Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį

David_Jackson

Narys
 • Turinio skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1

Apie David_Jackson

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): David_Jackson Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui Kuo tai būtų naudinga: Patogiau matyti mafijų direktorius. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Mano pasiūlymas jog /direktoriai rodytų ir mafijos direktorius bei pavaduotojus.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: David_Jackson Kaip sužinojote apie SFG.LT: Internete radau. Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: Sudomino sistemos, draugiški žmones. Ar jau žaidėte pas mus serveryje: Seniau žaisdavau šiek tiek, bet ne su šituo nick. Ar sunku yra apsiprasti serveryje: Ne, kaip minėjau visi draugiški tai tikrai nėra sunku. Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Vieną kartą teko, padėjo. "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/mmAQcfB "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/mmAQcfB Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate): https://imgur.com/a/mmAQcfB

×
×
 • Sukurk naują...