Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Charles_Martinez

Narys
  • Turinio skaičius

    67
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

7

Apie Charles_Martinez

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

186 profilio peržiūros
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Charles_Martinez Kokiai firmai atstovavote: Radistams Kodėl atsistatydinate?: Darbas absoliučiai neįdomus, sistema sušikta, pelnas darbo nedidėja, o tuštėja, norinčių į darbą nėra visiškai, čia trūksta automatizuotos skelbimų sistemos, tačiau kurios ilgai ilgai dar nebus, todėl nuspręndžiau atsistatydinti, nes jokios motyvacijos neturiu vadovauti tokiai įmonei. Ir būtų pasiulymas geriau padaryti pickupą ir ten galima būtų skelbti ir nereiks tų radistų. Taip pat Smitai dirbai čia ir matei, kad visiškai nera ką veikti, iškvietimų 0. Kiek laiko išbuvote pareigose?: Nuo 12d gal, mėnesio neišbuvau.
  2. Jūsų Vardas_Pavardė: Charles_Martinez Kokiai firmai atstovaujate: Radistų Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Dance_Hks Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Nu su vieninteliu žmogumi serveryje geriausia sutariu, bendrauju ir manau, kad su juo bus žymiai lengviau valdyti firmą, bei galvoti įdėjas darbui ateityje.
  3. ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Charles_Martinez Žaidėjo kurį norite įrašyti į šį sąrašą Vardas_Pavardė: Tadas_Blinda Už kokį pažeidimą norite jį[-ą] įrašyti į sąrašą: Neišbuvimas darbe 7d. Dabar jis dirba policijoje Įrodymai kurie įrodytu žaidėjo padarytą pažeidimą: https://imgur.com/a/WWv5JsW https://imgur.com/a/2mMDCJh

×
×
  • Sukurk naują...