Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Veno_Mas

Medicinos dep. direktorius
 • Turinio skaičius

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

24

3 sekėjų

Apie Veno_Mas

 • Gimtadienis 2001.06.15

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Sveiki sugrįžę gerb. sfgiečiai!!

  1. Regular_Option

   Regular_Option

   Labas ir Tau ❤️

  2. Bmw_Weed

   Bmw_Weed

   Sveikas.

  3. Dominykas
 2. III ATSISTATYDINIMO ANKETA.Jūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovavote:"DPD" Kurjeriai.Kodėl atsistatydinate?:Atsirado tam tikrų reikalų susijusių su mokykla spaudžia mokslai reikia pasiruošti egzaminams tad laiko ir nebelabai tūrėsiu būti pnline.Kiek laiko išbuvote pareigose?:Apie 3 savaites.
 3. II. PAVADUOTOJO NUŠALINIMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovaujate:DPD Kurjeriai.Pavaduotojo Vardas_Pavardė:Jim_Miller.Kodėl nušalinate šį pavaduotoja?:Nebematau jo aktyvumo, serveryje, ir man nieko nepraneša kodėl nebūną aktyvus ir panašiai.Kiek laiko pavaduotojas išbuvo pareigose?:12 dienų.
 4. II. NEAKTYVUMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_MasKokiai firmai atstovaujate?:"DPD" Greitosios siuntos.Kiek laiko būsite neaktyvus[pvz: nuo 2019.12.08 iki 2019.12.09]:Nuo 2019.01.19 14h iki 2019.01.19 23h.Kodėl būsite neaktyvus?:Važiuosiu į Kauną su palaikymo grupe palaikyti, miesto komandos išvykos rungtynėse.Kas prižiūrės firmą kol jūsų nebus:Pavaduotojas: Jim_Miller.
 5. I. PAVADUOTOJO PRISKYRIMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Veno_Mas Kokiai firmai atstovaujate:"DPD" Greitosios Siuntos Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Jim_Miller Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Jis turi daug patirties, yra motyvuotas pavaduotojo pareigose.

×
×
 • Sukurk naują...