Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Matuze_Demon

ADMIN/VIP prižiūrėtojas
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Matuze_Demon last won the day on February 14

Matuze_Demon had the most liked content!

Community Reputation

103

3 Followers

About Matuze_Demon

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Savi pliusai, savi minusai. Realiai naudinga tik PD ir Muitinei, jei po du patruliuoja. Bet šiaip aš būčiau prieš, nes po to susisodinę vežiosis po miestą bendradarbius ir tie nieko neveikdami galės sau algą keltis ir bugint darbo minutes ir algą. Nesutikčiau su tokia idėja.
 2. Visi MUTE apsikeitėt tinkamai, kiekvienas žmogus asmeniškai sprendžia kas jam yra įžeidimas, o kas ne. Aš nekalbu apie absurdiškus atvejus/įžeidimus, kurie net neskamba kaip įžeidimai, tačiau kiekvienas pavadintas "Ožiu" ar "Vaiku" nesijaustų smagiai. Gal, sakau, palaikykim kiek draugiškesnę atmosferą? Gana čia epitetais mėtytis tiek serveryje, tiek forume... Beje, taisyklės, nurodančios, kad draudžiama MUTE'inti direktorių/pavaduotoją/gaujų ar mafijų vadovą grobimų ar kitokių veiklų metu - nenurodyta. Prieš šaudydamiesi epitetais pagalvokite, kuo tai gali atsirūgti, tada neteks plūstis, kad negalite į viešus chatus rašyti. Papeikimą atmetu.
 3. Už, manau, kad naudinga būtų.
 4. Už dėl pirmos idėjos. Dėl antros - abejoju, ar reikia. Jei gerai pamenu - parašai /bendradarbiai ir matai kiek tų įspėjimų turi.
 5. Gražiai atrodo. Su kokia programa mappini by the way?
 6. 1 - PRIEŠ, kur matyta, kad apsauga teiktų advokatų paslaugas 😄 tada kurt atskirą advokatų mini darbą. Apsaugai kitokių dalykų galima prigalvot, kas realiai su tokiu darbu susiję. 2 - UŽ, bet ar taip ar taip manau, kad kažkas panašaus bus. Tvarkys tą kazino anksčiau ar vėliau.
 7. Žiūriu visų mapperių kažkoks įprotis tokius map darbus daryt. Tie "modern" apvedžiojimai kita spalva, kampai, Tas pats per tą patį. Sugalvokit kažką gražiau, kitokiais objektais pastatą kurkit, derinkit prie aplinkinių pastatų, kad atrodytų, jog čia tas pastatas ir buvo, o ne kaip blynas iškirptas iš žurnalo ir prilipintas ant laikraščio.
 8. sorry, bet aš nematau, kad Pablo būtų šovęs čia konkrečiai arba bent ginklą laikęs rankoje. Iš ko spręsti gali, kad Pablo jį nužudė, o ne pvz. kažkas iš toli su snaiperiu? Man tai čia panašiau į nepakankamus įrodymus.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Matuze_Demon Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Salvatore_Negreco Dėl ko užblokavote?: čytas Laikas kuriam užblokavote: visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) https://studio.youtube.com/video/7XW-Bnu_w40/edit
 10. Reikėjo ir tą Jones banint iš karto.
 11. Pražaistos 144 minutės, kadangi užskaitoma 60-120-180 ir t.t. - užskaitoma kaip pradirbta 120 minučių. Skiriami 6 taškai.
 12. Žinomas dalykas, kad surakintas organizacijos/mafijos narys gali surakinti kitą žmogų. Manau, kad privaloma ištaisyti bet kokiu atveju. P.S. @Matthew_Withley - papuolei, bachurs 😉
 13. Žiūrėkit, chebra, nepamirškit, kad viskas atsiremia į žaidėjų skaičių serveryje. Aš už, kad liktų ir radistai, ir mafijos, ir kurjeriai atskirai nuo fūristų, ir tas pats Aras ar muitinė - paprasčiausiai tiems darbams nėra žaidėjų. Kaip ir sakė - pasidarys taip, kad pusė servo vien tik direktoriai ir pavaduotojai. Nėr reikalo laikyti darbus dėl 1-2 žaidėjų, norinčių dirbti. Ypač tokius darbus, kuriems yra atmainos/alternatyvos (Swatams - PD, kurjeriams - fūristai ir t.t.). Čia tas pats kaip kurti tokias pačias firmas tais pačiais pavadinimais, Fūristų I firma - vežioja krovinius ir narkus, Fūristų II firma vežioja išteklius į verslus. Šiaurės San Fierro Policijos Departamentas valo /gaudomi sąrašą ir dalina baudas, Pietų San Fierro priemiesčių 10-osios apygardos Policijos Departamentas dalyvauja atgrobimuose ir gaudo fūrų narkotikus. Na kam to, chebra. Ar neišgyventų policija be SWAT? Tie patys PD gali pasidaryt savo atskirą Specialiųjų Policijos Pajėgų būrį, kuris vyktų tik į iškvietimu, su atskiru vadovu, bet viskas po tuo pačiu PD.
 14. Su medikais iš dalies sutinku, tačiau nesinori padaryti taip, kad serveryje būtų tik PD ir gaujos, tada liktų Police VS Robbers serveris. Nes iš esmės galima naikinti mechanikus ir padaryti tune/fix garažus, galima naikinti dylerius ir padaryti ginklų ir narkotikų pirkimo spotus, galima naikinti taxi ir padaryti "portal'us" , į kuriuos įlipus įrašai kur nori nukeliaut ir esi nuteleportuojams ir t.t. Bet kam to reikia? Nedarykim iš serverio nesąmonių. Medikuose pas save turiu kelis žmones, kuriems šitas serveris - apskritai pirmasis susidūrimas su tokiu dalyku kaip SAMP. Kai kurie dar nelabai net žino, kad su G gali įsėsti į kito žmogaus mašiną kaip keleivis, todėl bando visad įsėsti į mašiną su ENTER ir tokiu būdu išmeta vairuotoją iš automobilio. Nieko, visko išmokstama. Jeigu medikai nedirba - pažymas gausite ligoninėje, gyvybes/šarvus - iš narkotikų, arba gerieji adminai pahealins. Viskas įmanoma, teireikia supratingumo.
×
×
 • Create New...