUDŽIAMA kovos metu naudoti ginklus; Žiūrovams DRAUDŽIAMA kištis į kovą, bandyti sužeisti kovotojus ir pnš.; Nurodytu laiku būti pasiruošus kovai; LEIDŽIAMI visi kovų stiliai - /stiliai. TURNYRO VIETA Smagiausia dalis ta, kad kiekvieną kartą kovos vyks vis kitoje vietoje ir lokacija bus pranešta prieš pat kovą. TURNYRO LENTELĖ Bus sukurta pagal dalyvių skaičių. Galimi variantai: pogrupiai (susikauti turės kiekvienas tarpusavyje, keli geriausi kovotojai iš pogrupio keliaus į kitą etapą) atkrintamųjų (pralaimėjęs kovotojas iškrenta, nugalėtojas keliauja toliau) MAKSIMALUS turnyro dalyvių skaičius - 32! TURNYRO PRIZAI 1 VIETA - VIP privilegijos mėnesio laikotarpiui + 50 kreditų + 70.000 EUR serverio valiutos + rolė discorde: Gatvės kovų KARALIUS + nugalėtojo parašas; 2 VIETA - 25 kreditai + 80.000 EUR serverio valiutos + 2 vietos laimėtojo parašas; 3 VIETA - 15 kreditų + 60.000 EUR serverio valiutos + 3 vietos laimėtojo parašas; KIEKVIENAM dalyvavusiam bus įteiktas 5.000 EUR serverio valiutos paguodos prizas. TURNYRO ORGANIZATORIAI SFG.LT Administracija TURNYRO VYR. TEISĖJAI Frederick Reed James Beard RENGINĮ GLOBOJA SFG.LT serverio savininkai; SFG.LT MEDIA (True Zolton); James Beard bei jo grafikos darbai; San Fierro medicinos departamentas; San Fierro policijos departamentas. KITA INFORMACIJA Kovos vyks iš anksto nurodytu patogiu laiku dalyviams; Kovų metu budės medicinos bei policijos departamentų darbuotojai; Kovų metu bus filmuojama bei fotografuojama, viską po renginio galėsite pamatyti šioje temoje! REGISTRACIJOS ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su taisyklėmes ir pažadate jų laikytis? Ar iš anksto Jums nurodytu laiku dalyvausite kovose? Registracija vyksta iki sekmadienio 24:00 valandos! (Registracija gali būti pratęsta) TURNYRO PRISTATOMASIS VIDEO!
 3. 5 Reputacijos Taškai
  Jūsų V_P žaidime: Eta_Calypso Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serveriui Jūsų siūloma idėja: 1. Trv sukūrti sistema - mašinų vėžimus į salona, taip galima būtų išnaudoti DFT-30. 2. Pridėti nelegalių krovinių, arba padaryti jog galėtume vežti į sandelius tuos pačius ginklus, tuos pačius snaiperius. Ar narkotikus, amfetamina. 3. Vaistinelių vėžimo sistema į ligonine. Jei medikų darbuotojai nebeturi vaistinėlių darbe, TRV jų priveža pagal užsakymus arba patys mato krovinių pasirinkimo lentelėje - Boxville išnaudojimas. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:
 4. 5 Reputacijos Taškai
  Istorija 2014 metais Las Venturas kaimeliuose gyvenu 3 kaimynai Tony Drift, Russell Westbrook ir Nojus Hks. Nuo mažumės jie papuldavo į visokias keblias situacijas ir buvo chuliganai nuo pat mažumės, vogdavo mašinų magnetolas, pinigus, bei stumdydavo iš vyresniu gautas kontrabandines cigarėtes. Neužtekus to pragyvenimui jie sukurė grupuote pavadinimu Ramaškinai. Iš pradžiu jiems sekėsi puikiai, reketuodavo stambius miestų verslininkus, sandėliuose gamindavo narkotikus ir juos pardavinėdavo. Bet 2018 metais Ramaškinių grupuotei susirėmus su kita galinga