Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Donce Petrazole

Narys
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Donce Petrazole

 • Birthday 06/09/1996

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Donce_Petrazole Administratoriaus, kuris Jus įkalino Vardas_Pavardė: Luiss_Paplauskas Dėl ko buvote įkalintas?: Del dm saugioj, buvo ikelti irodymai kitoj temoj manes nesimate. Aprašykite susiklosčiusią situaciją: vaziavau iki huntley ir jailiukas Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 2. Jūsų V_P žaidime: Donce petrazole Kur radote klaida serveryje ar forume?: nerodo kiek liko sedeti jaile textdrawo Jūsų surasta klaida:nerodo kiek liko sedeti jaile textdrawo Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
 3. Jūsų V_P žaidime: Donce_Petrazole Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: marcos_ercolani Už ką Jį peikiate/giriate?: Free star. "tyčinis esc mygtuko" jis gaude mane po to apsiverkes apsisuko ir nuvažiavo, as pastebejau kad nebera jo tai nulekiau cilindamas ir kazkur po 10 min ir esc paspaudziau nei buvo surakines nei gaudes nieko, tiesiog privaziavo kai afk buvau surakino ir isveze. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/bl4iftp
 4. ne tavo reikalas ar dm ar ne padaryti da kiek kartu lawonas mires +) uz.
 5. :DDDDD " Kuo užsiimi gyvenime?: Statybos lazybos" negeda melot? jei reikes kokibiskos makelos, tai su situ dede tik ir reiketu derinti kieki :)) Mldc kad prisijungei, velnes 👹
 6. Jūsų tikras vardas, gyvenamasis miestas bei metai: Donce, klp, 21 Jūsų tikslai gyvenime t.y. galbūt kažkokia specialybė, profesionalaus sporto žaidėjas ir t.t.: vairuoti f10 530d arba 535dx nu jau svajone tai f10 m5 Jūsų hobiai bei pomėgiai: stebeti parametrus ir siaip greiciau gryzt namo kad sita sampa palost Kuo užsiimi gyvenime?: krc xujarinu fabrike, gaminu cigariukus Jūsų charakteris. Galbūt tu esi išskirtinis kažkuo, kuo norėtum pasidalinti?: ka zinau esu dosnus ir geras Kaip atradai šį nuostabų projektą?: nepamenu bet per ecolor.lt kai 2 savininkai buvo 2012metais Kodėl pasirinkai mus? Kaip tau atrodo - projektas gali pasiekti žymių laimėjimų?: todel kad cia sfg :DDDDDDDDD Tavo karjera SA-MP serveryje: vaiduoklis Pasiekimai šiame projekte: tik savininku nebuvau ir diriku priziuretoju 😞 Jūsų tikslai SFG.lt serveryje: gal pretenduoti i admin priziuretojus Gal turite augintinių? Puiku! Norime apie juos sužinoti bei pamatyti!: 😄 turiu suni Laisva vieta, kurioje galite paminėti tai, kas jums svarbu: Pasiilgau jusu Jūsų nuotrauka (privaloma):
×
×
 • Create New...