Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Ben_Thomson

Narys
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1

Apie Ben_Thomson

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): serverio Klaidos aprašymas: Nuėjus į ofisą pasiemį pasikrovimą(arba važiuoji į ji), pasikrovus nerodo, žemėlapy kur iškrauti, aišku pasako kolegos, bet nelegaliu yra kur nežino iškraut. Vaizdinė medžiaga: sistema gali ištestuot įsidarbinus. Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): Laikas kur kainuoja daug.
 2. Ben_Thomson

  Event

  Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): serveriu Kuo tai būtų naudinga: Pakeisti, event teleportacija lentele, nes važiuojant gali trukdyti tavo veiksmiu. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Galima pakeisti į timelapse gali atsirasti nuoroda į eventa paspaudžius N raide ar betkokia kita, 1gal net ir su kokia komanda /event skaičiai.
 3. Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): serverio Klaidos aprašymas: 1. Kaip tu pralaimi evente, tave ištelina adminai, bet kaip pasigaigė jis adminai gražina visus žaidėjus į pradinį taška, bet iki to laiko tu gali jau dirbti, ir tave atitelina iš busimos vietos į spawna. Vaizdinė medžiaga: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 4. Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): serverio Klaidos aprašymas: neleidžia įlipti išnumuoto dviračio. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/rL08Uxm Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 5. Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson. Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): serveriu. Kuo tai būtų naudinga: Sutaupytu daug serverio žaidėjo laiko. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: kaip nusiperkį kokį produktą iš kiosko, vietoj išmetat iš jo, kaip (perki papildymą) galėtu tiesiog atsirasti pagrindiniame lange, nes kai nusiperki full maisto išmetą ir turi laukti kol vėl atsiras cp.
 6. Jūsų (Vardas_Pavardė):Ben_Thomson Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): serverio Klaidos aprašymas: 1. Bent man, neina iškrauti medienos. 2. Neina iškrauti medikamentu, ir man pasibugino cp, kaip buvau pilnas Vaizdinė medžiaga: Galite ištestuoti Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): Laikas.
 7. Jūsų (Vardas_Pavardė): Ben_Thomson Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Servery Klaidos aprašymas: Juodojį rinką, furgonėlis nieko nedaro nėra cp Vaizdinė medžiaga: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Ben_Thomson. Kaip sužinojote apie SFG.LT: Pasakė kinietis. Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: Noriu patirties. Ar jau žaidėte pas mus serveryje: Tai aišku. Ar sunku yra apsiprasti serveryje: Vargo dar nemačiau. Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Viskas, kaip ir ok. "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/6qwM5mK "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/ELD3AhC Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/Ey3EV1C

×
×
 • Sukurk naują...