grupuote Nojus buvo pašautas ir penėrė į gilią komą. Po šio įvykio grupuotė buvo įšyrus iki 2020 metų, kai po dvieju metų nesimatymo susitiko Russelio pusbrolis Richie Carter ir senas kaimynas Tony Drift. Jiems pavyko prikelti sena jų grupuote ir dabar jie yra stipresni nei kadanors buvo. Užsiema reketavimais, narkotikų platinimais bei karais su kaimyninėmis grupuotėmis. Grupuotės Transportas Quad Sanchez Nebula Savanna Grupuotės Apranga Gaujos Valdžia Lyderis Nojus_Hks Pavaduotojas -
 5. 4 Reputacijos Taškai
 6. 3 Reputacijos Taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Extreme 2. Kiek Jums yra metų?:21 metai 3. Kodėl pretenduojate į šias pareigas?: Kad butu žmonėms ką veikti turėtu noro būti serveri ir būti apdovanoti piniginiais prizais tesiog taip kad užiimti žmones kažkokia idomesne veikla kad nebutu kaip dabar kad vienas kitas admin bando surenkti event is savo lesu nes kadangi kur yra kompensacijos nuo rengemu eventu niekas nelabai norii prildyti. 4. Trumpai, bent kelias idėjas, ką stengtumėtes įvesti gavę šias pareigas: (kokie išskirtiniai event'ai būtų, kokie taptų serverio papročiai/tradicijos, kas būtų įdomiau ir kitaip nei kitur)tai kadangi šis postas yra į event rengėjus tai sugalvojęs esu daug gražiu bei liksmu event bet reiks šiek tiek pagalbos ir iš musu @Ryan_White kuriam galėčiau pasakyti ką galėtu papildyti /akomandos reikiamu komandu tai va pradesiu Eventukus vardinti kelta nauju. Trinka tai toks eventas labai panašus į DM kuris vyksta 1x1 tik jis yra toks kad admin finansuoja 10k. o poto patis žaidejai neša 5k už event dalyvavimą kai žaidejas susimoka tuos 5k prizas pakyla 5k tai jau bus 15k laimetojas negauna išpradžiu nieko kol netlaiko tam tikru round skaičiau kuri paskelbe admin iš pradžiu tarkim 10round laimejas žaidejas 10 rounda gauna priza tai yra 10k iš admino ir 50k iš surinktu žaidėju kurie dalivavo šitam evente. Event mėsmale tai toks eventas kur rengentis adminas sugetina žaidejus i tam tikra vieta ar patalpa joje ir toje vietoja šaudo tik adminas visi kiti žaidėjai privalo išlikti kuo ilgesni laiką nenušauti kai visur paskutines išlikes gyvas gauna priza. Begikas,družba(kalbesiu su ryan del šio event) išlikimas,medžiokle ir dar daug kitu eventu kuriuos norečiau surengti šiam serveri. 5. Kuom Jūs manote esate geresnis už kitus?:Na visi mes savotiški kažko esam geresni už kitus ar blogesni už kitus aš gal šiuo atveju pasižimių naujovėmis bet negaliu pasakyti kad esu geresnis ar blogesnis kadangi mes visi esam unikalus. 6. Jūsų aktyvumas serveryje/forume?:60-260 priklauso nuo dienos. 7. Jūsų aktyvumas mūsų DISCORD serveryje?:discord lankausi įvariai man labiau patinka forumas bet jai reikia galiu praleisti įlgą laika ir čia kadangi jau ir ši programa yra telefonose. 8. Papildoma informacija kurią norėtumėte pateikti?: (Nebūtina) Sekmės visiems pildantiems :)
 7. 3 Reputacijos Taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Zilvis_Qmss Ar susipažinote su taisyklėmes ir pažadate jų laikytis?+ Ar iš anksto Jums nurodytu laiku dalyvausite kovose?+
