Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Dance_Hks

„Kemi“ autoserviso dir.
 • Turinio skaičius

  299
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  12

Dance_Hks last won the day on Kovo 29

Dance_Hks had the most liked content!

Reputacija

265

Apie Dance_Hks

 • Rankas
  2 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

522 profilio peržiūros
 1. Sveiki, kadangi daug vilčių į save nededu tačiau surizikavau bei užpildžiau. Kadangi jau nesenai užėmiau Discord prižiūrėtojo pareigas, su kuriuom tikrai žadu tvarkytis dar ilgai na ,bet ir nenorėjau progos prarasti puikaus šanso ir pameginti užpildyti kur nors auksčiau. Adminstratoriaus prižiūrėtojo pareigos nėra lengvos kadangi tau reikia sužiūrėti adminstratorius, stebėti ju aktyvuma, forume praleisti nemaža laika aiškinantis bei bandant puikiai priimti sprendimus forume (papeikimo, pagyrimo), tai manau yra pats sunkiausias prižiūrėtojo statusas serveryje kuris reikalauja tiek nervu tiek noro dirbti komandoje, jei neesi motyvuotas ,net geriau nepildyk į šias pareigas kadangi motyvacija bei noras yra svarbiausias dalykas šiom pareigom be kuriu tu nenueitum ,net keliu žingsniu. Su SFG.LT projektu susipažinau būdamas dar vaikas ,bei likau su juo iki dabar mano keliami tikslai prižiūrėtojui nebūtų tikrai dideli kadangi daug ko ir neprigalvosi, dabar iškart negalima prigalvoti sedėti mirkyti galvos prie ekrano, o siekti užsibrėžtu tikslų. Aktualu yra rodyti pavyzdi kitiems bei susitvarkyti su problemomis, nepasirodyti silpnam, jokiu lengvatu draugams, šeimoms nariams ar dar kam, nusiženges žmogus pats turi suprasti ką blogo padarė bei pripažinti klaida. Turiu kelias įdėjas gal ,net kurias ir pavyktu įgyvendinti viena iš ju yra jai adminstratorius gauna papeikima bei tai yra jo pirmas įspėjimas, jis komentaruose privalo atsiprašyti už padaryta nuobauda bei gailėtis tuom ką padarė, tada jam duočiau tik žodinį įspėjima (priklauso nuo situacijos). Iš kitu išsiskiriu savo požiūriu į gyvenimą bei sveika gyvensena, savo protu. Visada bandau ieškoti logikos ju žodžiose, randu prie ko prikibti kadangi žmogus privalo mokytis iš savo padarytu klaidu, neesu tas kuris užsibrėžes tikslus juos pamiršta, kaip tik juos prisimenu bei bandau kuo greičiau atlikti, prisipažinsiu esu nekantrus žmogus, tačiau geros širdies bei protingas, savo žinias pritaikau realiame gyvenime bei bandau pateikti save kuo geriau tiem gyvenimo išukiams kurie manęs laukia. Na jau gal ir atsibodo klausyt ,bet norėjau pasakyti ,jog tikrai labai gailiuosi kas įvyko su moderatoriumi bei tai buvo lyg pirmoko vaiko kėslai na ,bet kas buvo tas buvo iš klaidu mokomes bei gyvenime bandom jų daryti kur kas mažiau ,nei pridera. Norėčiau ,jog prižiūrėtojas tikrai būtų ir aktyvus ir geras ,jog nepasikartotu kaip buvo su Trevoru, ar Royal kuris negaves posto pradėjo šėlti tad linkiu visiem sekmės tai pat ir jum!
 2. Nešnekėk nesąmoniu 😄 Sakau man tas pats buve geriau palaukit Regularo, nes čia tikrai jau temoj freepostu daugiau ,nei pačios tiesos.
 3. Iškart sakau @Mantas_Bamna man nei draugas nei kas, man tas pats yra buve, aš įėjau į Policijos departamento baze ir tuo pačiu metų mane įsodino, tuo metu man rodė ,jog esu viduje nieko nerodė, o tau @Matthew_Withley rodė per /mapp ,kad jis ls ar ten lv ,nes bazė yra mappinta jai to nepastebėjot.
 4. Padariau ,kad 2x ,bet kas laimėtu koks skirtumas 😄 Jai būtų 1.5 tai ten jiem 50k laimėt irgi nevarkė 😄
 5. Paredaguok anketa jai galima.
 6. Sveiki visi, ši tema skirta pastatyti už jūsų norima komanda tam tikra serverio pinigu kieki. Statymai vyks kaip ir visada pas mane pastatot 100.000e laimit 2x tai gaunasi 200.000e, kitaip sakant kofas = 2. Draudžiama freepostinti komentaruose. Paduoti pinigus Dance_Hks. Privaloma pasidaryti nuotrauka padavus pinigus. Draudžiama apgaudinėti ,jog padavetė pinigus. Didžiausia statoma suma = 150.000e. Galima statyti tik 1x. Nesilaikant šiu taisykliu daugiau niekada neleisiu statyti. Anketa norint pastatyti. Jūsų Vardas_Pavardė : Jūsų statoma suma : Už kuria komanda statote : Nuotrauka padavus pinigus : STATYMAI Matthew_Whitley 150.000e už čyterius. 1. Čyteriai @Dance_Hks @Regular_Option 2. BoTa*I @Nojus_Hks @Jason_Duty 3. 3dTeam @Veno_Mas @Ponas_Querys 4. Trevor subinlaižys @Jack_Reed @Mantas_Bamna Viska galima sekti čia Renginio organizatorius @Ponas_Smitas
 7. REGISTRACIJOS FORMA 1. Abiejų komandos narių Vardas_Pavardė serveryje: @Dance_Hks @Regular_Option 2. Jūsų slapyvardžiai turnyro metu(skliaustuose parašyti ir žaidimo Vardas_Pavardė)? Hks, Lietiniai su varške. 3. Komandos pavadinimas: Čyteriai 4. Ar sutinkate su taisyklėmis ir pasižadate dalyvauti turnyre? Visiškai sutinku.
 8. Šablonas Jūsų slapyvardis serveryje: Dance_Hks Žaidėjo, kuris bandė kenkti serveriui slapyvardis serveryje: Daug jų buvo. Kokiu būdu žaidėjas bandė kenkti serveriui: Čytinant. Vaizdinė medžiaga ar kiti įrodymai, jog žaidėjas nusikalto:
 9. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė : Dance_Hks Jūsų modifikacijos pavadinimas : JDM STYLE ELEGY, modifikacija daryta realistiškai JDM stiliaus. Kokiai mašinai bus uždėta modifikacija : Elegy Atsisiuntimo nuoroda : https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/19442-elegy-jdm-style-exclusive.html
 10. Tuoj ponas smitas išdėstys viska, gal pakeisi nuomone.
 11. Dance_Hks

