Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Neriux_Boom

Narys
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22

1 Follower

About Neriux_Boom

 • Birthday June 23

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. Jūsų V_P SFG.lt serveryje: Neriux_Boom Jūsų komandos nario V_P SFG.lt serveryje: Nežaidžią Jūsų bei Jūsų komandos nario STEAM profilio nuorodos: Mano: https://steamcommunity.com/profiles/76561198401551498/ Draugo: https://steamcommunity.com/profiles/76561198802490158 Jūsų komandos pavadinimas: Kaimiečiai
 2. ENB gal turi ir dėl jo gaunasi neryškus skinai
 3. Freezln's ENB v2.1 Pasižūrėk gal patiks
 4. Šiuo metu žiemai naudoju šitą nuotraukos dėja dabar negaliu įdėt. http://www.mediafire.com/file/dtmobbowwu02dfz/HUD_FIST_MAP.rar/file O šiaip tai GTA 5 Hud.
 5. 1. Mano manymu galimą ir paprastai išsikviest kas pavežtu. Prieš. 2. Kiek pamenu tai buvo tie motoroleriai servery. 3. Serverio direktoriams kiek žinau yra komanda /respawn ar kažkas panašaus. O paskui mechanikai norėdami pinigų tik darbines ir tampys. Ir berodos seniau mechanikas kai nutempdavo į kma mašiną gaudavo kelis centus kiek pamenu. Prieš. 4. Nežinau ar buvo ar ne jei nebuvo tai UŽ. 5. Kažkas panašaus atrodo buvo 😕 Arba kažką maišau. UŽ. 7. Prieš. 8. Irgi prieš. Nedarykim gero servo i š.
 6. Aišku teamspeak'as būtų geriau nes bent jau aš ir manau daugelis kitų yra prie jo pripratę o ant discord'o mažai ka ten pagauną nes valdymas tikrai daug sudėtingesnis, bet yra kaip yra. Aš manau kad reiktu ts.
 7. Dauguma ENB neveikia ant Windows 10 tad reikia parsisiųst win10 arba startup fixus.
 8. Sveikas, sekmės tau žaidime. Kokias dainas dainuoji atsisėdęs?
 9. Paprasti bet neprasti kaip sakant. V2 Gražiau atrodo.
 10. Sveikas, sekmės žaidime bei gyvenime 😉
 11. Dalinuosi Winter Modpack pats nesenai šitą įsirašiau ir nesiskundžių. Patarimai: Mašinos tai ten nelabai sakyčiau į temą lievos vienu žodžiu nu bet čia kiek vienam skirtingai vienam patinką kitam ne. Modų nuorodos video aprašyme.
 12. Reikės įsirašyt 😛 Ačiū kad daliniesi.
 13. Gana daug tuščios vietos paliktą bet kaip pirmas darbas tikrai gan neblogai. 😛
×
×
 • Create New...