Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Jason_Duty

Narys
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

1 Follower

About Jason_Duty

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: 1 IDĖJA: Kadangi nesenai atsirado darbas G4s Apsauga, visai yra daug veiklos ir iškvietimų tam tikrų, bet dar būtų papildyti šį darbą surištu su kalėjimu, jog apsaugininkai būtų kaip advokatai kurie už pinigus galėtų išteisinti žmones iš kalėjimo. 1 STAR(1min) - 1000eur serverio valiutos, žinoma reiktų pakeisti PD interjerą, kur advokatas įėjęs pamatytų kalinį už grotų kuriam reikia išteisinimo. 2 IDĖJA: Pabaigti kurti pokerio sistemą, nes mačiau casino yra pokeris ir manau visai būtų dar vienas šaunus atnaujinimas, kuris tikrai pritrauktų daug žmonių rinktis šį serverį vien dėl šios sistemos. 4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: 1 IDĖJA: Pagerės serverio ekonomika, adminams nebereikės dažnai unjailinti žmones, žmonės patys turėdami pinigus galės išsiteisinti - žinoma reikės sulaukti advokato. 2 IDĖJA: Pagerės ekonomika, padidės žaidėjų skaičius žaidime. Jeigu patiko idėjos ir norėtumėt, kad jos virstų realybe paspauskit like!
 2. Tikrai gražus mapas, reikėtų patobulinti keleta smulkmenų ir viskas būtų tobulą!
 3. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kas Jus apgavo?: Kevin_Corleone Paaiškinkite kaip Jus apgavo?: Tiesiog metinėjom kauliuką, metėm iš 500k laimėjau vos ir taip davė nenorom, po to metėm iš įvairių sumų ir galiausiai metėm iš 2m ir laimėjau, sakė atiduos vakare, sulaukiau vakaro vakare vis dar nedavė nieko, tada atėjo rytojus ir jo taip pat nebuvo apgavo, norėčiau atgauti 2m, nes labai rizikavau mesdamas vos ne visas savo paskutinius pinigus. Įkelkite nuotrauką įvykdytos apgavystės: https://imgur.com/a/csB6BWb
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Jason_Duty Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Hall_Lacoste Dėl ko užblokavote?: Gun cheat Laikas kuriam užblokavote: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 5. Ne tame esmė, jog tu per tab pingą ir nicką pažiurėsi.
 6. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Idėja paprasta, sukurti textdrawus kur rodytų žaidėjo statusą, pingą, hp, armor ir t.t. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Palengvins administratoriams gaudant cheaterius, kenkėjus, manau tikrai vertingas šitas dalykas norint pagauti betkokius įmanomus cheaterius, mažiau bus nesusipratimų. Keletas nuotraukų pavyzdžių, kaip maždaug turėtų atrodyti. 1. 2. 3. Apačioj komentaruose parašykit, ką manote ir kuri jums labiausiai patiktų, žinoma čia įkėliau kaip pavyzdį kaip turėtų atrodyt(Nebūtinai taip kaip čia parodžiau gali dar kitaip) ir kad būtinai reikia tokios sitemos užkirsti kelią cheateriams. Klausimas iškilo kodėl būtent siulau? Atsakymas paprastas, nes matote forume yra daug nesusipratimų dėl free banų, tai tikrai palengvintų pačio žaidimo situacijas.
 7. Nu idėja tikrai gan originali, nes kartais prie stoties tikrai manau važinėjant atsirastų norinčių nusipirkti picos 😄 Tai kaip ir pritariu tik reiktų kažką dar patobulint, o šjp good idea.
 8. Sveikas, labai senai matytas 😄 Idėją pakoreguosiu.
 9. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Pakoreguoju idėją, jog kai uždedi bėglio statusą užsideda balta arba mėlyna spalva jog bėglys bėga nuo policijos. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Nežinau turbūt vaizdas matysis ir, kad veiksmas šioks toks vyksta.
 10. Kadangi esu susidūręs su tokia situacija, tai visu pirma pagal patį žmogų nemanau ar jis naudotų cheatus ir visu antra čia pats žaidėjas užbugino, nes jis galėjo laisvai parašyt komandą /skristi ir jį išmeta iš tr priemonės ir dar pastuma, kartais netgi kiaurai pastatais pastuma, man taip esą buvę, tai tikrai čia ne čytas, o jau prisiskaito prie buginimo siekiant išvengti bausmės. Nes ten nesunku užbugint, galima ten kažkokią komandą parašyt ir išmeta iš mašinos surakintą, o jeigu dar driftą daro pd, tai išvis kiaurai sienas gali pastrigt xd Nors gal ir administratoriaus teisybė, pasakiau tik iš savo patirties, galėjo ir paskrist į viršų.
 11. Kėbli situacija čia yra, mes adminai gi žinom jog kas 5 sec galima vartot, o kai tave šaudo tau nesiima hp ir be to kai vartoji, tau ne iškart suveikia po 1 sec užsideda dalis hp, keista kažkaip. Ir dar vienas pastebėjimas, jog nežinom kiek tau hp ar 100 ar 200, ir išvis ar čia leistina dozė tokia.
 12. Sveikas, įrodymus tau įkels Lukas_Normal, kadangi sakė užblokuoti tave, kad galimai buvai inv. Pridurt norėčiau, kad vartoti narkus galima kas 5sec. Lauk įrodymų iš jo pusės. LOGS: [15:08:07] {2EB82E}[ADMIN pokalbis] Lukas_Normal: {999999}turiu video banink.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Jason_Duty Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Soul_Black Dėl ko užblokavote?: Nelegaliu programu naudojimas: Teleport + car spam. Laikas kuriam užblokavote: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) https://imgur.com/a/FuGFycc
 14. Man taip pat šiandien dingo, rodė pelna 32, bet buvo 18, nežinau ar čia bugas ar, kaip temoje sakė dingo dėl bankroto 😕
 15. Jūsų Vardas_Pavardė: Jason_Duty Administratoriaus, kuris Jus įkalino Vardas_Pavardė: Sistema (Project_Ekko) Dėl ko buvote įkalintas?: Tiesiog ten non-rp padariau ir viskas, pagavo, kaip priklauso ir užuot vežęs į jail nužudė su bananu ir dabar per jį 2x sėdžiu jaile, taip nesąžininga. Aprašykite susiklosčiusią situaciją: Aprašiau situaciją viršiau. Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) https://imgur.com/a/wjB7vNH
×
×
 • Create New...