Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Neriux_Boom

Narys
 • Turinio skaičius

  37
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

22

1 sekėjas

Apie Neriux_Boom

 • Gimtadienis Birželio 23

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

197 profilio peržiūros
 1. 1. Mano manymu galimą ir paprastai išsikviest kas pavežtu. Prieš. 2. Kiek pamenu tai buvo tie motoroleriai servery. 3. Serverio direktoriams kiek žinau yra komanda /respawn ar kažkas panašaus. O paskui mechanikai norėdami pinigų tik darbines ir tampys. Ir berodos seniau mechanikas kai nutempdavo į kma mašiną gaudavo kelis centus kiek pamenu. Prieš. 4. Nežinau ar buvo ar ne jei nebuvo tai UŽ. 5. Kažkas panašaus atrodo buvo 😕 Arba kažką maišau. UŽ. 7. Prieš. 8. Irgi prieš. Nedarykim gero servo i š.
 2. Aišku teamspeak'as būtų geriau nes bent jau aš ir manau daugelis kitų yra prie jo pripratę o ant discord'o mažai ka ten pagauną nes valdymas tikrai daug sudėtingesnis, bet yra kaip yra. Aš manau kad reiktu ts.
 3. Dauguma ENB neveikia ant Windows 10 tad reikia parsisiųst win10 arba startup fixus.
 4. Dalinuosi Winter Modpack pats nesenai šitą įsirašiau ir nesiskundžių. Patarimai: Mašinos tai ten nelabai sakyčiau į temą lievos vienu žodžiu nu bet čia kiek vienam skirtingai vienam patinką kitam ne. Modų nuorodos video aprašyme.
 5. Reikės įsirašyt 😛 Ačiū kad daliniesi.
 6. Jo per vidury kaip senais laikais būtų daug geriau nei šone. Antra idėja nelabai manau kad yra būtiną bet vistiek nepamaišytu. UŽ!
 7. Šioje temoje galit kelti akimirkas iš kitų žaidimų!
 8. Jo šitą galėtu padaryt nes nori papildyt ir neiną turi rašyt iš naujo. Tikrai UŽ!
 9. Man tai šitie darbai nemaišo. Prieš.😄
 10. Kažkaip labai ta rida šone palieką, galėtu ji būt tame vidury tarp km/h ir infernus mano nuomonė 😄
 11. Jūsų V_P žaidime: Neriux_Boom Kur radote klaida serveryje ar forume?: Forume Jūsų surasta klaida: Kai nori pažiūrėt kitą profilį nerodo jo nuotraukos Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
×
×
 • Sukurk naują...