Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

ATRANKA Į SFG KOMANDĄ

Paskelbta neterminuota atranka į SFG.LT projekto komandą, laukiame rimtų anketų, bei motyvuotų žaidėjų.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

True_Zolton

Narys
 • Turinio skaičius

  94
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  12

True_Zolton last won the day on Balandžio 21

True_Zolton had the most liked content!

Reputacija

196

2 sekėjų

Apie True_Zolton

 • Rankas
  Įsivažiuojantis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

724 profilio peržiūros
 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): True_Zolton Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Servas Kuo tai būtų naudinga: Daugiau veiklos Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Padaryti, kad medikai pardavus šarvus, vaistus, pakėle žmogų(ne NPC),gyvybes duotu bent po 1dxp Perdaryti /misijos , Nes dabar reikia daug vargti dėl 25krd ir 5k. Geriau padaryti kad kiekvieną diena keistusi misijos, ir ten būtu pvz: viršyti greiti 5kartus(atlygis kokie 2k) kitą diena nuvažiuoti 100km su bet kuria transporto priemone (atlygis 5k) arba tiesiog padaryti misijas kur jų būtu daug ir įvygdžius vieną gautum atlygi kad ir minimalų pvz turėti rankoje 10k, turėti a kategorija, turėti b kategorija, turėti c kategorija. Nu ir už kiekviena įvygdyta duotu pinigų lyginant su sunkumu. Sutvarkyti KLAIDĄ būnant medikų, tiksliai nežinau ar be aprangos veikia, bet žodžiu. Būnant mediku su apranga, negalima naudotis bankomatais ir paimti prizų lokacijas. Padaryti medikas, gal ir kitiems darbams jeigu yra panaši sistema, kad vaistinėles ir vaistus būtu galima pasiimti pagal norimą kiekį, nes dabar vaistams gaminti reikia 10, o jeigu turi 8-9 negali pasiimti vaistinėlių ir turi jas kažkaip išnaudoti. Padaryti medikams, kad rašytu kiek pas žaidėja inventoriuje yra vaistinėlių ir vaistų. Padaryti, kaip dm eventus. Kad kas 30min išmestu jog galima prisijungti į /dm ir ten koki 10min šaudai viens kitą, už kiekvieną nušautą po 100 ir daugiausiai dmg padares žmogus gautu plius 1k ir jeigu iš eilės nušauni kelis žmonės gauni geresni ginklą
 2. SFG.LT Medikų darbo pristatymas. Didelis dėkui: @Yorio_Takahashi @Tony_Damg @Jefrey_Nilez Nepamirškit paspausti PATINKA bei UŽSIPRENUMERUOTI! Surinkus 100 prenumeratorių padarysiu konkursą.
 3. SFG.LT Jau atidarytas. Linkiu visiems gerai praleisti laiką, o aš pradėsiu vėl kibti į darbus. Nepamirškit paspausti PATINKA bei UŽSIPRENUMERUOTI! Surinkus 100 prenumeratorių padarysiu konkursą.
 4. Jūsų (Vardas_Pavardė): True_Zolton Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serveryje Klaidos aprašymas: Jeigu neturi gps ir parašai gps, rodo pic'ka senoje elektronikos parduotuvėje. Išjungus žaidėjų vardus kartais išsijungia kartais ne, o kartais puse yra vardu ir puse nėra. Vaizdinė medžiaga: Nepadariau nuotraukų.
 5. NAUJA PRADŽIA , O MES JAU ČIA.
 6. Sveikučiai! Kadangi niekas nenorėjo perimti mano darbo, teko grįžti. Dėl video pasistengsiu per mėnesį bent po 1 tikrai iškepti, gal daugiau gal mažiau nežinau. Tačiau prašom, po sugrįžimo pirmasis video! Dėkui @Edinas_Nepazistu Smagaus žiūrėjimo! Jeigu patiko nepamirškit paspausti like, bei užsiprenumeruoti! P.S Ieškomas naujasis photoshoperis, video miniatiūroms ir panašiai, rašykit AŽ.
 7. Sveiki, na atėjo laikas dar vienam, mini darbo pristatymui! Didelis dėkui @Greg_Larez@Richie_Carter ir random botui gatvėje. Smagaus žiurėjimo! Jeigu patiko, nepamirškit paspausti LIKE bei UŽSIPRENUMERUOTI.
 8. Sveikučiai! Noriu visų atsiprašyti, jog buvau kurį laiką neaktyvus, prasidėjo darbas, su mokslais nebespėju ir kurį laiką motyvacijos neturėjau kažką veikt. Bet po truputį stojuosi ant kojų ir prašom, pirmas vaizdo įrašas po ilgo laiko! Didelis dėkui @Darija_Larz Smagaus žiūrėjimo! Jeigu patiko, nepamirškit paspausti LIKE bei UŽSIPRENUMERUOTI.
 9. True_Zolton

  SFG.LT

  Sveiki, dėl iškilusių problemų forume, viskas buvo ištrinta. Tad įkelsiu visus vaizdo įrašus tiems kurie nežino kaip rasti. SFG.LT-MEDIA

×
×
 • Sukurk naują...