Jump to content

Paskelbtas Serverio 0.1.4 Atnaujinimas!

Paskelbtas serverio atnaujinimas, kviečiu visus paskaityti ir išbandyti naujoves!

Mantas_Camel

Narys
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4

Apie Mantas_Camel

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

27 profilio peržiūros
 1. Jūsų VARDAS_PAVARDĖ: Mantas_Camel Administratoriaus VARDAS_PAVARDĖ: Johannes_Hides Kodėl giriate šį administratorių?: Malonus ir draugiškas administratorius, vienas aktyviausių galėčiau pabrėžti serveryje, praveda daugybe eventu ir visada padeda kuom gali žaidėjams. Palinkėjimas administratoriui (NEBŪTINA)
 2. Jūsų V_P žaidime: Mantas_Camel Klaida yra forume ar serveryje?: Serveryje Aprašykite esamą klaidą: Gaujai sėkmingai įvygdžius banko apiplėšimą nors žaidėjas ir ne gaujoj vistiek duoda pinigus, nežinau čia visiems ar tik man. Vaizdiniai įrodymai:
 3. Jūsų VARDAS_PAVARDĖ: Mantas_Camel Administratoriaus VARDAS_PAVARDĖ: Nafl_Lexs Kodėl peikiate šį administratorių?: Free ban Įrodymai - video, nuotraukos ir t.t. (BŪTINA)
 4. Kokių klaidų išnaudojimas, net nežinojau jog negalima tvarkytis, niekada nebuvo man užsiminta. O kad tik kas 5 minutes galima taisyti tai timestampus pažiūrėkit chate, viskas matosi aiškiai. Russelis gerai pasakė, tam yra vip skiltis ir skundai
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Camel Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė: Nafl_Lexs Dėl ko buvote užblokuotas?: Neleistinų programų naudojimas Kuriam laikui buvote užblokuotas: Visam laikui Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia): Tvarkiausi mašina su /vtaisyti o užbanino už neleistinas programas? https://imgur.com/a/E1unIaZ
 6. Jūsų V_P žaidime: Mantas_Camel Klaida yra forume ar serveryje?: Serveryje Aprašykite esamą klaidą: Jau antra diena kaip nemažėja laikas, nuotrauka apačioje. Vaizdiniai įrodymai:
 7. Jūsų V_P žaidime: Mantas_Camel Klaida yra forume ar serveryje?: Serveryje Aprašykite esamą klaidą: pražaidus 6 valandas rašo 'Jūs pražaidėte 5 valandas, gavote prizą ..' su kitomis valandomis irgi taspats man atrodo nesu įsitikinęs Vaizdiniai įrodymai:
 8. Mantas_Camel

  Klaida su alkiu

  Jūsų V_P žaidime: Mantas_Camel Klaida yra forume ar serveryje?: Serveryje. Aprašykite esamą klaidą: Suvalgius/nusipirkus picą alkis padidėja o pinigų nenuskaičiuoja. Vaizdiniai įrodymai:

×
×
 • Sukurk naują...