Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Veno_Mas

Narys
 • Turinio skaičius

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

23

3 sekėjų

Apie Veno_Mas

 • Gimtadienis 2001.06.15

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų Vardas_Pavarde? :Veno_MasKelinta užduotį atlikote? :Nuvežti medikamentų. Pradirbti.Kiek taškų turėtumėte gauti? :.24,5.Nuotraukos :Nuvežti 15 medikamentų:https://imgur.com/a/6YtGdAn Pradirbta 200 min:https://imgur.com/a/7Zb37Y0
 2. REGISTRACIJOS FORMA1. Abiejų komandos narių Vardas_Pavardė serveryje:@Veno_Mas @Ponas_Querys2. Jūsų slapyvardžiai turnyro metu(skliaustuose parašyti ir žaidimo Vardas_Pavardė)?<<Smailas>>, <Herojas>3. Komandos pavadinimas:3dTeam4. Ar sutinkate su taisyklėmis ir pasižadate dalyvauti turnyre?Taip,žinoma.
 3. III ATSISTATYDINIMO ANKETA.Jūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovavote:"DPD" Kurjeriai.Kodėl atsistatydinate?:Atsirado tam tikrų reikalų susijusių su mokykla spaudžia mokslai reikia pasiruošti egzaminams tad laiko ir nebelabai tūrėsiu būti pnline.Kiek laiko išbuvote pareigose?:Apie 3 savaites.
 4. Jūsų V_P žaidime:Veno_Mas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui. Jūsų siūloma idėja:Kadangi mūsų DPD Kurjerių firmą serveryje yra išskirtinė kurie vieninteliai neturi išvažiavimo ir įvažiavimo vartų, visos pagrindinės serverio firmos turi vartus ar net garažus o pas jų nėra tad laisvai kas nori tas pas mus pašaliniai važinėja o tai yra blogai, tarkime sugalvotume padaryti atranką kažkas atvažiuoja ir visus šaudytu o tikrai yra labai negerai, tad siulau padaryti vartus. Nes yra vienas išvažiavimas nuo mašinų pusės ir kitas išvažiavimas prie bazės pastato tad būtų gerai jeigu įgyvenditumėt šitą įdėja būčiau labai dėkingas. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Manau būsime saugesnis, bei žinosime jog pašaliniai netrukdo mūsų veikloms, ir apskritai pagerintų žaidimą. Palieku jums spręsti šią įdėją: @Matas S. @Regular_Option
 5. Veno_Mas

  SFG 3.1.3

  Super geras atnaujinimas šaunuoliai jog taip stengiatės su projektu!
 6. II. PAVADUOTOJO NUŠALINIMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovaujate:DPD Kurjeriai.Pavaduotojo Vardas_Pavardė:Jim_Miller.Kodėl nušalinate šį pavaduotoja?:Nebematau jo aktyvumo, serveryje, ir man nieko nepraneša kodėl nebūną aktyvus ir panašiai.Kiek laiko pavaduotojas išbuvo pareigose?:12 dienų.
 7. Aš kaip firmos direktorius sutikčiau su šiomis įdėjomis, tad lemiamus žodžius palieku savininkams!
 8. II. NEAKTYVUMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovaujate?:"DPD" Greitosios siuntos.Kiek laiko būsite neaktyvus[pvz: nuo 2019.12.08 iki 2019.12.09]:Nuo 2019.01.19 14h iki 2019.01.19 23h.Kodėl būsite neaktyvus?:Važiuosiu į Kauną su palaikymo grupe palaikyti, miesto komandos išvykos rungtynėse.Kas prižiūrės firmą kol jūsų nebus:Pavaduotojas: Jim_Miller.
 9. I. PAVADUOTOJO PRISKYRIMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_Mas Kokiai firmai atstovaujate:"DPD" Greitosios Siuntos Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Jim_Miller Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Jis turi daug patirties, yra motyvuotas pavaduotojo pareigose.
 10. Jūsų V_P žaidime:Veno_Mas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui, konkrečiai "DPD" Greitųjų siuntų firmai. Jūsų siūloma idėja:Reikėtų keletą papildomų transportų pvž: (Burrito,Rumpo,Topfun Van,arba šiaip kokią papildomas kelias lengvąsias transporto priemones). Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Bus kokybiškesnis žaidimas, bei manau susilauks kitų žmonių dėmesio nei viena transporto priemonė. Bei panorės žmonės ateiti į firmą.
 11. Pagyrimo šablonas; Jūsų Vardas_Pavardė:Veno_Mas Giriamo prižiūrėtojo Vardas_Pavardė:Ponas_Smitas Einamo prižiūrėtojo pareigos:Direktorių Prižiūrėtojas Prižiūrėtojo nuopelnai, pagalba ir pan.:Na šis asmuo tikrai yra įteligentiškas, moka šauniai bei tobulai kurti temas,rašo iš ties akiai prieinamas analizes visada mielai atsako į užduotus klausimus bei šiaip kažką pataria discord programoje,kad ir toliau jis toks išliktų dedu jam didelį, didelį pliusą bei rašau nuostabų pagyrimą. Palinkėjimas prižiūrėtojui tolimesnei jo darbo veiklai (jei neturite ką palinkėti, rašykite „-“):Išlik ir toliau toks koks esi, pagarba tau!
 12. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Veno_Mas Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/XiAQGkL Į kurį emigracijos lygį patenki?:Nėra tokios informacijos čia,kiek pastebėjau apie tai į kokį lygį patenku. Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Nes šiek tiek nusibodo sena rūtina, tad reikia pereiti prie geresnios bei linksmensnios rūtinos. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu draugiškas,linksmas,bendraujantis, padedantis kitiems bei suprantantis kitus žmogutis. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Draugelis pranešė (Vienas iš valdžios atstovų). Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Nes draugelis pasakė,kad atsidaro naujas bei įdomus projektas tad nusprendžiau prisijungti ir aš prie naujo projektų bei siekti tolimesnių aukštumų. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Na po truputį kilti karjeros laiptais,bei stengtis užiimti kokias pareigas tolimesnėje ateityje. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Tikrai, taip.
×
×
 • Sukurk naują...