Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Hiroshi_Yakutami

Narys
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Hiroshi_Yakutami

 • Birthday 08/05/1996

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hiroshi_Yakutami Giriamojo darbuotojo Vardas_Pavardė?: Huqo_Collins Kodėl giriate šį darbuotoją?: Šis asmuo yra labai paslaugus, paprašius daugiau nei tik pavežimo paslaugų, neatsakė neigiamai. Esu jam dėkingas. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 2. Jūsų V_P žaidime: Hiroshi_Yakutami Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: 1) Atnaujinimo aprašyme parašyta, jog /dapranga veikia, tačiau dyleriams ji neveikia. 2) Pilantis degalinėje benziną, nerašo jokios informacijos apie užpylimo eigą, o kai parašo jog pilnas bakas, mašinoje būna 1/3 bako. (Landstalker, benzinas). Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: https://imgur.com/cu6LtmV
 3. Papildysiu Tavo pasiūlymus. 1. Policija negali tikrinti asmenų saugioje zonoje (ieškoti narkotinių medžiagų ir pan), nebent pats asmuo vykdo nusikalstomą veiklą (pardavinėja narkotines medžiagas ar pan). 2. Manau reiktų palikti komandas /mapp ir /sekti, tačiau žaidėjui (bėgliui) sukurti komandą /sleptis. 5. Ir reiktų pranešti/pažymėti kai įvyksta taisyklių koregavimas.
 4. Prieš, lengvai kiaurai objektus galima bus šaudyt žmones tada.
 5. Jūsų V_P žaidime: Hiroshi_Yakutami Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: Pirmą kart įsijungiau autopilotą ir iškart buvau nu'boom'bintas inkilo 😄 Tiesiog važiavau tiesiai (pro VM link stoties ir tame tarpe išdygo užfiksavimas apie greičio viršijimą, nors nuo radaro gerokai buvau nutolęs) Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: https://imgur.com/nSF5U63 P.S. - tikiuosi kompensacijos už star ir teisių praradimą.
 6. Jūsų V_P žaidime: Hiroshi Yakutami Kur radote klaida serveryje ar forume?: Forume Jūsų surasta klaida: Serverio būsenoje gramatikos klaida Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: https://imgur.com/a/3bQFlq1
 7. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte:: Hiroshi_Yakutami Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: https://imgur.com/a/7m7SyG2 Į kurį emigracijos lygį patenki?: 1 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Tas projektas buvo tik laikina stotelė. Laukiau kada SFG vėl atgims, nes ten buvo mano geriausiai praleistas laikas SAMP žaidžiant. Ir štai aš čia. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu Stanislav iš Vilniaus. Man 23 metai. Kartais žaidžiu SAMP. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Turbūt kadaise random užklydau, o kai dabar atsigavo, tai iš FB. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Nes ji man buvo unikaliausias lygininat su žaidėjų skaičiumi esančiu serveryje. Žinoma, dabar jame nieko gero, bet aš tikiu kad grįš/ateis žaidėjai ir šis projektas vėl taps įdomiu, kaip tai buvo anuomet. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Smagiai praleisti laiką, galbūt net užimti tam tikras pareigas, jog padėti serveriui tobulėti. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Niekada jų nenaudojau, ir dabar ne išimtis.
 8. Jūsų V_P žaidime: Hiroshi Yakutami Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: Kelios klaidos: 1) nesikaupia rida; 2) Vietoj "Saugi zona" rašo "Gautas sms"; 3) Išsinomavus motociklą, negalima jo užkurti su N raide, tik su komanda /variklis. Užgesinti taip pat; 4) Laikrodis vis dar blogai rodo. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
×
×
 • Create New...