Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Eivydas_Exotic

Narys
 • Turinio skaičius

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

18

Apie Eivydas_Exotic

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Dėkui už suteiktą šansą būti pavaduotojum @biof, neblogas direktorius esi, ir būsi, bet laikas atėjo palikti šį projektą, @Mindaugas_Jonaitic maladiec pacanas buvai nuo day1 bratūhą  ir laikyk tą direktorių, nemėgink atsisakyti :), @Pareigunas Paplauska'as laikyk tą agurkinių direktorių, gal susimatysime dar kažkada, bet nežinau kada :/, @Jostalis_Plaipalis taipogi, laikyk kardaną, kaip ir nuo pirmos dienos, prisiregistravau prie serverio, atrodei ištikrųjų gan maladiec pacukas, padėjai kai reikėjo (finansiškai, ir ne finansiškai), laikyk tą mechanikų firmą TOPINE, @Smitas oi tu smitai, smitai :D, pirmas sužinojai kas aš toks ištikrųjų buvau už šio nicko :D, dėkoju už visas antras vietas kurias tu man davei rinkimuose :D, sėkmės tau gyvenime seniuk! @Andrius jau tave pažystu senai, nuo įvairiausių projektų, visada buvai maladiec, ir visada būti maladiec, gal šiektiek ir ožys, bet nieko tokio, daug memories turim :D, dėkoju už pagalbą! @Regular'as didelis dėkui regular'ai, kad priėmei į šį projektą kaip žaidėją, aišku, turėjom nemažą konfliktą praeitam projekte, bet abu apie tai pamiršom, ir kaip dabar matau, biški pasikeitei į gerą, tad sėkmės @Matas Luckaitis @Regular'as @MS #1601, su projektu, nepaveskit žaidėjų, darykit kaip ir dabar pastovius atnaujinimus, ir tiesiog, linkiu kuo ilgiau išgyvuoti. Ačiū visiems! - Eivydas_Exotic / 23/02/2020

 2. Be jokio reason norėjai kad sustočiau, tad neprivalau, kokia priežastis buvo, ir įrodymus?
 3. ŠABLONAS Jūsų V_P žaidime: Eivydas_Exotic Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: @Alberto_Abbacchio Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu už free star. - b4ga statuso neuždėjo, sirenos taipogi. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: Per telefoną fotkinau, f8 neveikia, laukiu naujos klavetūros.
 4. @Pablo_Escobar :D, mldc čiuvas 😄, Bmw pats irgi šaudai.
 5. ANKETAJūsų Vardas_Pavardė: Eivydas_ExoticŽaidėjo kurį norite įrašyti į šį sąrašą Vardas_Pavardė: Bmw_ChuligankeUž kokį pažeidimą norite jį[-ą] įrašyti į sąrašą: Neišdirbimas firmoje 7 dienas. [darbuotojo sutartis galiojo iki 24 dienos] + firmos valdžios nepaklusimas, negerbimas. Įrodymai kurie įrodytu žaidėjo padarytą pažeidimą:
 6. Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Eivydas_Exotic Kokia mašiną parduodate žaidime?: Sandking Jūsų norima kaina už mašiną: MIN 400k. Prekės nuotraukos: Parodysiu žaidime, neina įkelti.
 7. Tai jo, stovėdamas negaus jis nieko, tiesiog, važinėdamas bei už klientą.
 8. Eivydas_Exotic

  Taksistam

  Padaryti kad taksistai galėtu užsidėti 'taxi' ženklą ant nuosavų tr.priemonių, ir su jomis dirbti.
 9. Objektų naikinimui- map constructor, o tekstūrinimas bei objektų sukūrimui - texture studio.
 10. Sveikas, dėkui :D, dar šita yra nebaigta, pilnai užbaigta bazę įkelsiu rytoj.
 11. Jūsų V_P žaidime: Eivydas_Exotic Kam yra skirtas Jūsų MAPP darbas?(darbas,spawn'as,degalinė,parduotuvė ir t.t.): Taksi. Jūsų MAPP darbo/ų nuotraukos: BAZĖ YRA NEBAIGTA! ŠIUO METU TIK RODAU BAZĖS PRIEKĮ!
 12. nelabai pasakyčiau kad čia tavo pirmas mapp darbas 😄
×
×
 • Sukurk naują...