Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

ATRANKA Į SFG KOMANDĄ

Paskelbta neterminuota atranka į SFG.LT projekto komandą, laukiame rimtų anketų, bei motyvuotų žaidėjų.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Tony_White

Narys
 • Turinio skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6

1 sekėjas

Apie Tony_White

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

165 profilio peržiūros
 1. Ughh, sveikute. tik mažokai serveryje kažko matoma 😮
 2. Sėkmės, chebryte grumtynėse. Stipriausi visad laimį 😉
 3. 1. Jūsų Vardas: Singaras 2. Jūsų amžius: 19 3. Iš kokio miesto esate arba šiuo metu gyvenate: Šiauliai. 4. Jūsų hobiai: Mėgstu Leist, laika su draugais, mėgstu laisvalaikiu pabėgiot, pasportuot ir šiaip, megstu mma. 5. Kuo užsiimate gyvenime (mokinatės, dirbate), papasakokite apie tai: Dirbu, Užsienį bet šiaip, laisvalaikių būnu Lietuvoj, o šiaip ir Lietuvoj pasidarboju laisvų laikų. 6. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Mano tikslas, būt Europos mma čempionu 😄 7. Jeigu turite augintinių, aprašykite jį, pasidalinkite nuotraukomis: Na turiu, augintiniu tik vat, neturiu nuotraukos. 8. Įkelkite savo nuotrauką:
 4. Jūsų (Vardas_Pavardė):Tony_White Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Na manau tikrai, būtų naudinga, žmonėms būtų daugiau, veiklos 😉 Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Na man kilo tokia idėja, jog pvž važinėjant, serveryje kažkuriam gale, visiems žaidėjams iškristu pvž ant ekrano vyksta eventas i ji galit nukeliauti pvž /DM o ten pvž visi susirinkę žmonės eitu šaudytis, su kokiu AK IR Deaglu manau, būtų žymiai įdomios veiklos, ir pvž už 1Vieta žaidėjas daugiau nušovęs žmoniu gautu kokia tam tikra suma pinigu, kadangi tokia kvaila turbūt įdėją kilo, bet galėtu būti 3 laimimos, vietos ir poto, atsatytu i ta vieta, kur būvai pasilikęs prieš žaidima, ir išmestu statistikas, visiems žaidėjams kas laimėjo 1 ar 2-3 vieta. Tikiuosi gal priims šita įdėja.
 5. Na ne, tai turėjau, omenyje bet okey, sistemos idėja būvo, jog prisijungtum į savo žaidėjo, informacija ką turi pvž mašinos pinigai o poto ir paslaugas gali užsisakyt, nebent jūms užtenka varda parašius užsisakinėt paslaugas.
 6. Jūsų (Vardas_Pavardė):Tony_White Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Na mano manymu, tikrai žmonėms, būtu labai naudinga, ypač naujokams. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Norėčiau, pasiūlyt jog pvž žmonėms būtų lengviau, viska rast, kaip pvž, bankas /gps ivedus nuvažiavus prie jo, žmogus gal tik iš užrašo kur ant pastato yra supras jog tai, bankas bet manau jog žmonėms, būtų lengviau jog mape rodytu, kaip pvž bankas dolleri koki ir t.t vairavimo mokyklos, na tie svarbus, pastatai visokie taxi darbai, manau tikrai, praverstu?
 7. Jūsų (Vardas_Pavardė):Tony_White Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Na čia manau, būtų labiau forumui. Kuo tai būtų naudinga: mano manymų žmonėms, būtų viskas, lengviau ir sklandžiau. Užsisakyti kreditus ir paslaugas. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Na ką aš norėjau pasiūlyti, manau daugelis nelabai ir sutiksit, bet manau tikrai tai padėtu mūsų serveriui, mano nuomonę serveryje, nėra pakankamai, daug informacijos, dėl kreditu pirkimo, norėtusi, jog forume paspaudus paslaugas, išeitu i atskira laukelį kur galėtum prisijungti, prie savo žaidėjaus, panelės ir užsiskyti kreditus, ne tik telefonų bet ir banko, kortelėmis ar maximos kioskais ir t.t nes šiuo metų prisijungti nėra gan, lengva nes bandžiau ir man gan tikrai, nepavyko prisijungti norėtusi jog vartotojos sistema, kaip pavizdys paslaugos paspaudus forume, išoktu atskiras laukelis, prisijungti per žaidimo, varda pavarde, ir slaptažodi, ir galėtum ten sistemoj nusipirkt kreditu, mašinų ir t.t na nežinau gal kažkam mano idėja patiks. tikėkimės.
 8. Na mano, manymų idėja gan, tikrai protinga ir gerą. Bet jūs negalvokit jog žmonės vien dėl ekonomikos, bėga gal yra tokių pvž, dalyko jog veiklos nėra, daug na kaip pavizdys, misijos mano manymų yra tikrai blogos, nes nėra daug veiklos, turėtu naujokui, sukelt pagnunda kažkokia, veikla už tai jog gaut pinigus, o čia tik sienos dažai ir tai, galima sakyt viskas greit baigiasi, reikia daugiau veiklos, mano manymų o dėl ekonomikos, tikrai sutinkų, ji taipogi čia viska, daro dėl žmonių skaičiaus, mano manymų ir verslų šiame serveryjė nėra tiek, daug namų turėtu daugiau būt taipogi, manau didesinė tikimybė jog žmonės po truputį pradėtu kilt, niekas nesitiki čia ir dabar, tikrai reikia pakeitimų su ekonomika, ir veikla ir t.t
 9. Šaunuoliai, esat jūs žinoma, viskas su laikų matosi, jog nenuleidžiat rankų ir tobulėjat, vis labiau tik savaime suprantama, jog žmonės tik atbėgo pasižiūrėt o dabar, kas nei vieno beveik nebėra, bet nėra ko nusimint, pareis manau žmonės, nosies svarbiausia nenuleist. Smagų matyt jūs kartu atgyjančius ❤️😉
 10. Mano nuomonę, jaučiu jog tikrai reiktu pakeist, šiektiek forumo, rangus nes mano manymų turėtu ne tik serveris bet ir forumas keistis 😉 Na o jūs spręskit po mūsų nuomonės patys 😉

×
×
 • Sukurk naują...