Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

James_Wuelton

Užblokuotas
 • Turinio skaičius

  85
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  12

James_Wuelton last won the day on Balandžio 29

James_Wuelton had the most liked content!

Reputacija

131

3 sekėjų

Apie James_Wuelton

 • Rankas
  Įsivažiuojantis
 • Gimtadienis 2000.01.09

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

708 profilio peržiūros
 1. james 

  1. Gytis

   Gytis

   Džeimsai, atrašyk gi watafaka

 2. UŽBLOKAVIMO INFORMACIJA IR ŠABLONAS Administratorius, užblokavęs žaidėją, privalo užpildyti užblokavimo anketą, bei laikytis nurodytų taisyklių. Administratorius privalo pateikti apeliaciją, kartu su įrodymais per 2 valandas. To nepadarius, administratorius bus baudžiamas administracijos prižiūrėtojo. UŽBLOKAVIMO ANKETOS TAISYKLĖS Laikytis visų bendrų forumo taisyklių; Įrodymai privalo būti švarūs, t.y., jokių užtušavimų, karpymų ir t.t.; Nekoreguoti anketos struktūros, šrifto stiliaus, dydžio, spalvos. Viskas yra parinkta automatiškai; Įrodymai negali būti senesni kaip 60 minučių; Norint užpildyti užblokavimo anketą, privaloma kurti naują temą, užblokavimo skiltyje; Užblokavimo temos pavadinime privalo būti nurodytas užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė. Pavyzdžiui: "Užblokavau Vardenis_Pavardenis"; Laikino užblokavimo temos pavadinime privalo būti nurodytas užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė. Pavyzdžiui: "Laikinai užblokavau" Vardenis_Pavardenis; Jei norite, kad žaidėjas būtų užblokuotas anketos pavadinimas provalo būti "Prašau užblokuoti Vardenis_Pavardenis". Anketoje privaloma užpildyti visus esančius laukelius; Įrodymuose privalo aiškiai matytis žaidėjo nusižengimai, dėl kurių jis buvo užblokuotas. UŽBLOKAVIMO TEMOS KOMENTARAI Užblokavimo temoje draudžiama komentuoti pašaliniams. Temoje gali komentuoti tik žaidėją užblokavęs administratorius, užblokuotas žaidėjas ir prižiūrėtojai. Norintys kažką papildomai pasakyti, rašykite apeliacijų prižiūrėtojui asmenine žinute; Komentuojant po tema, laikytis visų bendrų forumo taisyklių; Komentarai privalo susieti su užblokavimu, t.y., jokių bereikšmių įžeidinėjančių pranešimų ir t.t.. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Žaidėjo, kuris buvo užblokuotas Vardas_Pavardė: Priežastis, dėl kurios žaidėjas buvo užblokuotas: Įrodymai: Pagarbiai James_Wuelton Apeliacijų prižiūrėtojas (Pasilieku visas teises į temos redagavimą ir pildymą!)
 3. prisijunk i serva

   

 4. Pasiūlymo anketa. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Wuelton Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Garažiukai: kiekvienas žaidėjas galėtų išsinuomoti garažiuką, kurie būtų sumapinti kažkur priemiestyje arba pramoniniame rajone. garaže būtų galima turėti 5 ratų komplektus ir juos būtų galima užsidėti ant savo automobilio. Tarkime dabar noriu važinėti su tokiais vėliau norėsiu važinėti su kitokiais. Kad nereikėtų pastoviai mokėti milžiniškus pinigus už tune tie ratų komplektai išsisaugotų jūsų garaže ir juos galėtumėte pasikeisti patys nemokamai. Tačiau tuos ratų komplektus reikėtų nusipirkti automobilių dalių parduotuvėje - (sumappinti ir sukurti autopart shop'ą). Taip pat garaže būtų galima persidažyti automobilį, tačiau tune kaip (buferiai, duslintuvai, hidraulika ir t.t. galėtų daryti tik mechanikai). Taip pat būt galima pigiau pasikeisti tepalus/akumuliatorius, nes dabar kainos yra kosminės. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Manau tai taip pat yra unikali idėja, tokios niekur neteko matyti ir būtų smagu išvysti serveryje tokią sistemą, tai būtų dar viena priežastis sudominti naujus žaidėjus.

×
×
 • Sukurk naują...