Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Nojus_Hks

Airių mafijos direktorius
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

2 Followers

About Nojus_Hks

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. Nesamonės eilini karta darai 😄 sedziu bazei atvaziavo pradejo saudyti, rasau ka cia darai tada parase i /ds kad tipo okupacija , ir siaip jo realiai visi visalaika skraido su sultan bullet, sfpd kiek tu dirikas nei karto nemaciau 😀
 2. As nemates tokiu prikolu tikrai tikrai 😀
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Nojus'Hks Kokios modifikacijos prašote?: Ginklų packo, spidometro, dar ta kai pataikai i zmogu kulka rodo kiek nuemei, ar kad i tave pataiko, jei dar turit kzk gero pasiulyt imeskit, +rep uzmesiu Modifikacijos(-jų) nuotraukos/vaizdo įrašas(NEBŪTINA) jus imesit 😀
 4. Butu idomu istikro, bet vistiek nemanau kad gausis taip kaip visi isivaizduojam. Ka zinau, gal ir galetume pabandyti .
 5. Tu tai isviso patylek 😄 ne tave kalbina, sedek ramiai pavesi. Festukas😀
 6. Neblogos idèjos, irgi apie visas galvojau, kad ju reikia.
 7. Jūsų V_P žaidime: Nojus_Hks Kokia mašiną parduodate žaidime?: Hotringą 200 km rida, limuzinas - 100km ridą. Jūsų norima kaina už mašiną: Uz abudu pradine : 500 Prekės nuotraukos: parodysiu zaidime kam reikes. Neina ikelti.
 8. Fotosesija "torpedų" bazėje - https://imgur.com/a/XllFXxq
 9. Nežinau kas darosi su "Italų" dorpedom, bet "torpedų lyderiai" krenta tik sutikti, net nesinori ju sutikti.. https://imgur.com/a/LN3IMYj
 10. Kadangi atkrito daug neaktyvių, neatsidavusių mafijai žaidėjų, pradedu rinkti rimtą kompanija šalia savęs, su kuria žadu nuveikti daug ką, svarbiausia surinkti gerą kompanija, po to bus ir pinigų. Taigi, jeigu nori patekti į mafija, ir nori užsidirbti daug nešvarių ir nelegalių pinigu - tu laukiamas. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime : 2. Kodėl norite į Airių mafia : 3. Kaip galvojate, ką Airiai daro serveryje : 4. Savo nuomonė, trys svarbiausios taisyklės mafijai : 5. Airių mafijos didžiausias priešas, kuri reikia visą laiką žūdyti : Sėkmės pildantiems.
 11. Šiandieną buvo daug veiksmo, pasityčiojom kaip sakant iš italų "torpedų". Smagaus žiūrėjimo. https://imgur.com/a/ZM5fpoT , šiandieną italai buvo labai paskriausti. Daug nuotraukų nes daug veiksmo.
 12. Čia bus surašyti žaidėjai, kurie niekada nepateks į Airių šeima. V_P - Čia bus surašyti žaidėjai, kurie paaukos mafijai, padės jei kilti. V_P - Eivydas_Exotic - 50 tūkstančių auka
 13. Čia bus keliamos nuotraukos/video apie Airių mafijos šeima, veiklą, visas įdomybės.
 14. "Airių" viena iš dviejų nusikalstamu mafijos grupuočių, kurios pagrindinis tikslas yra - Ginti savo bazę nuo pašalinių asmenų, kariauti su teisėsauga ir kelti chaosa mieste. Norint išlikti geriausia mafija, tenka veltis į mafijos karus su didžiausiais priešais - "Italų" mafija. Mafijoje nėra jokio darbo grafiko, neprivalome laikytis K.E.T taisyklų, niekas neprivalo mum vadovauti, gyvenam kaip norim, žudom žmonės kurie mum nepatinka. Mafijos tikslas yra - užsidirbti greitų ir nelegalių pinigų, ir išlikti viena rimčiausių grupuočių šitame serveryje. Mafijos taisyklės 1. Gerbti ir neįžeidinėti kolegų. - Ispėjimas. 2. Veiksmo metu privaloma būti su mafijos apranga, ir būti discorde. - Ispėjimas. 3. Negalima turėti jokių kontaktu su teisėsauga. - Griežtas ispėjimas. 4. Pamatai "italų" mafijos narį, nušauk. 5. Draudžiama naudoti palengvinančias komandas - Išmetimas/black-list. 6. Gerbti ir klausyti savo mafijos valdžios - Įspėjimas/Išmetimas. 7. Per diena privalote pražaisti bent 60 minučių. - Įspėjimas. 8. Nešaudyti į saviškius, padėti kai prašo pagalbos. - Įspėjimas. 9. Mafijoje privalote išbūti bent 7 dienas. - Black-list. 10. Laikytis ir žinoti direktorių prižiūrėtojo nustatytų taisyklių. - Įspėjimas/Išmetimas. 11. Nelaikyti nuosavų mašinu bazes garaže - Žodinis įspėjimas. 12. Peržiurėti direktoriaus palikta žinutė, ir klausyti kas ten parašyta - Žodinis įspėjimas. 13. "Nebuginti" darbo algos ir minučių būdamas AFK darbinėje mašinojė - Įspėjimas. 14. Nesivesti pašaliniu žmonių ar savo draugų į mafijos teritorija. - Įspėjimas. 15. Saugoti ir prižiūrėti savo baze nuo pašalinių žmonių. - Įspėjimas. V A L D Ž I A : Airių mafijos lyderis - Nojus'Hks Airių mafijos padėjėjas ( dešinioji ranka ) - Nėra T R A N S P O R T A S : Airių mafija vairuoja - Sanchez / Merit A P R A N G A : INFORMACIJA DARBUOTOJAMS/ŽAIDĖJAMS : Pamatotė Airių mafijoza kuris naudoja neleistinas programas - praneškite man. Sąjunga su Rollin Heights Ballas Bus pildoma.
×
×
 • Create New...