Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Jason_Duty

Narys
 • Turinio skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

31

2 sekėjų

Apie Jason_Duty

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

229 profilio peržiūros
 1. Jo visai gera idėja, tik tada tuose taboruose būtų galima pirkt nelegaliai. Žinoma policija turėtų tikrint pamačius toje vietoje. Būtų dar kiekis, kad belekiek negali pirkt tik, tiek kiek atveža prekeivis. Pritariu.
 2. Jason_Duty

  Idėja

  Jeigu neklįstu tai taip ir yra, arba taip seniau rodydavo įspėjimą, jog kuo skubiau atsigerkite/pavalgykite. Bet jo, jeigu to nėra tai tikrai reikėtų!
 3. Tai jis jaučiu kalba, apie adminą kuris gali atidaryt vartus, nes adminams leidžia atidaryt vartus kitų bazių.
 4. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: 1 IDĖJA: Padaryti komandą /teisesauga kuri parodytų visus teisėsaugininkus kurie yra prisijungę ir ar yra AFK būsenoje ar ne. 2 IDĖJA: Kai teisėsaugininkas uždeda bėglio statusą, žaidėjui užsidėtų kokia juoda ar orandžinė spalva, jog jis yra bėglys ir jį rodytų tiek mini mape tiek pačio žaidėjo nicką orandžinę/juodą iki tol, kol arba nuims bėglio statusą arba pagaus. 4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Tai bus lengviau pasižiurėti teisėsaugininkus kurie yra on ir ne AFK. Pagerės teisėsaugos darbas, nes iš šono atrodo, kad tikrai jie nieko neveikia, pačiam žaidėjui bus įdomiau, nes žinos, kad jis yra gaudomas tol, kol jį pagaus teisėsauga.
 5. Tai čia viskas įmanoma, bet objektai dabar net stringa, tai kas bus jeigu visas sf miestas bus permappintas? Tai išvis pagalvok, kas bus, reik naujint streamerį, kad nestriginėtų objektai, o šjp idėja tai tikrai nebloga.
 6. Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: IDĖJA: Nauja sistema bazėms: padaryti minimum 4 bazes, kurios būtų skirtos gaujoms/klubams, nes dabar šiuo metu klubai sėdi be bazių ir renkasi nuskurusias kavines, be jokių vartų ir t.t. Tai siuloma idėja yra tokia, jog kiekviena patvirtinta gauja/klubas galėtų galimybę išsigyti bazę, bazės kaina turėtų tikrai kainuoti brangiai minimum "500.000 Eur", priklauso nuo vietos ir pačios bazės. Ką bazės turės? Kaip ir kiekviena bazė turės savo privačią teritoriją, vartus, interjerus. Kodėl tai yra gera idėja? Nes dabar pavyzdžiui sumappini bazę žmogui, tas žmogus leavina ir tos bazės nieks nebenaudos ir išvis vargu ar ji kažkam patiks, kuri patiko prieš tai. Ir taip pat Iškils klausimas tarp mafijų ar jas palikti ar ne. Atsiras nauja išskirtinė serverio sistema, kurios niekas neturi! !Pavyzdys bazių, kad turėtūmėt šiokį tokį įvaizdį. 4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Pagerins pačią serverio veiklą, gaujos/klubai turės savo bazes, žinoma, tai priklausys nuo gaujos vado ar jis sugebės įpirkti ir išlaikyti savo bazę.
 7. Manau galima išspręsti ir kitaip šią problemą tobulinant ANTI-CHEAT, nes yra serverių kurie nenaudoja to gmailo ir atsilaiko nuo tokių kenkėjų.
 8. Idėja tikrai gan idomi, dėl muitinės ir policijos irgi manau neblogai būtų pritariu.
 9. Įvyko klaida, kenkėjai juginėjosi įvairiais nickais ir vienas buvo labai panašus į tavo, turbūt užblokavau klaidingą asmenį, būsi atblokuotas.
 10. Tai jo gi ten ir yra apačioj žmogus, dėl to ir leidžia daužyt, bet čia nei joks bugas :D, nebent žmogų(Botą) panaikint ir viskas tvarkoj bus.
 11. Tai ten viskas tvarkoj pilasi tik talpa dėl kažko maža, nes man tai ipila tik iki puse mažiau, nors rašo pilnas bakas.
 12. Jason_Duty

  [Idėja] Eventai!

  Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: 1 IDĖJA: Perkurti naują visiškai event sistemą, kad su komanda žmonės visi matytų ir norintys galėtų teleportuotis į Administratoriaus sukurtą eventą. !čia kaip pavyzdį idėjau galima dar visiškai kitaip daryti, bet esmė tokia, jog pats tą eventą sukuri ir parašai dalyvių skaičių ir evento pavadinimą. 2 IDĖJA: Sukurti komandą /crespawn kad ši komanda leistų pasirinkti lentutėje perkrauti visų tipų mašinas, prie to pačio įkėliau vien dėl to, jog eventams irgi tam skirtas. !čia kaip pavyzdį įkėliau, galima padaryt komandą tik eventų mašinoms, nes nėra kartingų ir ten visokių kitokių svarbių eventų su mašinom, po to bus galima galvot su race eventais 3 IDĖJA: Padaryti komandą arba netgi papildyti arba perkurti komandą /eventok šitoje komandoje bus rodoma papildomai 4 komandos su kuriomis bus galima dėti spalvotas kliūtis skirtas eventams. !Įkėliau bent 4 mažiausiai kurios galima panaudoti eventams, race, dm ir t.t. nes pastebėjau, kad tikrai to reikia. 4 IDĖJA: Sukurti komandą už kurią būtų galima įteikti prizą, ne rankiniu būdu, žinoma, kad nekiltų pagundų buginti, padaryti, jog kai duodi pinigus nusiima iš rankos pinigai ir įteikti viešai į chatą prizas už kokį event ir koks prizas. 5 IDĖJA: Sukurti komandas: /eheal - Pagydo visus šalia esančius žaidėjus (Tik evento dalyviams HP + ARMOR). /vheal - Pagydo visas šalia esančias tr. priemones (Tik evento dalyviams). /eskin - Nustato žaidėjo skiną, išmeta lentutę arba tekstą per kurį parašai skino idą ir žaidėjo v_p. /egun - Duoda dgl/ak (Tik event dalyviams) /ekliutis - [Pasirinkite kliūties tipą nuo 1 - 4] /esunaikint Sunaikina visas evento kliūtis (Nesvarbu ar tai yra ne tavo evento kliūtys) /ipriza - [Žaidėjo V_p] [Suma Max 100k] 4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Tai visos idėjos padės serveriui toliau vystytis ir gyvuoti toliau, 1 idėja padės suaktyvinti veiklą serveryje, nes dabartiniu metu nieks nenaudoja iš administratorių komandos /event, manau visai būtų neprošal tokia event systemėlę sukurt. 2 idėja padės administratoriams respawinti mašinas ir atrakinti/užrakinti evento mašinas sukurtas. 3 idėja leis Administratoriams praplėsti eventų akiratį ir nedaryti tų pačių eventų, manau atsirastų skirtingų tipų, nereikų prašinėti policininko jog jis uždėtų kliūtį. 4 idėja leis įteikti prizą, nebus jokių korupcijų nes matys visi į viešą chatą įteiktus prizus ir pragyvės patys eventai. 5 idėja surašiau visas galimas komandas kurių taip pat būtinai reikia. Išvardinau labai daug, nors čia tik 5 idėjos, šios idėjos leis plėstis fantazijai, o administratoriams palengvis jų event darbą ir nenuobodžiaus, bus pridėta komandų į 3lvl adminą, todėl manau atsiras daugiau perkančių!
 13. Jason_Duty

  Klaida

  Jo šjp reikia patogesnio pirkimo, nes čia netyčia gali nusipirkt kažką be bėgdamas, į kokį pakeist ar ALT mygtuką ar kokį ENTER, arba kaip tu sakai TAIP/NE, jo dar kainą idėt reikia prie to pačio, Pritariu.
 14. Jason_Duty

  CJ skin bug

  Jo būna dažnai ir man, bet kiti žmonės mato tave, kaip tu su ne CJ skinu, o su tuo naujoko su kuprine, dėl bėgimo tai jo pranašumas yra, nes rodys, kad begioji su naujoko skinu, o tau rodys su CJ, tai dar gali gaut ban nekaltai.
 15. Jason_Duty

  [Idėja] Kreditai!

  Jūsų V_P žaidime: Jason_Duty Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: 1 IDĖJA: Papildyti paslaugomis prekes, tai būtų lentelėje žodis "Skin" paspaudus šitą žodį leistų pirkti retus kreditinius skinus, žinoma reiktų panaikinti iš parduotuvės kurių nebūtų. !čia kaip pavyzdį idėjau galima pasirinkt dar kitus pagal nuožiūrą. 2 IDĖJA: Padaryti bent jau, kad gali gauti unjail ir atitiktų 1 kred - 1min. 3 IDĖJA: Padaryti retus ginklus kuriuos galima pirkti už kreditus, žinoma tokius kurie nekenktų serveriui kaip: !kainos taip pat būtų įvairios pvž.: už benzopjūklą kokie 10 kreditų ir t.t. pagal nuožiūrą. 4 IDĖJA: Padaryti lentutę, kad už kokius 5 kreditus pasidaro 100% alkis/troškulys 5 IDĖJA: Padaryti, retus daiktus kuriuos būtų galima užsidėt žinoma bus irgi kainuojama kreditais t.y. !čia taip pat galima padaryti, jog gali užsidėti liemenę turėdamas prie aksesuarų, kuriuos nusipirkęs turėsi visam laikui. 4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Visas savo idėjas apibendrindamas noriu pasakyti, kad tikrai to reikia, nes dabar dalinama premijos po 22 kreditus ir t.t. o žmonės neturi ką pirkti, tai kad tie kreditai nebūtų dėl grožio ir būtų panaudoti vertingai, Taip pat manau pagerins ekonomiką, kreditų pirkimą ir jų panaudojimą prasmingai, pragyvės pats serveris.
×
×
 • Sukurk naują...