Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.2.6 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.2.6 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Moj_Drug

Narys
 • Turinio skaičius

  85
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  11

Moj_Drug last won the day on Rugpjūčio 4 2021

Moj_Drug had the most liked content!

Reputacija

84

2 sekėjų

Apie Moj_Drug

 • Rankas
  Įsivažiuojantis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.105 profilio peržiūros
 1. Sveikas Laurynai, tai apie save, laikaus gana puikiai, mokslo metai prasidėjo - galvos skausmai vėl užėjo. Šiaip viskas einas normaliai, galvoju pirkt lengvosios kategorijos motociklą, ir gaudyt katyčių. Juokai juokais, bet ko dabar laukiam tai tik vienintelio, sfg starto. Kaip pats gyveni? Iš pasiekimų ir reputacijos manau kad buvai serverio veidas.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Žaidėjo, kuris buvo užblokuotas Vardas_Pavardė: Hell_Reising Priežastis, dėl kurios žaidėjas buvo užblokuotas: AirBrk - SH. Įrodymai: https://streamable.com/i1k4ak
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Klaidos aprašymas: Kas kart atsiranda mašina map'e kuria reikia tvarkyti paspaudus LALT ir būnant šalia jos, bet daugeliui mašinų tai neveikia, nors ir iš kokios puses spausi LALT vistiek nieko, nerodo ten animation'o nerašo ten "Pradejote tvarkyti mašina" ar kaip ten. Klaidos vaizdinė medžiaga:
 4. Tikrai stupid idea, fimos direktorius privalo prižiūrėt ta firma kuria valdo.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Jūsų parduodama transporto priemonė: Elegy. Transporto priemonės informacija: Parduodu šiltai priglausta bei mylėta Elegy, tikslas buvo pakelti iki 10k ridos bet įsinorėjau naujovių.. Na bet manau šita gražuole atiteks kitoms geroms rankoms ir pasieks 10k ridos. Visi dokumentai yra, praleista pinigu ant 4lvl signalizacijos tikrai nemažai, tiek ant tune bet tune išimtas, palikau 10x nos. Numerius galėsiu pakeist į pirkėjo norimus, bet prie to prisidės 30k. Platesnė info apie elegy: Kaina: Pagrindinė kaina 250k. Minimalus statymas kas 10k. Pagal aukciono taisykles, žmogus pasiūlęs didžiausia suma gauna elegy. Aukcionas iki 2021-06-20 UP ir milijonai atsiras jūsų banko sąskaitoj.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Pridėti prie /top "Didžiausia rida turintis žaidėjai" "Daugiausiai dxp turintis žaidėjai" Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Būtu smagu matyti kas kiek ridos pakėlęs arba kas kiek dxp pririnkęs. Paprastas dalykas, prie /top prisidėtu kažkas naujo.
 7. Paveluotas sukimas, visko pasitaiko. VIP LAIMI: @Ricky_Vasquez
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Kadangi atsirado atnaujinimas ir pridėtos komandos kaip /palga - /isalga (Duoti, išdalinti alga) Kodėl gi nepadarius /aalga (Atimti alga), viskas būtu taip pat kaip su naujom algos dalinamo komandom, tik kad iš darbuotojo atims alga ir atimta alga eis į darbo fondą. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Būtu vienas iš būdu darbuotojams bausti atėmus jiems iš algos, nes dabar toks dalykas kaip ir neegzistuojantis tai manau būtu tikrai gerai jog šį idėja būtu Įgyvendinta.

×
×
 • Sukurk naują...