Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

ATRANKA Į SFG KOMANDĄ

Paskelbta neterminuota atranka į SFG.LT projekto komandą, laukiame rimtų anketų, bei motyvuotų žaidėjų.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Joaquin_Costelloz

Narys
 • Turinio skaičius

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  5

Joaquin_Costelloz last won the day on Balandžio 2 2022

Joaquin_Costelloz had the most liked content!

Reputacija

179

3 sekėjų

Apie Joaquin_Costelloz

 • Rankas
  Senbūvis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

808 profilio peržiūros
 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): Joaquin Costelloz Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): srv Klaidos aprašymas: neleidžia /spec sėdint kalėjime; autopilotas kiekvieną sykį prisijungus būna įjungtas ant 130 km/h; raudonas ekranas kai šaudo trugdo grobimų metu; siūlau išimti freeze'inimą kai pataikai į lavoną (taip pat trugdo grobimams) prie sandėlių kur yra užrašas yra nematoma siena, kurios neįmanoma prašaut; stoties degalinėje yra klaida su map darbu, kur pasikeičia kamera toje vietoje kur orginaliam gta sa yra garažas; kaip ir pasiūlymas: padaryt bėglys statusą 5 minutėm, nes dabar turi laukt kol sugaus nes gausi baną kartais įkalintas žaidėjas atsiranda po kalėjimo grindim laikrodis grybauja (siūlau padaryti restartą vidurnaktį, išvengsim problemos dėl lago ir random serverio atsijungimo) Spidometras taipogi atsilieka, arba išvis rodo nesąmones, taipogi trūksta ratuko aplink greitį - jį ne visada rodo atvažiavus į draudimą ar bet kokį kitą sumappintą objektą ir įėjus į interjerą ir iš jo išėjus dingsta automobiliai, susigliučina ir mėto sekundei ant paprasto gta sa mappo, bet jų pasiimti vistiek neišeina Vaizdinė medžiaga: pxj ninada Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): pxj ninada
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Joaquin Costelloz 2. Grafikos aprašymas: Avatarai ypatingiems pikantiškų potyrių megėjams 3. Nuotraukos:
 3. nieko aš nestumu, pats savo laiku su juo šaudžiau, bet čia, pizdavotis linkęs bernužėlis dėl to, kad be cbugo vidose šaudžiau, nors niekur ir nerašiau, kad aš ten kažkoks dievas esu ant šaudymo, bet ne visi tą supranta. All gucci
 4. dm'eriai jūs dm'eriai, koks tolkas tą cbug'ą naudot? Kad sudrožt per sekundę? btw, šitie vidosai daryti kai cbug'as buvo uždraustas, o dėl to, kad mane supizdins su cbugu kažkas man nelabai yra skirtumas, aš nesivaržau ir neflexinu kažkokia žaidimo klaida. peace čiuvakas.
 5. Tikri bandytai, dušmanus kalt, kurie galimais net ginklų neturi, bet nu gi "baimę" reikia įvaryt ;DD
 6. pridaryk vartus cheateriuga tu ;d
 7. Nežinau ar yra toks dalykas įgyvendintas, kad prie "stock" greičio įmanoma būtų pridėti kažko, nebent tik nupirkta mašina būtų "uždusinta" ir būtų galimybė pasikelti iki maksimalaus lygios, kuris atitiktų stocką.
 8. Reikėtų daryti didžiulį darbą, jog būtų pasiektas geras galutinis variantas, bet manau ir be šio dalyko galima apseiti.
 9. Grobimų metų tai būtų galimybė užkirsti kelią užgrobti tam tikrą pastatą, bet jeigu pareigūnai pradėtų abuse'int tai veiklos nebeliktų..
 10. Sveikas, tikrai malonu matyti naujus veidus projekte, sekmės armuhoi, kad nemustu ir kad į ekete nereikėtų šokt ledan

×
×
 • Sukurk naują...