 8. 2 Reputacijos Taškai
  Calypso Logistics || Resursų užsakymas Šioje temoje visi verslo savininkai (Verslininkai) turės užpildyti tam tikrą anketos forma tam kad Tolimųju reisų vairuotojai galėtu pristatyti jiems resursu. Kam reikalingi resursai? Jei jūsų nuosavam versle bus 0 resursu negausite pelno iš savo verslo, tam reikalingi resursai, bus resursi ir jūsų pelnas didės kas min kaip priklauso. Calypso Logistics || Kainoraštis 1 lygio - 5.000 2 lygio - 8.000 3 lygio - 15.000 4 lygio - 20.000 5 lygio - 30.000 Kodėl kaina didėja? Mum kaip vairuotojam visada užtrunka laiko atvešti resurų į jūsų versla, kuo didesnis jūsų verslo pelno lygis tuo ilgiau ir daugiau mum reikia pasikraut, tiek iškraunant užtrunka tikrai ne mažai laiko. Jūs kaip tikri verslininkai uždirbat iš pelno daug bet už resursus sumokat centus. Laikas tai pakeisti. Darbuotojai davė šią idėja puikiai sutinka su kainoraščiu, jeigu turėsite pretenziju rašykite AŽ direktoriui - Eta_Calypso. *Norint gauti resursus būtina užpildyti šią formą, to nepadarius negausite resursu, užsakymai bus nepriimami. Calypso Logistics || TRV darbuotojams informacija *Kekvienas TRV darbuotojas privalo kekviena diena kuo dažniau žvilgtelėti į šią temą ir priiminėti užsakymus - užsakymu ignoravimas baudžiama ĮSPĖJIMU. Calypso Logistics || Užsakymo forma Jūsų Vardas_Pavardė : Jūsų verslo pavadinimas : Kada jums patogu jog pristatytu užsakymą : Ar tikrai turite reikiama suma sumokėti darbuotojui :
 9. 2 Reputacijos Taškai
  20. patinka sfg serveris nes maždaug su dauguma jau gerai susibendraves ir galima paprikolinti serve. o linkiu tai kad laikytus pastovus žaidėju skaičius na nebent kad didėtu bet ne mažėtu 😄
 10. 2 Reputacijos Taškai
  Rašyt išmok 😄
 11. 2 Reputacijos Taškai
  Pasitarus su projekto administracija, nusprendėme, kad tokiais atvejais visiems bus steikiamas antras šansas. T.y., pirmą kartą pasitaikius tokiai situacijai, jog žmogus atlieka kažkokį tai judėjimą, tam, kad neišmestų AFK, bus skiriamas 24 valandų užblokavimo bausmė. Jeigu toks pats atvejis, su tuo pačiu žaidėju atsitinka antrą kartą, šis bus blokuojamas visam laikui. Šiuo metu Žilvis_Qmss gauna 24 valandų užblokavimą. Anketa priimta. Tema rakinama.
 12. 2 Reputacijos Taškai
  Jūsų VARDAS_PAVARDĖ: Russell Westbrook Administratoriaus VARDAS_PAVARDĖ: Deivis Etc ir Eta Calypso Kodėl giriate šį administratorių?: Visada padedantis, aktyvus, sąžiningi bei draugiški. Palinkėjimas administratoriui (NEBŪTINA) Sekmės jums @Deivis_Etc @Eta_Calypso
 13. 2 Reputacijos Taškai
 14. 2 Reputacijos Taškai
  WOWWWWWWWWW !!!! BE ŽODŽIU TESIOG.
 15. 2 Reputacijos Taškai
  Jūsų V_P žaidime: Russell Westbrook Paaiškinkite kas nutiko?: susitarėm su kitu gaujos lyderių, jog jiems viena sandėlį paliekam, bet mes kitą pasiimam, sutiko ir mes į sandėlių kovą nuvažiavom ir pridarėm žalos, bet net nepaskelbė ir negavom sandėlio. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: Neturiu įrodymų, bet jų ir nereik Princų lyderis gali paliudyti.
