Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Matuze_Demon

Narys
 • Turinio skaičius

  251
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  3

Matuze_Demon last won the day on Vasario 14

Matuze_Demon had the most liked content!

Reputacija

119

5 sekėjų

Apie Matuze_Demon

 • Rankas
  2 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

245 profilio peržiūros
 1. Žaidėjas jau nubaustas
 2. Iš esmės aš irgi būčiau už, esmę suprantu, tačiau manau, kad kol kas tai sunkiai įgyvendinama tokio tipo serveriuose. Pagrindinis pelnas eina būtent iš privilegijų pirkimo, supraskim ir tokį dalyką, kad serveris reikalauja tam tikro išlaikymo, todėl privilegijų pirkimas padeda padengti visas išlaidas reklamai, hostingui, t.t. Aš dar nematęs GRP serverio, kuriame būtų panaikinta galimybė pirkti adminą, gal dėl to atrodytų kiek keistoka ir toks sprendimas susilauktų įvairių diskusijų ir galbūt neigiamų reakcijų. Mano siūlymas būtų paprasčiausiai perdaryti admin sistemą, galbūt leisti įsigyti tik 1 ir 2 levelio adminus, o 3 lvl adminus rinkti tokiu būdu kaip @Regular_Option rinko čyterių gaudytojus, taip pat tuos 1-2 lvl adminus galima būtų "sutramdyti" apribojant privilegijas (kaip ir minėjau - iš esmės pertvarkant adminų sistemą, pakeičiant kiekvieno lygio privilegijas ar pnš). Idėja verta diskusijų, manau tikrai galima priimti tinkamą sprendimą.
 3. Super. Smagu matyti tiek daug atnaujinimų medikų srityje 😉 šauniai judat
 4. Gerą vakarą visiems. Su pagrindine serverio administracija priėmėme sprendimą nebevystyti VIP priežiūros. Tai nereiškia, kad į tai numojame ranka ir leidžiame VIPams daryti tai, ką jie nori. Paprasčiausiai nusprendėme, kad nėra prasmės bausti VIPų įspėjimais ar privilegijų atėmimu, kadangi tai esmės nekeičia ir to neverta daryti žmogui, kurio privilegijos jam neduoda jokių papildomų atsakomybių (kaip tai yra su adminais). Nuo šiol raginu VIPams papeikimus rašyti BENDROJE SKUNDŲ TEMOJE, jie bus nagrinėjami kaip paprasti skundai, o VIPai bus baudžiami kaip paprasti žaidėjai už bendrųjų taisyklių pažeidimus. Papildomai, už: Nesąmonių rašymą (reklamas, keiksmus, flood, kitos nesąmonės) į /v ar /vc - 60 minučių mute. VIP komandų išnaudojimas grobimų, kitų nusikalstamų ar teisėsaugos veiklų metu - 12 valandų ban. Žaidėjų transporto taisymas su VIP komandomis už pinigus - 2 valandų ban. Teleportavimasis per teisėsaugos gaudynes, grobimus, kitokias veiklas, kai tai sutrukdo veiklai ar padaro žalos - 2 valandų ban. Jetpack naudojimas siekiant pabėgti, kažką pagauti, kitaip siekiant pranašumo ar pakenkimo (jetpack naudojimas leidžiamas tik organizuojant eventus ar padedant administracijai su admin leidimu) - 2 valandų ban. VIP ginklų pardavinėjimas/naudojimas ne pagal paskirtį - 2 valandų ban. TAISYKLĖS GALI BŪTI PILDOMOS IR KOREGUOJAMOS. Dar kartą noriu pabrėžti, jog VIP papeikimai deaktyvuojami! Rašykite skundus bendroje skundų temoje ir VIPas bus atitinkamai nubaustas. VIP ĮSPĖJIMŲ NEDALINSIME, PRIVILEGIJŲ NEATIMINĖSIME! Ramaus karantino linkėdamas, Ex - VIP prižiūrėtojas Matuze'
 5. Man žaidime padeda paspaudinėjus Left Shift + Left Alt (dar chato gale rodo raides (kalbą) man visada ar LT, ar EN, ar dar ten kažkokią. Tai taip spaudalioju, kol man LT atsiranda ir susitaiso raidės. Pas tave, matau, nerodo tų kalbos raidžių, tai bandyk spaudaliot ir patestuok ar pasikeitė raidės.
