Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

ATRANKA Į SFG KOMANDĄ

Paskelbta neterminuota atranka į SFG.LT projekto komandą, laukiame rimtų anketų, bei motyvuotų žaidėjų.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Jefrey_Nilez

Narys
 • Turinio skaičius

  177
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  12

Jefrey_Nilez last won the day on Vasario 4

Jefrey_Nilez had the most liked content!

Reputacija

124

1 sekėjas

Apie Jefrey_Nilez

 • Rankas
  Senbūvis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.914 profilio peržiūros
 1. Su tokiom įdėjom tik į pavaduotojus. #MedikaiGeriausi.
 2. Gražus darbas, sėkmės toliau su VFX.
 3. Prieš. Užtenka dabartines mašinu vagystės ir pridavimo į laužyna.
 4. "Manau šiuolaikiniai žaidėjai nori matyti didesnius skaičius, ir greitesnis progresa tarp atlygių, aplamai pinigų."
 5. Tai dėl to aišku, max verslai nuo 500k eitu link lemo ar dvieju. Bet smalsumas didesnis ar priims šita idėja 😮
 6. Jūsų (Vardas_Pavardė): Jefrey_Nilez Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui Kuo tai būtų naudinga: Kaip ir žinot kad žaidėju skaičius mažas ir vis mažėja, aš galvoju kad nelabai kas lankosi dėl to kad viskas per sunkiai čia keliasi. Pvz su darbais, įsėda koks darbuotojas ir mato gaus 20e į minute už važynėjima su transportu, pasakys *nebejuokaukit su tokiais centais (tipo)*. Manau šiuolaikiniai žaidėjai nori matyti didesnius skaičius, ir greitesnis progresa tarp atlygių, aplamai pinigų. Pvz su verslais, lyginant uždarbius ir verslu kainas, kur 1, 3 milijonai ar išvis 500k ir važynėt aplinkt sf su 20e/min kad keltis iki kažkokio verslo, kur galiausia nusiperki ir jokios naudos iš to nematai (pvz). Gal tai kažkiek pakels žaidėju kieki, bus patiem smagiau žiūrėt kaip eina progresas, nebūtu dalyku kaip "aj tingiu čia, aj sunku ir pan" Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Kažkiek pakelti ekonomika, t.y didesnius atlygius, padaryti lengvesne valiutą. Tiek su darbais, verslais ir t.t. Pakelti turiu omeny bent pridėti prie darbu +20e. Kas ranga būtu taip: 1-40e/min 2-60e/min 3-80e/min 4-100e/min 5-120e/min. Dar ten kažką su darbu botais, kaip medikuos taksi ir dar kitur jeigu yra, už paslaugu įvykdyma eitu 1000e - 1500 pagal ranga.Nu čia pvz, jei turit kažką pridėt ar pakeist rašykit komentaruos, nes manau čia yra kažkiek iš svarbesnių dalykų.
 7. Ką tu Rutos draugeli krč, per visus projektus lesi su tais montažėliais Kekw
 8. Nžn bet replayju ikaliau ant pirmo montažo, baisiai 👍
 9. Jūsų (Vardas_Pavardė):Jefrey_Nilez Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: Atsilieka laikas vėl, tik ne viena o dviem valandom Vaizdinė medžiaga: IRL 03:33, sampe: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 10. Jūsų (Vardas_Pavardė): jefrey_nilez Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): serveriui Kuo tai būtų naudinga: Greitesnis klientu aptarnavimas, malonesnis valdymas. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Pakeisti mediku sraigtasparni iš Raindance į Maverick:
 11. + Rodytu ką žaidėjas rašo.
 12. Jūsų (Vardas_Pavardė): Jefrey_Nilez Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: Pirmus kartus žvejojau k, dabar pradedu žvejot ir meta neaiškia juoda lentute. Vaizdinė medžiaga: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 13. Jūsų (Vardas_Pavardė): Jefrey_Nilez Rasta klaida (, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: Baigus laikui dm arenoje, lieka gunai kai tave nutelina. Vaizdinė medžiaga: (Jau kaip 2d su ta m4 sėdžiu) Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 14. Klaidos kaip ir 2021 ;D, kol nesutvarkys, /autopilotas ant 70 paspauskit, tada vėl /autopilotas ir išjungti ribotuva.

×
×
 • Sukurk naują...