 16. 2 Reputacijos Taškai
 17. 2 Reputacijos Taškai
  Calypso Logistics || Šioje temoje matysit visus rangus, bei jų galimybės, ką jie gali ir kiek uždirba. Calypso Logistics || Vairuotojas Calypso Logistics || Tai mūsų firmos švežiena, tik katik pradėjas vairuoti fūra be instruktoriaus. Atlygis vairuojant 20e/min Savaitinė fiksuota alga 15.000e į rankas Calypso Logistics || Žinantis kelius Calypso Logistics || Mūsų firmos darbuotojas jau žinantis trumpesnius kelius. Atlygis vairuojant 30e/min Savaitinė alga nuo 20.000e iki 25.000e į rankas Calypso Logistics || Užkietėjas fūristas Calypso Logistics || Firmos sunkiasvoris atlektas, greitųjų užkandžiu meistras, žinantis ne tik kelius bet taip pat ir savo vairuojama fūra. Fūra prilygina panelei. Atlyginimas vairuojant 40e/min Savaitinė alga nuo 25.000e iki 30.000e į rankas Calypso Logistics || Profesionalus fūristas Calypso Logistics || Šis žmogus atlieka fūristo kekviena smulku darba profesionaliai, taip pat padėda žemesnio rango vairuotojams pasiekti tikslų. Atlyginimas vairuojant 50e/min Savaitinė alga nuo 30.000e iki 40.000e į rankas Šio rango atstovas su leidimu gali pravesti veiklą ar treniruotę. Gali vadovauti žemesnio rango vaikinams. Calypso Logistics || Valdžia Calypso Logistics || Logistics kompanijos įkūrėjai. Vadovauja visai kompanijai bei derina veiklas ir veiksmus susijusias su kompanijos plėtra, veikla. Nuoširdžiausiai stengiasi palikti didėli pėdsaka, jog visi prisimintu.
 18. 2 Reputacijos Taškai
  Calypso Logistics || Tai viena iš neatralių fimų projekte, ji ne tik aprūpina serverį visokiais produktais pradedant nuo maisto baigiant verslų resursais, bet ir nelegalia veikla atliekančius prekeivius. Calypso Logistics || Valdžia Direktorius || Eta_Calypso Pavaduotojas || - Calypso Logistics || Nori tapti vienu mūsų? Žvilgtelk į reikalavimus : Turėti C kat. Turėti 6000 xp (Patirties taškų) Turėti Discord programą Nebūti juodajam saraše Žinoti taisykles, bei visa darbo informacija Motyvacija, geras nusiteikimas Calypso Logistics || Taisyklės Klausyti firmos valdžios. Pagarbiai elgtis su kitais serverio žaidėjais Išdirbti bent 7d firmoje Laikytis KET. taisyklių Draudžiama naudoti žaidima palengvinančias programas Būnant neaktyviam 24h (1d) ar daugiau pranešti Per parą pradirbti 60min Baigus darba /sunaikinti darbinė tr. priemone Privalote vežti krovinius pagal savo ranga Neįžeidinėt kolegų, bei nesikeikti per /r (Darbo racija) Nedaryti žalos kitiems serverio žaidėjams, nebent jie pirmi pradėjo daryti kokia nors žala jums Darbo metu būti su darbine uniforma ir Discord programoje Calypso Logistics || Darbo komandos /darbokomandos Calypso Logistics || Darbo transportas Roadtrain DFT-30 Boxville Calypso Logistics || Bazė Calypso Logistics || Darbinė uniforma Calypso Logistics || Darbo grafikas Dirbame pirmadienis - penktadienis 09:00 - 22:00 Pertraukos 11:00 - 13:00 || 17:00 - 18:00 Savaitgali nedirbame, dirba tik savanoriai. Algos bus dalinamos kekviena pirmadieni. Premijos bus gaunamos už veikla/treniruotes. Ketvirtinių informacija - Ketvirtine premija gausite kas 3 savaites, t.y tryjų savaičių alga sudėjus padalinsime iš 3 pvz: (Gaunate 40.000 alga, 3savaites iš eilės, per 3 savaites uždirbate 120.000, vadinasi padalinus šį skaičių į 3 gaunasi dar papildomai gausite ketvirta savaite 40.000).
