Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Dominykas

Narys
 • Turinio skaičius

  200
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  8

Dominykas last won the day on Rugsėjo 20

Dominykas had the most liked content!

Reputacija

133

2 sekėjų

Apie Dominykas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

517 profilio peržiūros
 1. Jūsų V_P žaidime? - Matthew'Withley Koks jūsų amžius? - 18 metų Kiek laiko per dieną gali skirti žaidimui ? - 1-3h manau. Priklausomai nuo dienos. Ar esi buvęs administratorium SFG projekte ? Kada ? Jei buvote ir netekote , kodėl? - Esu buvęs trečio lygio administratoriumi. Prieš pat užsidarant serveriui. Administratorius nebuvo pirktinis. Netekau administratoriaus pareigų taip pat likus vos kelioms dienoms iki serverio uždarymo, turbūt pritrūko noro, kadangi serveris kabėjo ant plauko. Ką galvoji apie administratorių žaidime? Koks jis turi būti? Kokį vaidmenį jis atlieka? - Mano nuomone, administratoriaus pareigos yra vienos iš svarbiausių serveryje. Kadangi administracija palaiko tvarką, gaudo nelegalių programų naudotojus, padeda naujokams apsiprasti serveryje, o kai visi šitie reikalai sutvarkyti, susuka ir event'u kokiu. Ką pasiūlytum naujai komandai? Turi idėjų ar tikslų man , bei komandai? Svarbiausia turėti noro, visą kitą ateis su laiku. Ar sugebėsi teisingai nubausti žmogų , jei to reikės ir ar sugebėsi padėti žaidėjui jei jam to reikės? Na taip, tam ir pildau i administratoriaus pareigas.
 2. . Slapyvardis žaidime: Matthew Withley 2. Kiek laiko galite praleisti per dieną padėdami mums testuoti: Įvairiai. 3. Kodėl mes turėtumėme pasirinkti Jus: Sfg žaidžiu nuo 2014 metų. Turiu nemažai patirties, ties šiuo serveriu. P.S Buvau praeitoje testuotojų komandoje. 4. Ar turite patirties sistemų testavime: Taip. 5. Jūsų „discord“: domas6934
 3. Kon jus?

   

×
×
 • Sukurk naują...