Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Johannes_Hides

Narys
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Johannes_Hides last won the day on January 8

Johannes_Hides had the most liked content!

Community Reputation

45

About Johannes_Hides

 • Birthday 03/08/2001

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Vietos nuotrauka, kurią reikia surasti: Prizas - 100 tūkstančiu euru.. (1 nugalėtojas) Automobilio nuotrauka, kurį reikia surasti: Prizas Aukštesnis darbo rangas( 2 Nugalėtojai.) Užuominos: Taisyklės: 1.Neklastoti nuotraukų (Neapkarpyti) 2.Neprašynėti kolegų, kitų žaidėjų pagalbos. 3.Prizinę vietą gauna tik tas, kuris pirmasis užpildė anketą su teisinga vieta (kartais bus 2 prizinės vietos) 4.Nuotraukose turi matytis jūsų V_P 5.Nuotraukose turi matytis žemėlapis ir t.t Anketa, kurią reikia užpildyti suradus vietą: 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: 2.Kaip sekėsi ieškoti vietos?: 3.Vietos įrodymai[Būtina]: 4.Automobilio vietos įrodymai [Būtina]:
 2. Žinoma man langas. Bet kaip žinau narkotikus galima tik kas 3sec naudoti arba aš klystu pagalvojau kad kas 3sec galima naudoti natkus tai pamaniau Inv ir nubaudziau man langas bet svarbiau kad matosi kad neina kulkod
 3. Nors man ir lagina bet matosi kad neina tau kulkos gerai matosi kad gerai pataiko tau kulkos.
 4. Kad gausi forumo įspėjimu tai tikrai nes matyti tavo unban šablone ižeidinėjimai keiksmu bei va tau įrodymai
 5. Jūsų Vardas_Pavardė:Johannes_Hides Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Anthony_Joshua Dėl ko užblokavote?:Cheat INV Laikas kuriam užblokavote:VISAM LAIKUI Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Johannes_Hides2. Ką giriate?(direktorius/pavaduotojas)Direktoriu3. Giriamo Vardas_Pavardė: @Mantas_Hernandez4. Kodėl giriate:Na iš pradžiu pas ji buvo labai mažai darbuotoju bet kaip pamačiau kad tik dideja ir dideja tikrai manau kad jis po kiek laiko suime i savo rankas jegas ir pasistengė labiau dėl savo firmos jis pradėjo rimtai žiurėti i firma ir manau jis tikrai nusipelnė šio pagyrimo mantuk Stenkis taip ir toliau ir nesirisk žemyn o kilk aukščiau.
 7. Jūsų V_P žaidime:Johannes_Hides Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:Trevor_Cameron Už ką Jį peikiate/giriate?:Ruošiausi daryt eventa ir paprašiau padėti kliutis gerbiamojo pareiguno Trevor_Cameron jis uždėjo kliutis paskui apgalvojus man taigi neis pravažiuoti dalyviams i eventa paskui paprašiau viena nuimt paskui kaip susirinks vėl uždėt bet prasidėjo jo naglumas kiek galėdamas prašiau per /sms irgi rašiau sako užsiemes bet pasižiurėjes per /pzu matau jis ramiai važinėja tik po sf miesta tai ždž jsi man atsisake specialiai padėti, Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:https://imgur.com/a/0ON9U5h
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Johannes_Hides Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Zhulik_Bosz Dėl ko užblokavote?:Cheat kitaip AUTO C-BUG Laikas kuriam užblokavote:VISAM LAIKUI Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 9. Jūsų V_P žaidime:Johannes_Hides Paaiškinkite kas nutiko?:Na atėjau šiandien į serveri sakau pasižiurėsiu ar tikrai niekas nedingo pinigai yra visos mašinos yra viskas ok nuvarau iki verslo akurat užsidėjo vėl mano verslas ant James_Cold kuris gavo užblokavima amžina už kenkima. pamiršau pasidaryti kad tikrai buvau nusipirkes ta versla bet puse furistu žino kad ten mano verslas buvo bei nusipirkes versla iškarto pasidinau išteklius tai 50kreditu nusipirkau ištekliu padidinima mano ištekliai buvo 155. bei versle buvo 120k 100k specialiai isidėjau kad netruktu kurjeriams, Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: https://imgur.com/a/JIST5Wy
 10. Bei padaryti kad alkis ir troškulys mažėtų lėčiau
 11. Įvyko mini veikla su darbuotojais visi darbuotojai buvo patenkinti veiklos metu buvo galima gauti papildomu prizu bei po veiklos buvo visiems darbuotojams išdalintos algos po 100 tukstančių euru. https://imgur.com/a/S54VU5j @Jostalis_Plaipalis Tolimųjų reisu vairuotoju viršininkas.
 12. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Johannes_Hides Paaiškinkite kas nutiko?:Ždž vygdem žmogaus grobima bet paskui staigia turėjau eiti nuo pc nuvešti mergina i kauna gryžes pavalgiau isijungiau pc žiuriu pinigai vien 00000 o turėtu buti apie 356k netgi nesupratau prikolo kodėl taip atsitiko. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: neturiu įrodymu nes buvau staigiai iškviestas važiuoti i kauna.
 13. Tikrai sutinku būtų įdomu pažiūrėt @Regular_Option @Matas S.
×
×
 • Create New...