 19. 1 Reputacijos Taškas
  Jūsų V_P žaidime: Arctic_Lenkas Klaida yra forume ar serveryje?: serveryje Aprašykite esamą klaidą: 1. Mapp- neaiškioj vietoj mappina kažkokį objektą kartais keičia vietą kas pusę sekundės, neleidžia surasti iškvietimo kviečiusio žmogaus ar mappinti kitų žmonių/vietovių. 2. Ribotuvas- nustačius 70 ar 130 km/h limitą išlipus iš mašinos ir perėjus į kitą rodys, kad ribotuvas išjungtas, bet limitas būna iš praeitos važiuotos mašinos. Norint išjungti limitą serveris užskaitys tai kaip klaidą ir pasakys, kad limitas išjungtas nors jis tikrai veikia ir limituoja max greitį. Jei noriu išjungt ribotuvą reikia įjungt ir vėl išjungt. Biški švaisto laiko ir erzina. Vaizdiniai įrodymai: Jei reikės galiu atsiųst.
 20. 1 Reputacijos Taškas
  Skundas atmestas, rakinama tema.
 21. 1 Reputacijos Taškas
 22. 1 Reputacijos Taškas
 23. 1 Reputacijos Taškas
  Civilių pareiškimai ant įtariamojo, į kurį policijos pareigūnai turės sureaguoti per 24h Kriminalinis nusikaltimas, įtraukiamas į Bylas Jūsų Vardas_Pavardė: Įtariamojo Vardas_Pavardė Priežastis: Įrodymai:
 24. 1 Reputacijos Taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Muzikantas_Dainius 2. Kiek Jums yra metų?: 26 3. Kodėl pretenduojate į šias pareigas?: Nes noriu kurti renginius, kad serveryje nebūtu eilinės rutinos 4. Trumpai, bent kelias idėjas, ką stengtumėtes įvesti gavę šias pareigas: (kokie išskirtiniai event'ai būtų, kokie taptų serverio papročiai/tradicijos, kas būtų įdomiau ir kitaip nei kitur) Daryčiau didelius masinius renginius, koncertus, įvairiausius konkurus, pasikalbėjimus, masines lenktynes, festivalius ir t.t Susirinkčiau atsakingų žmonių su kuriais daryčiau tuos renginius, kuriais galėčiau pasitikėti. 5. Kuom Jūs manote esate geresnis už kitus?: Realybėje esu Muzikantas, dirbu kultūros namuose renginių organizatoriumi, tad turiu nemažai patirties, be to esu ne viena karta daręs didelius renginius, tad žinau kaip daromi, bei esu labai organizuotas žmogus. 6. Jūsų aktyvumas serveryje/forume?: 5-6 7. Jūsų aktyvumas mūsų DISCORD serveryje?: 12-14 8. Papildoma informacija kurią norėtumėte pateikti?: Esu draugiškas (Nebūtina)
 25. 1 Reputacijos Taškas
  Šnd vakare būsiu, nakti gal kažkur 00:00 jei tinka galėčiau privešti. Priimta užsakymas numatomas. Eta_Calypso
 26. 1 Reputacijos Taškas
  Daina tikrai sukelia tą žudimo vibe'a ! Malačius Rokynas na !
 27. 1 Reputacijos Taškas
  Jūsų V_P žaidime: Audi_Devym Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serveriui Jūsų siūloma idėja: manau reiktu pakoreguoti žvejybos sistema, nes db jin nereikšminga nes jos niekas nenaudoja, nes neapsimoka gaišti laiko nes daugiau uždirbi masina važinėjant, tai siūlau padaryt taip kad pvz 10-20 žuviu sugauni ir turi vesti parduoti nes būna pilnas inventorius, o jas pridavus gautum nuo 1000tukst iki 2000tukst. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: manau daugiau kas naudotų žvejyba
 28. 1 Reputacijos Taškas
 29. 1 Reputacijos Taškas
 30. 1 Reputacijos Taškas
 31. 1 Reputacijos Taškas
  Prie ko čia skundikas? Kiekvieno žaidėjo pareiga informuoti apie nusižengimą, kuom tu esi išskirtinis šiuo atvėju?
