Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

TInkis_Vinkis

Narys
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

19

Apie TInkis_Vinkis

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Labutis, nėra laiko sampui šiuo metu būtinai
 2. Jūsų (Vardas_Pavardė: Tinkis_Vinkis Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serveryje Klaidos aprašymas: Kartais ilipus i tr.priemonę ir įsijungus varyklį rašo jog važinėjate su išjungtu varykliu. Pranešu, kad netyčia bano neprasileisčiau dėl tokių prikolų Vaizdinė medžiaga: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 3. EMIGRACIJOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Tinkis_Vinkis Kaip sužinojote apie SFG.LT: Lošiau kitame serveryje ir draugai pereidami čia, pakvietė ir mane Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: Sudomino sistemos Ar jau žaidėte pas mus serveryje: Ne Ar sunku yra apsiprasti serveryje: Ne Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Nesikreipiau "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate):
 4. Labutis, man irgi taip atrodo 😄 Labutis, ačiū Ačiū Ignai, tau taip pat 🙂
 5. Hey Hey Matei juk mane real tad nerėkauk čia 😄
 6. Šablonas 1. Jūsų Vardas: Ineta 2. Jūsų amžius: Man 20 metų 3. Iš kokio miesto esate arba šiuo metu gyvenate: Klaipėda 4. Jūsų hobiai: Muzika, dainavimas, leidimas laiką su draugais ir pan. 5. Kuo užsiimate gyvenime (mokinatės, dirbate), papasakokite apie tai: Dirbu prie maisto susijusioje sferoje 6. Koki jūsų tikslai gyvenime: Nenoriu apie juos baisiai daug plėstis. Siekiu daug tačiau ne viską galima viešinti. Bet ateityje kažkada norėčiau tapti profesionale finansų srityje ir istoti į šios srities universiteta 7. Jeigu turite augintinių, aprašykite jį, pasidalinkite nuotraukomis: Turiu juodos spalvos katę Puke. Ji mišrunė, nuotraukos deja, bet neturiu, liko pas tėvus 8. Įkelkite savo nuotrauką: Sueis ir tokia

×
×
 • Sukurk naują...