Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Ainius_Kybartas

Narys
 • Turinio skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1

Apie Ainius_Kybartas

 • Rankas
  Naujas narys
 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ainius_Kybartas Kaip sužinojote apie SFG.LT: Draugas Martis_Delaware pasakė. Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: Geras daug zmoniu ir 0bugu Ar jau žaidėte pas mus serveryje: Taip turiu teises ir med pazyma noriu gauti emirgracija ir bus super Ar sunku yra apsiprasti serveryje: Ne, padeda Martis_Delaware Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Atsakiau jau visuj ir labai jis greit sureguoja Koks jūsų emigracijos lygis: 1 "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): Serveris buvo nuobodus ir kreditu 1k turejau pavadinimas SanFG.LT "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): Serveris buvo nuobodus nes pinigu buvo daug ir atsibodo jis pavadinimas SanFG.LT Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate): Buvo nuobodus serveris pavadinimas SANFG.LT
 2. Jūsų Vardas_Pavardė:Ainius_Kybartas Kaip atradote šį serverį?:Draugai pasake. Nuo kada pradėjote žaisti šiame serveryje?:2021-06-03 Ką veiksite su laimėtu prizu? Naudingai panaudosiu paaukosiu i policininkus o kreditus panaudosiu labai naudingai.

×
×
 • Sukurk naują...