Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Aurimas_Dynamic

Narys
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8

1 sekėjas

Apie Aurimas_Dynamic

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Sveiki forumo lankytojai. Tai vat naktelę neturėjau ką veikti ir sumąsčiau sukurti tokią naują rubriką, kurioje pabandysiu šiek tiek padėti serverio direktoriams susitvarkyti su jų gfx darbais darbo temose. [P.S] Forumo moderatoriai/administratoriai. Iš karto atsiprašau, kad keliu ne pagal šabloną. Tiesiog tai gfx temą, bet į šabloną aš jos tikrai nesutalpinsiu. Jeigu kažkas blogai, prašau perkelkit į skiltį "Apie viską". Taip pat noriu pasakyti, kad nenori niekaip pažeminti/išsityčiuoti iš direktorių darbų. Gal tik pateiksiu šiek tiek kritikos ir parodysiu kaip būtent AŠ daryčiau. PIRMOJI FIRMA. "UBER" Taksi | Nojus_Hks LOGOTIPAS (ESAMAS, FIRMOS): MANO KOMENTARAI: Net nepavadinčiau to logotipu. Tiesiog visko perdaug sugrūsta į vieną vietą. Glitch font'as manau išvis netinka, backgroundo nuotrauka taip pat. LOGOTIPAS (MANO SUKURTAS): MANO KOMENTARAI: Pastebėjau, kad Nojus yra užsikabinęs ant to Glitch font'o labai, tai bandžiau kažką daryti su panašiu font'u. Stengiausi per daug neprikišti, bet ir nepalikti logotipo labai nuobodaus.Pats tą apskritimą įsivaizduoju kaip ratą, o tekstas tiesiog jame įkomponuotas. 2 like'ai ir padarysiu antrą dalį.
 2. ANKETA 1. Jūsų V_P žaidime: Aurimas_Dynamic 2. Jūsų discord: perbordiūra#1166 3. Koks jūsų aktyvumas per dieną minutėmis?: Apytiksliai 180 minučių jei pateksiu į firmą. 4. Kodėl norite būtent į policijos departamentą?: Visuose serveriuose dirbau teisėsaugos pusėje ir mane jinai žymiai labiau traukia nei nusikalstamos frakcijos. 5. Ko sieksite mūsų firmoje?: Prižiūrėtojo/pavaduotojo pareigų. 6. Kiek jums metų?: 16 metų. 7. Ar policininkas gali turėti ryšių su nusikaltėliais?: Nemanau. 8. Ar policininkas gali turėti narkotinių medžiagų?: Negali. 9. Ar galimą gaujiniui duoti baudą?: Negalima. 10. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus?: Nes aš nesišakoju ir nebandau prieš visus primesti kieto. Darau tai kas man yra svarbu ir nekišu nosies ne į savo reikalus. 11. Kiek laiko žadate išdirbti mūsų firmoje?: Kiek dievas duos. 12. Jūsų /info lentelės žaidime nuotrauka: https://imgur.com/4SbfgEV 13. Ar galima eilinio rango vairuoti sultan?: Negalima. 14. Ar įrodymai prieš dedant įtarimą yra būtini?: Taip. 15. Ar privaloma dalyvauti treniruotėse?: Taip.
 3. Yeee boyyyy, geras update'as.
 4. [1] Užpildyti visus anketoje pateiktus punktus. [2] Neprašykite uždėti jūsų inicialų ant moters krūtinės ar sėdimosios dalies, tikrai neatrodot kietai. [3] Uždėti ,,Patinka" ant šios temos ir ant mano atliktų darbų komentaruose. [4] Neskubinti manęs, atliksiu max. 2-3 darbus per dieną. Jei rašysit į P.M. - darbas atšauktas. [1] Norimas tekstas: [2] Ar norite mini-logo šalia teksto (TAIP ar NE): [3] Kokios spalvos turėtų dominuoti: [4] Kokio background'o norite (būtina nuoroda): [5] Ar uždėjote ,,Patinka" ten kur galite?:
 5. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte: Aurimas_Dynamic Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Pirmoji Antroji Trečioji Ketvirtoji 3. Į kurį emigracijos lygį patenki?: Nežinau, jokios informacijos ar kriterijų apie tai nėra pateikta. 4. Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Nebeįdomu, žmonės tie patys, atnaujinimų normalių nėra. 5. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu žmogus, kuris laisvalaikiu mėgsta pažaisti sampą. Taip pat mėgstu groti gitara ir pianinu. Esu labai chill ir labai nesinervinu. 6. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Radau reklamą SG forume. 7. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Sudomino aprašymas, niekada nežaidžiau, tai galvojau pabandyti. 8. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Norėčiau bent tam tikros firmos pavaduotojo vietą užimti, o kaip gausis, taip. 9. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Pasižadu 🙂
×
×
 • Sukurk naują...