Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Joaquin_Costelloz

Užblokuotas
 • Turinio skaičius

  117
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  3

Joaquin_Costelloz last won the day on Gruodžio 8 2019

Joaquin_Costelloz had the most liked content!

Reputacija

141

3 sekėjų

Apie Joaquin_Costelloz

 • Rankas
  1 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

426 profilio peržiūros
 1. Jūsų V_P žaidime: Joaquin Costelloz Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Sukurti mini-darbą, kažką panašaus kaip picerija, pavadinimą galim šaut kokį Wolt, kaip yra Vilniuje (realiame gyvenime), jie galėtų privežti maisto žaidėjams ir panašiai. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Padės žaidėjams, kurie yra toli pavyzdžiui nuo miesto ar yra toli nuo CP, kur galima pavalgyti
 2. Atsiprašau, ne tas nuotraukas įkėliau, mano klaida. Dar datą pamiršo pakeisti 😁
 3. Turėk sąžinės @Regular_Option dar vakar kaip nujausdamas specialiai pasidariau nuotraukas visų temų, kad vdrug pakeisi taisyklės, o ką turim, tą turim: APAČIOJE PO MATUZE_DEMON KOMENTARU PAKEIČIAU NUOTRAUKAS, NES NE TAS BUVAU ĮKĖLĘS. O toliau tegul sprendžia patys žaidėjas, ar tu čia teisingai elgiesi ar ne.
 4. Man žinok visiškai neįdomu, ką jis man atsakys, kokios taisyklės yra tokiomis ir remiuosi, jeigu nėra parašytos tokio taisyklės, o vyrauja tik pagr. administracijos galvose, tai kokiais būdais tai turi žinoti kiti serverio žaidėjai? Jau visas projektas ir taip žino, jog Regularas daro taisykles pagal save ir tam, kad kitus pd išsukt, pats dirbau pas jį, todėl žinau viską.. Daugiau atsisakau veltis į konfliktus, tegul sprendžia valdžia.
 5. Kad kažkaip taisyklėse parašyta kitaip nei tu sakai, o jeigu ir paredaguos Regularas ar koks kitas administratorius taisykles į tavo pusę, įdomu kaip įrodysi, kad pranešei, jog čia ką nors šturmuoji.
 6. Jeigu būtumei skaitęs serverio taisykles, tai turbūt žinotum, jog CBUG yra leidžiamas tik GW arba EVENT'uose ( su EVENT rengėjo leidimu ). Jeigu nesupranti sąvokos gangwarai, tai aš paaiškinsiu, tai kovos tarpusavyje tarp gaujų, o ne kova tarp gaujų ir pd..
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz 2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas): Policijos nuovados pavaduotoją. 3. Peikiamojo Vardas_Pavardė: Luiss_Paplauskas 4. Kodėl peikiate: Mano peikiamas asmuo yra policijos nuovados pavaduotojas bei serverio administratorius, kuris privalo laikytis bendrųjų serverio taisyklių, rodydamas gerą pavyzdį kitiems savo darbuotojams bei serverio žaidėjams, bet kaip matau leidžia sau pažeidinėti taisykles — šiuo atveju naudoti cbug'ą. 5. Įrodymai: VAIZDO ĮRAŠAS TRUMPAS ĮRODYMŲ PAAIŠKINIMAS 3:47 — matosi Luiss_Paplauskas Vardas Pavardė. 5:20 — Luiss_Paplauskas su raudonais marškiniais. p.s. Jeigu reikia neapkarpytų įrodymų galėsiu numest, bet manau ir šių turėtų pakakti.
 8. Jūsų V_P žaidime: Joaquin_Costelloz Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Ridas_Drift Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu, nes darbuotojas pažeidė darbo taisyklę, kuri nurodo, jog maksimalus įtarimo lygis negali viršyti 30, o deja, darbuotojas jį viršijo ir ant galo dar nušovė, kad ilgiau, matomai, pasėdėčiau. ( Draudžiama duoti daugiau nei 30 žvaigždučių už itą. Maximum kiek galima duoti sulaikius asmenį yra 30 žvaigždučių! ) Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: NUORODA
 9. Kartais policija neturi pranešt, kad gaudo ar stabdo? Man atrodo, kad turi, aišku parašysi, kad pėsčias, o koks skirtumas ar važiuotas ar pėščias, prieš tai, kažkaip man jokių pretenzijų nebuvo, kai suvažiavot visi, plius aš jums nieko nepadariau, tai net nežinau dėl kokios priežasties jūs čia mane tariamai „gaudėte“. Kam tada tos sistemos daromos policijai, kad H raidę paspaudus rodytų „Sustokite kelkraštyje, jus stabdo policija!“? Kam skirtas megafonas?
 10. @Regular_Option @Trevor_CameronKą jūs čia bandot tuo išsisukinėjimu parodyt, tai aš nesuprantu.. Jeigu bandot apgaut kažką, tai sunkiai jums čia sekasi žiūriu.
 11. Jūsų V_P žaidime: Joaquin_Costelloz Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Trevor_Cameron Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu šį darbuotoją, dėl neteisingo įtarimo lygio uždėjimo ( bėgimo nuo policijos ), kurio mano akimis nebuvo, nes negavau jokio pranešimo, jog turėčiau sustoti. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: NUORODA. Žinau Rokai, kad atmesi papeikimą, lai tai būna tavo paties sąžiningumas.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė: Luiss_Paplauskas berods ar kažkoks kitas administratorius Dėl ko buvote užblokuotas?: Relog Kuriam laikui buvote užblokuotas: 24 valandoms. Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia): Įrodymas būtų toks, kad niekas nesugebėjo per valandą su virš laiko užpildyti užblokavimo anketos..
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz, bet blokavo @Johannes_Hides Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Umb_Rella Dėl ko užblokavote?: Reklamavimas Aprašykite susiklosčiusią situaciją: Reklamavimas Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) : https://imgur.com/a/gYg1Exz
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz, bet blokavo @Dowis_Kiss Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Tommy_Shelby Dėl ko užblokavote?: Neleistinų programų naudojimas Aprašykite susiklosčiusią situaciją: Pradėjus gaudyti Tommy_Shelby, jis pradėjo bėgti su sobu, naudodamas speedhacką, airbreaką ar ką ten dar.. Įrodymai ( nuotrauka/vaizdinė medžiaga 😞
 15. Jūsų V_P žaidime: Joaquin Costelloz Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui. Jūsų siūloma idėja: Atnaujinti /gaudomi lentelę iš tokios į (Laužtiniuose skliaustuose gale turėtų rašyti laisvėje arba kalėjime) Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Minimaliai palengvins policininkų darbą, kuomet pareigūnas mato ID, vietoj vardo, kurių būna ir vienodų pvz. /sekti Matthew, o tų Matthew gal 3-4 yra.. » Žinutė skirta tiems kas peržiūrinėja(Regular_Option / Matas_Sim) šią idėją ir nori ją įgyvendinti - turiu šitos komandos scriptą tinkantį jūsų modifikacijai ir galiu juo su jumis pasidalinti. Jei reikės susisiekit.
×
×
 • Sukurk naują...