Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Onesa_Wik

Narys
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8

3 sekėjų

Apie Onesa_Wik

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

276 profilio peržiūros
 1. A jum veikia samp.sfg.lt:7777 ip? nes man nekrauna visiškai - Lorey_Rea

  1. Veno_Mas

   Veno_Mas

   Veikia, viskas kuo puikiausiai!

  2. Mad_Remix

   Mad_Remix

   Man irgi viskas gerai!

  3. Tony_Damg

   Tony_Damg

   Veikia 🙂

 2. Reklamuoju Facebook.com . Ar gausiu baną už tai?

 3. Tai per kur su žmogum dar šnekėti, jei nenaudoja dc? Jei mc servą būčiau pasakius irgi būčiau gavus baną už tai, kad MC platinu GTA servery? Aš iš vis ant sargo bane sėdžiu. Tai arba kurkit ts arba nedalinkit free banu už "reklamas" juokingas.
 4. labas, labai gaila, kad aš tos progos nematau 😭😭
 5. sveiki, sveiki visiems 😊 jei draugiški tai sutarsime ❤
 6. labas labas, bent nickai vienodi išliko ;D
 7. Jūsų tikras vardas, gyvenamasis miestas bei metai: Viktorija, Šiauliai, 20 Jūsų tikslai gyvenime t.y. galbūt kažkokia specialybė, profesionalaus sporto žaidėjas ir t.t.: Būti pasaulyje žinoma vizažistė ir nagų meistrė :) Jūsų hobiai bei pomėgiai: Groti, žaisti sportinius bei kompiuterinius žaidimus, žiūrėti serialus bei anime ;D Kuo užsiimi gyvenime?: Mokausi :( Jūsų charakteris. Galbūt tu esi išskirtinis kažkuo, kuo norėtum pasidalinti?: Aš gera kol kiti man geri, jei kanda, kandu atgal skaudžiai. Kaip atradai šį nuostabų projektą?: Draugas pasakė, kad čia žais, tai atėjau Kodėl pasirinkai mus? Kaip tau atrodo - projektas gali pasiekti žymių laimėjimų?: nes sakė, kad ne šūdservis, o jei jis taip sako, tai tikiu. Tavo karjera SA-MP serveryje: Šiame jokios, kituose projektuose.. Buvo kur administravau, buvo kur administravau ne tik serverį, bet ir projektą visą. Buvo, kur įkando... :) Pasiekimai šiame projekte: Na, parašiau prisistatymą.... Jūsų tikslai SFG.lt serveryje: Tokie, kokius įmanoma pasiekti atėjusiam žaidėjui ;) Gal turite augintinių? Puiku! Norime apie juos sužinoti bei pamatyti!: Taip turiu! Pati fainiausią ir mylimiausią katinuką! Oficialus vardas Simba, bet vadinam Kysium, Kysonka arba Padlakot.. ;D Yra video instagrame, galima rast : zakavira Laisva vieta, kurioje galite paminėti tai, kas jums svarbu: Mano katinas, mano kitas Katinas ir.. Ne tik tai ką įvardinau. Jūsų nuotrauka (privaloma):
×
×
 • Sukurk naują...