Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Alan_Walker

Narys
 • Turinio skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

7

Apie Alan_Walker

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Šitas visiškai iš oro 😄 😄 pats nesuprantu kam aš parašiau 😄 Bet šiaip būtų neprošal serverio daiktų restartas.
 2. Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui Jūsų siūloma idėja:Siūlau padaryti /kauliukai [ID] [SUMA] tokį arba /moneta [ID] [SUMA] (Paprasti žaidėjai galėtu siūlyti iš 15000e o vip nariai galėtu siūlyti iš 25000e, tai būtų didžiausia suma. O tas /ridenti, gali bet kuris apgauti, ir neduoti pinigų, kaip man šiandien, Regularas, vos davė 😄 😄 😄 😄 Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Manau būtų mažiau apgauliu, ir būtų paprasčiau, sunkiau būtų gauti pinigų. Arba tiesiog visiškai restarta serverio padaryti.
 3. Turėjai 4 starus, privažiavau prie tavęs, pradėjau tikrinti, važiavai be teisių ir be diržo, aš nesuprantu kokia varke buvo rašyti? Kokie čia įrodymai?
 4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/kHe4EXX Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Tad teko palikti projektą, ir ieškoti naujo, kuriame bus linksmiau, ir bus subrendę savininkai. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu Gabrielius, man 14 metų, gyvenu kaime. Kaime nelabai kas yra veikt, tai keliauju su draugeliais link miesto, p* 8km nedaug yra su dviračiais. Laisvalaikį tai pat praleidžiu laiką su draugais, kartais nueinu į kašes būrelį, ten praleidžiu didžiausia savo dienos laiką, arba tiesiog sėdžių namie, ir kimarinu prie kompiuterio. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Iš pradžių galvojau kad lievs projektas, tada pamačiau žaidėju skaičių apakau, bet vos neatspėjau žaidėjų skaičiaus 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti vis didesniu ir didesniu pareigų, gal pasieksiu kokį prižiūrėtoja, moderatorių ar ką nors taip 😄 Bet nemanau kad priima 14-mečius 😄. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 5. ūsų V_P žaidime: Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui. Jūsų siūloma idėja: Manau reikėtu į banką įdėti tokį prikoliuka, pvz pasirašai savo koda, ir būna ten parašyta, įnešti pinigus, pasiimti pinigus, pasipildyti saskaitą, manau reikėtu dar padaryti kad kai (pvz) aš skolingas @Regular_Option 50k jo nėra on, o aš turiu tuo ir anuo laikų paduot tuos pinigus, tai siūlau jums padaryti, kad galėtu žaidėjai nusiusti pinigus per banka. "Nusiusti žaidėjui pinigus". Manau tikrai geras pasiūlymas ir verta padaryti. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Nemanau kad pagerins, bet žaidėjams bus geriau, jie galės nusiusti pinigus per banka kitam žaidėjui, jei nėra on. foto:
 6. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui. Jūsų siūloma idėja:Padaryti prie ligonines, dviračius ar ką, kad nereikėtu bėgioti, nes jei taksi nėra, tai kaip žaidėjui atsiras į jam pasirinkta vietą? 😄 Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Daug kuo, žaidėjai nesiskus taksistais kad jie ne on.
 7. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/KHYamSi Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Tad teko palikti projektą, ir ieškoti naujo, kuriame bus linksmiau, ir bus subrendę savininkai. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu Gabrielius, man 14 metų, gyvenu kaime. Kaime nelabai kas yra veikt, tai keliauju su draugeliais link miesto, p* 8km nedaug yra su dviračiais. Laisvalaikį tai pat praleidžiu laiką su draugais, kartais nueinu į kašes būrelį, ten praleidžiu didžiausia savo dienos laiką, arba tiesiog sėdžių namie, ir kimarinu prie kompiuterio. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Iš pradžių galvojau kad lievs projektas, tada pamačiau žaidėju skaičių apakau, bet vos neatspėjau žaidėjų skaičiaus 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti vis didesniu ir didesniu pareigų, gal pasieksiu kokį prižiūrėtoja, moderatorių ar ką nors taip 😄 Bet nemanau kad priima 14-mečius 😄. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 8. Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui Jūsų siūloma idėja:sSiūlau pridėti nauja mašina į taksi firma. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Taksistai galės greičiau pasiekti kelionės tiksla.
 9. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/KHYamSi Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Draugiškas, linksmas, prikolnas 😄. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Net neįsivaizduoju 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti kažko geresnio nei naujokas. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 10. Šiek tiek gif 😄 ir viena nuotrauka.
 11. Kam nepatiks šios nuotraukos tiesiog nekomentuokite praeikite tema, Galerija bus pildoma.
 12. Manau pagal forumo narius turėtumėte surinkti 120 žaidėjų, bet nemanau kad visi vienų metų prisijungs, nežinau ar pats būsiu per starta. Nieko nepažadu. Iš karto linkiu sėkmės. 🙂
×
×
 • Sukurk naują...