Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį

Henrique_Navarro

Narys
 • Turinio skaičius

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Henrique_Navarro last won the day on Kovo 8

Henrique_Navarro had the most liked content!

Reputacija

14

1 sekėjas

Apie Henrique_Navarro

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

167 profilio peržiūros
 1. Tuo labiau neatsipirks keliant tą lygi* nes pakėlimo kainos ten kosminės, nėra subalansuota išvis ta sistema mano atžvilgiu.
 2. Jūsų (Vardas_Pavardė): Henrique_Navarro Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui) Kuo tai būtų naudinga: Tai būtų labai naudinga serveriui, žaidėjams finansų atžvilgiu Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Pakeisti verslų sistemą, ar kažką tobulinti, nes šiuo metu su verslais įmanoma eiti tik į minusą, nusipirkus verslą, ant jo išleistus pinigus atidirbti mano manymu visiškai neįmanoma. Protingiausias sprendimas būtų grąžinti seną SFG verslų sistema, nors ir buvo paprasta, bet bent normali ekonomika ir uždirbti pinigų buvo šansų. Taigi verslai šiuo metu yra tik dėl vaizdo, o ne uždirbt pinigams.
 3. Tapatį daug kartų pagalvojau, tik už
 4. Tai pakels gaunama atlygi, pakels kainas, tai gausis taspats kas ir dabar, tik skaičiai didesni 😄
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Henrique_Navarro Kaip sužinojote apie SFG.LT: radau Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: nes gero vibe servukas Ar jau žaidėte pas mus serveryje: žinoma Ar sunku yra apsiprasti serveryje: naujokam sunku pradėt žaist Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Neteko dar. "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): /info Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate):

×
×
 • Sukurk naują...