 6. III ATSISTATYDINIMO ANKETA. Jūsų Vardas_Pavardė: Matuze_Demon Kokiai firmai atstovavote: Ligoninė Kodėl atsistatydinate?: nebegaliu skirti tiek laiko ligoninės valdymui kiek anksčiau galėjau, be viso to - supratau, kad su ligoninės darbu serveryje yra kur kas sudėtingiau, nei maniau. Dariau viską, kad medikai būtų pastebėti, jog jų netrūktų serveryje, ypač grobimo metu, darbuotojams leidau dirbti ir užsidirbti, siūliau bendradarbiauti, kūriau idėjas. Pamačiau, kad į darbą renkasi tokia "fauna", kuriai visiškai niekas nerūpi. Tai daugiau naujokai arba šiaip kiti motyvacijos neturintys žmonės. Ligoninė visiems buvo tarpinė stotelė pasikelt algai ir XP, daugelis įsidarbindavo ir tą pačią dieną klausdavo, kada bus galima išeiti, tas 7 privalomas išdirbimo dienas "iškentėdavo" ir tada šaudavo kitur arba apskritai nebegrįždavo į serverį. Automatiškai mano paties motyvacija su tuo smuko, nuleidau rankas... Nebematau tikslo toliau valdyti darbo su 1 nariu komandoje. Suprantu, kad medikų darbas reikalingas, bet aš 1 arba mes 2 nieko nepadarysim. Ačiū tikėjusiems, ačiū palaikiusiems. Tikiuosi kažkam kitam pasiseks geriau. Best medic in the server stands down. Kiek laiko išbuvote pareigose?: Virš mėnesio. P.S. Su švente visus! #K11
 7. Visai už. + tarp pagr. administracijos sklaidė idėja blokuot prisijungimus iš užsienio, o tik padaryt white list su IP adresais tų žmonių, kurie realiai gyvena užsienyje ir normaliai lošia serve. Nežinau ar @Regular_Option @Matas S. @Matas_Luckaitis priėmė tokį sprendimą ir jį įgyvendins, bet toks dalykas irgi būtų tam tikras barjeras tiem pydvalkom.
 8. PRIKELIU TEMĄ. Su atnaujinimu turėjo būt įkeltas fixas, bet viskas liko taip pat, tik dabar bandant įeiti rašo "Kavinė užrakinta". FIX PLS. WE NEED HELICOPTERS SOMETIMES!
 9. Savi pliusai, savi minusai. Realiai naudinga tik PD ir Muitinei, jei po du patruliuoja. Bet šiaip aš būčiau prieš, nes po to susisodinę vežiosis po miestą bendradarbius ir tie nieko neveikdami galės sau algą keltis ir bugint darbo minutes ir algą. Nesutikčiau su tokia idėja.
 10. Už, manau, kad naudinga būtų.
 11. Gražiai atrodo. Su kokia programa mappini by the way?
 12. 1 - PRIEŠ, kur matyta, kad apsauga teiktų advokatų paslaugas 😄 tada kurt atskirą advokatų mini darbą. Apsaugai kitokių dalykų galima prigalvot, kas realiai su tokiu darbu susiję. 2 - UŽ, bet ar taip ar taip manau, kad kažkas panašaus bus. Tvarkys tą kazino anksčiau ar vėliau.
 13. Žiūriu visų mapperių kažkoks įprotis tokius map darbus daryt. Tie "modern" apvedžiojimai kita spalva, kampai, Tas pats per tą patį. Sugalvokit kažką gražiau, kitokiais objektais pastatą kurkit, derinkit prie aplinkinių pastatų, kad atrodytų, jog čia tas pastatas ir buvo, o ne kaip blynas iškirptas iš žurnalo ir prilipintas ant laikraščio.
 14. sorry, bet aš nematau, kad Pablo būtų šovęs čia konkrečiai arba bent ginklą laikęs rankoje. Iš ko spręsti gali, kad Pablo jį nužudė, o ne pvz. kažkas iš toli su snaiperiu? Man tai čia panašiau į nepakankamus įrodymus.
 15. Jūsų Vardas_Pavardė: Matuze_Demon Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Salvatore_Negreco Dėl ko užblokavote?: čytas Laikas kuriam užblokavote: visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) https://studio.youtube.com/video/7XW-Bnu_w40/edit
×
×
 • Sukurk naują...