Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Matthew_Withley

Narys
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Matthew_Withley last won the day on February 19

Matthew_Withley had the most liked content!

Community Reputation

27

About Matthew_Withley

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. svyravo* Kai kainuodavo 180 kred. Dabar kainuoja 360 😉
 2. Kaip Pablo_Escobar pasakytu - turi gera pelyte ;dd
 3. Nepagavau kampo, šu čia savo dm sugebėjimus filmuoji ar serverio pristatyma?
 4. Už, normalu, kad pasiekus tam tikrą rangą, gali dirbti ir su nuosava transporto priemone, užsidėjas flakoną. Ir pinigus turėtum gaut kaip ir su darbine transporto priemone manau.
 5. Tikrai už 😉 Kada į muitinę priimsi?
 6. Antra tikrai už, paskutines kapeikas praloščiau 😕
 7. Jūsų V_P žaidime: Matthew Withley Kam yra skirtas Jūsų skundas?: Frame_Sextazy Dėl ko skundžiate aukščiau minėta asmenį?: Kažkurių galų meistras. Sugeba šaudyti neišlipę iš mašino. Gal kažkas iš aplinkui šaudo? Bet matosi kad kulkos eina tiesiai iš jo mašinos. Ir trajektorija tiesiai iš jo car. Įrodymai:
 8. Jūsų V_P žaidime: Matthew Withley Paaiškinkite kas nutiko?: Gavau freeban, ir versla nuėmė kažkokia proga. Norėčiau kad gražintumėt. Nes banas buvo free 🙂 Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: https://imgur.com/a/2KdO87O
 9. Jeigu nežinai net kas INV yra ir kaip rašomas, labai mažai procentų kad suprasi, kad kai pataikai turi žaidėjas sustoti arba susilenkti. Jeigu ir būtų inv, nesvarbu kad gyvybiu nenuima, žaidėjas sustoja 😉 Gl next time p.s tiek laiko su aimu šaudai, ir vistiek krenti kai lapas. Shame on you. Prieš ka prieš ka, bet prieš tave seni, inv naudot, tas pats kas į musę su šautuvu šaut, bučiau atsisukęs sulesęs, net užsimerkt nebūtum suspėjas. Bet bėgau, nes grobimas buvo atšauktas.
 10. Jeigu nežinai net kas INV yra ir kaip rašomas, labai mažai procentų kad suprasi, kad kai pataikai turi žaidėjas sustoti arba susilenkti. Jeigu ir būtų inv, nesvarbu kad gyvybiu nenuima, žaidėjas sustoja 😉 Gl next time
 11. Pabandyk su savo torpedom, bėgt ir šaudyk tiesiai pažiūrėk iš kelinto hyto nuims hp
 12. Jeigu būtum pataikęs, bučiau susilenkęs o nebėgęs toliau. laukiu unban. O dėl aimo pasigavai
×
×
 • Create New...