  Įdėja dėl adminu

  Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Dance_Hks Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui. Jūsų siūloma idėja: Jog adminu nebūtų galima pirkti jie būtų išrinkti ir suskirstyti į kelias grupeles pagal lygius, kadangi dabar prisiperka tokie kaip Dzioni_Montana, ar dar kokie naujokai, ir nežinant pareigu daro nesąmonės, taip suprantu tai pelno šaltinis tačiau manau kažka būtų tikrai galima sugalvoti. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Bus žymiai saugiau, bei geriau jausis žaidėjai. Net pavyzdi turiu dėl admino pažeidimo BY SMITAS Pagalba /admin, pagalba naujokams. Šios grupės tikslas būtų suteikti pagalbą žaidėjams kurios jie prašo per /admin bei padėti užsiregistravusiems naujokams. Renginių organizatoriai(eventai) Kaip suprantama iš pavadinimo, šios grupės administratorių pagrindinis tikslas yra rengti renginius(eventus). Čyterių gaudymas, tvarka serveryje Šios grupės administratoriai gaudytu čyterius ir palaikytu tvarką serveryje.
 12. Dance_Hks

  Dance_Hks

  this is fucking true.
 13. Silentas 100%, į šonus šauna sulėtinus video ,net matos 😄
 14. Paprastas CLEO auto c-bugas, kaip su tokiu dar..
×
×
 • Sukurk naują...