Jump to content

SERVERIO STARTAS ĮVYKO!
Ačiū visiems už nuostabų 129 žaidėjų rekordo, bei atsiprašo visa SFG.lt komanda už dinginėjimus ir serverio išsijunginėjimus, viską su laiku sutvarkysime!

Daugiau...

Ernis_Milleris

Narys
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Ernis_Milleris

 • profile_rank
  Naujas Narys

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Serverio taisykles draudzia saudyti nuo masinos stogo , o nuotraukoi neatrodo kad butume ant stogo
 2. Jūsų V_P žaidime:Ernis_Milleris Paaiškinkite kas nutiko?: Prisijungiu į žaidimą ir žiuriu kad xp -1, pinigų 0 , teisiu nebera. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: Neturiu, nedarau ekrano nuotrauku, atsijungdamas.
 3. Atšales , gavai bana ant Marius_Extaxy už mašinu buginima prie stoties , gavai bana susikurei kita nicka ir iskart užbanino nes visaks aišku dar su tokiu nicku 😄
 4. Papasakokite apie savo charakterį, būdo bruožus (pasakojimų, ką veikiate realiame gyvenime, nereikia): Esu draugiškas, darbštus , krupštus, mėgstu viska daryti savarankiškai , greitai mokantis. Kaip suprantate nelegalių prekeivių darbo svarbą ir kokia veikla jie užsiima?: Nelegaliu prekeiviu darbo svarba tokia kaip ir realybėje nebūtu ju nebūtu iš kur ir žolytes gaut ir koko . Ju veikla žaidime važinėtis su mašina ir laukti iškvietimo arba kol žmogus paprašys narkotiniu medžiagu arba ginklu . Kodėl norite tapti nelegalių prekių platintoju?: Mano megstamiausi darba yra susieje su nelegaliom veiklom. Ar esate dirbęs šioje firmoje ankstesniuose SFG?: Žinoma tada patekau be atrankų 😄 Jūsų patirtis būnant prekeiviu (apskritai): Patirtis tokia kaip ir kiekvienam darbe , reikia maloniai elgtis su klientais, reguoti i iškvietimus , ir nepjaut grybo. Kiek minimaliai reikia pradirbti minučių per dieną?: 90 min. Kokia nuobauda gresia už klientų apgaudinėjimą?: Geriausiu atveju ispejimas , blogiausiu išmetimas. Tolimesni veiksmai, tapus komandos dalimi?: Meginti išplatinti nelegalias medžiagas visiem serverio žaidėjam. Jūsų DISCORD: ernis321 berods. Papildomi komentarai: Malonu kad vel gryžo senas geras SFG.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ernis_Milleris Kiek jums metų?: 19m Kodėl norite būtent į šį darbą?: Noriu todel nes Sfg serveryje mazai esu dirbes mechaniku. Kokias funkcijas mechanikai atlieka serveryje?: Valo miesta nuo nenaudojamu masinu , zmonem teikia paslaugas. Kuo svarbi šita taisyklė ,,Pagarbiai elgtis su klientais'' ?: Jai nesielgsi pagarbiai, zmones nenores tavo paslaugu , jai zmones nenores tavo paslaugu ,nebus papildomu pinigu. Kokie reikalavimai norint tapti vienu iš mūsų?: Tureti auto teises , butui aktyvus , reguoti i iskvietimus ir manau jokiu problemu nekyla patekti pas jusu. Ar turite patirties šitame darbe, jei taip, kokios?: Nemanau kad cia reikia labai patirties parasyti /darbokomandos , o gal kita komada kur rodo visas darbo komandas . Ar mechanikas gali būti gaujoje/klube ?:Jaigu tai organizacija tai manau kad gali . Savokos VM - Vairavimo mokykla WC - WangCars LV - Las Venturas LS - Los Santos SF - San Fierro K.E.T - Kelių eismo taisklės.
×
×
 • Create New...