 32. 1 Reputacijos Taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė: Tupac_Shakur Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė: @Scot_Wandet Užblokavimo priežastis: Neleistinų programų naudojimas, arba interneto lūžinėjimo pasinaudojimas. Kadangi važinėjo viską kiaurai, į mašinas daužėsi, gaudžiau - surakinau vis tiek galėjo vaikščiot, nedarė restarto( jei internetas lūžinėjo ), perspėjau kad baninsiu, prarašė kad nesės vis tiek, ir kad nieko. Laikas, kuriam užblokavote žaidėją: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdo įrašas): Matosi kad antrankiai buvo uždėti( kadangi parašius /ant scot rodo jog pirmą nuėmiau ), o su uždėtais jis vis tiek važinėjo, jei lost didelis, vis tiek mato žinute. Čia piktybiškai važinėja kiaurai viską. p.s turiu pirmą video kai gaudau, ir pirmą kartą uždedu /ant, kuriuo būdu suprantu kad jis naudoja nelegalias programas, arba piknaudžiauja interneto striginėjimu, prieš kitus.
 33. 1 Reputacijos Taškas
  banas teisingas ir nebeverkit jus cia, taigi aiskiai sakei kad perkrautu graju savo noru jei ne banins, o 2 vidose buciau p*ses bana uz tankmode.cs iswados tokios: 1: zaidejui buvo pasakyta administratoriaus atsijungt sawo noru, bet jis to nedare tai galim uzskaityt kaip klaidu isnaudojima, prie topacio yra cleo scriptas kuris specialiai nekrauna serverio objektu, kuriuos naudoja stunteriai:) 2: buciau banines su priezastim tankmode.cs (380) SAMP - TANK MODE [ CLEO ] - YouTube 0:10 tupako vidose 0:01 vsio dw kas nejasna db kur mano cyt gaudytojo statusas
 34. 1 Reputacijos Taškas
 35. 1 Reputacijos Taškas
  Pritariu, bet galima geriau padaryt, kad kai esi su darbine apranga, tada kiltų pinigai į min. Kartais tikrai atsibosta sukyt ratus su darbine tr. priemone.. Pvž, mechanikai, medikai neprivalo visada važinėti su darbine tr. priemone, tam, kad aptarnauti klientą. Policija, taxai, fūros taip, jie privalo dirbti su darbine, nes policija kaip ir realybėj, dirba tik su darbine tr. priemone, taksistai ir taip turi /uber (trūksta, tik kad uždirbtų eur/min), o fūristai su nuosava tr. priemone arba išvis pėsčias nenugabens krovinio. Siūlyčiau padaryti, kad eur/min kiltų kai esi apsirengęs darbinę aprangą.
 36. 1 Reputacijos Taškas
  Dėl kontraktu tai reikia kad padarytu jog nereiketu pratesinet, svarbu pradirbi ten kiek nustato direktorius zaidejui istojus i darba, o toliau pratesinet nereikia, pasibaigia ir viskas, jei neisidirbo to kontrakto laiko tada kitur negalima butu isidarbinti kol pasibaigs kontrakto laikas. o kad direktorius galetu per kitus darbus vaiksciot, tai nusipezat vyrai.
 37. 1 Reputacijos Taškas
  Jūsų V_P žaidime: Russell W Klaida yra forume ar serveryje?: srw Aprašykite esamą klaidą: Užmutinus vistiek leidžia rašyti į /sms /gs /d ir pnš Vaizdiniai įrodymai: nepasidariau
 38. 1 Reputacijos Taškas
  Prisidedu prie prizo, laimetojui tuopaciu ir infernus duosiu.
 39. 1 Reputacijos Taškas
  Puiku puiku kolegos. Dirbkit ir toliau, o aš tik džiaugiuosi už jus. Su šventėm kolegos!
 40. 1 Reputacijos Taškas
  @Ryan_White tikrai už, apsimoka visus lygius peržiūrėt ir pakeisti iš esmės.
