Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Igor Stravinsky

Užblokuotas
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Igor Stravinsky last won the day on January 26

Igor Stravinsky had the most liked content!

Community Reputation

40

2 Followers

About Igor Stravinsky

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. Jūsų V_P žaidime: Igor Stravinsky Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Padaryti, kad kiekvienam name galima būtu turėti garažą ir įreginėti patiems interjerą. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Tie kreditiniai namai yra bullshit beveik niekas jų neperka, nes jie yra perdaug brangūs, o ta paprastų namų sistema yra nuobodi tiesiog. Jūsų siūloma idėja: Padaryti, kad kiekviename name būtu galima laikyti apie 5mašinas jų neatspawninant taip neapkraunant serverio, norint didinti slota galima būtu padaryti už kreditus arba serverio valiuta ir tai nebūtu labai pigu. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Dabar kai yra tie 3 slotai kažkaip nuobodu, nes jei nori kokios naujos mašinos, bet neturi sloto ir gaila parduot seną. Suprantu, kad tai tikrai nėr lengva padaryti, bet labai tikiuosi, kad kažkada ateityje serveris turės šią sistema. Videonumesiu, kad maždaug suprastumėt.
 2. Jūsų V_P žaidime: Igor Stravinsky. Kokia mašiną parduodate žaidime?: Limuzinas (Stretch). Jūsų norima kaina už mašiną: 350.000€ Prekės nuotraukos:
 3. Jūsų V_P žaidime: Igor Stravinsky Kokį nekilnojama turta parduodate žaidime?: Verslas, Vila. Jūsų norima kaina už nekilnojama turta: Už verslą ir vilą noriu gauti bendrai 2.1m. Perkant atskirai Verslas - 1.2m Vila - 1.1m. (Mažiau galit net nesiūlyti nefreepostinkit praeikit). Prekės nuotraukos: Vila: 6. Verslas:
 4. Blem įdomu kur ta sala parodysi kada nors 😄 p.s dar pirtelė yra AP.
 5. Nesaugioj surisau nubegai suristas i saugia irodyk man kai pradedu tave rist saugioj 😉:DDD
 6. Mano klaida ups.
 7. O dabar negali nesamoniu rasinet gave eteri?:D Taprasme padarys normalia kainą padarys nuo kokio kiekio xp galima bus rašyt ir atitinkamas bausmes nuo nusižengimu ir viskas bus viskas ok.
 8. Na siūliau aš ir aras su pd sujungt, bet kai gaujos yra stiprios tai reikia palikt, dabar dėl Radistu išviso pasakyk koks išviso tolkas tai laikyt? Jie tik eteri pardavinėja visą tai galima tiesiog automatizuot ir viskas. Furistai ir DPD jeigu susijungtu butu daugiau darbo ir veiklos matau vien pliusus nuo to.
 9. Neblogai, italuose iki šiol rožinės mašinos 😂😂😂
 10. Išviso radistu darbas visiškai nereikalingas jį tiesiog reik išiimt ir idėt pickup'us skelbimam..
 11. Nežinau ar verta pradėti gerinti mediku darbą, labai retas projektas turi gera sistema medikams, šis darbas yra visų numenkintas ir pats prasčiausias pagal visus manau išpradžiu reikėtu pradėti nuo to, kad serveryje nėra daug žaidėjų darbų tikrai perdaug ir tiesiog žaidėjai mėtosi po tuos darbus ir jiem pajibat juos išmes iš jų ar ne, nes tiesiog susiras kitą. Mano pasiūlymai būtų. 1. Pats svarbiausiai pašalinti Radistu darba ir padaryti toje vietoje skelbimų kontorą šis darbas yra visiškai nereikalingas. 2. SWAT/PD sujungti tiesiog nereikalingi tie swatai vapšė. 3. DPD ir furistu darbą sujungti, nes išesmės bus daugiau veiklos furistams kai bus sujungti darbai. 4. Pašalinti dealerius ir vietoj jų padaryti sistema kaip gaujų sandeliai ir t.t. nesiplėsiu, nes čia labai tolima ateitis.
 12. Trečiadienį (2020-01-29) Renkamės SF naujai iškeptoje trasoje. (Lietuvos laiku 20:30) (Vidose biški galas nusikirpo, bet krč davarysit iki kur startavo).
 13. Šį vakarą dėja nedaug mūsų susirinko, bet vistiek gerai praleidom laiką.
 14. Galima užsirakint ją įlipus rodo komandas.
×
×
 • Create New...