 41. 1 Reputacijos Taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė: Tupac_Shakur Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė: @Zilvis_Qmss Užblokavimo priežastis: Pinigų(algos), XP, pražaisto/pradirbto laiko buginimas įspaudęs W raidę, ir palikęs žaidimą. Laikas, kuriam užblokavote žaidėją: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdo įrašas):
 42. 1 Reputacijos Taškas
 43. 1 Reputacijos Taškas
  @Ryan_White Tikrai reikalinga
 44. 1 Reputacijos Taškas
  zjbs tokie man tai asmeniškai pirmas labai gražiai atrodo
 45. 1 Reputacijos Taškas
  I. PAVADUOTOJO PRISKYRIMO ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: James_Beard Kokiai firmai atstovaujate: Mechanikai Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Deivis_Etc Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Manau tinkamas žmogus paskirti šioms pareigoms. Aktyvus, atsakingas.
 46. 1 Reputacijos Taškas
  Naujokų užduočių informacija ir šablonas Taisyklės Užduotis gali vygdyti tik naujokai iki 4.000 patirties taškų; Draudžiama pildyti tą pačią užduotį daugiau, nei 1 kartą; Nuotraukos privalo būti švarios (neredaguotos, neužtušuotos, neapkarpytos ir t.t.); Nuotraukas daryti su F8; Nekoreguoti anketos (viskas parinkta automatiškai (nekeisti šrifto nustatymų, anketos išdėstymo)); Norint užpildyti užduoties atlikimo šabloną, privaloma kurti naują temą; Temos pavadinimas privalo atrodyti taip: Įvygdyta užduotis <jūsų Vardas_Pavardė>; Anketoje privaloma užpildyti visus punktus; Privaloma laikytis visų forumo taisyklių. Užduotys ir atlygiai už jų atlikimą UŽ KIEKVIENĄ ĮVYGDYTĄ UŽDUOTĮ GAUSITE PO 1.000 PROJEKTO VALIUTOS Praleisti serveryje 8 valandas (iš viso); Praleisti serveryje 5 valandas (per dieną); Išsilaikyti visų kategorijų teises; Įsidarbinti į darbą su pakvietimu; Nusipirkti pirmąjį nuosavą automobilį; Nusifotkinti su bent vienu iš serverio savininkų (@Regular_Option, @Ryan_White, @Edgaras_Grimali); Pasidaryti nuotrauką ant aukščiausio kalno (nuotrauka nukreipta į San Fierro miestą); Turėti rankose 50.000 projekto valiutos; Surinkti 3.500 patirties taškų; Nusipirkti kreditinę paslaugą (administratorius, vip, automobilis ir t.t.); Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Kiek šiuo metu turite patirties taškų (nuotrauka): Ar esate užpildęs emigraciją: Kokią užduotį įvygdėtė: Įrodymai (nuotrauka):
 47. 1 Reputacijos Taškas
  Administratoriai, netekę savo privilegijų: RUSSELL WESTBROOK // Surinko 3 įspėjimus GANJA MENAS // Free užblokavimai NAFL LEXS // Free užblokavimai TOMAS KING // Administratoriaus komandų piktnaudžiavimas 2020/12/18 - MARTA CESNAITE // Neaktyvumas 2020/12/18 - PAUL GEORGE // Neaktyvumas 2020/12/18 - EDGIS DZO // Neaktyvumas 2020/12/18 - ANTHONY SUAREZ // Neaktyvumas 2020/12/18 - ERNIS HKS // Neaktyvumas
 48. 0 Reputacijos Taškai
  :DDDDDDDDDD muzonas epic, ir biski lockina ne?:D;:D;D @Anthony_Suarez nunezo konkurentas
 49. 0 Reputacijos Taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė: R Westbrook Administratoriaus, kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Scot Wanted Kiek laiko buvote užblokuotas: 720min Kodėl buvote užblokuotas: itarimu dejimas uz nieka, + unjail'a nes irgi free gavau cia fotke primesiu Kada buvote užblokuotas(data): 2020-12-25 Įrodymai(nuotrauka/jūsų užblokavimo nuoroda):

×
×
 • Sukurk naują...