Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Alan_Walker

Narys
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Alan_Walker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Turėjai 4 starus, privažiavau prie tavęs, pradėjau tikrinti, važiavai be teisių ir be diržo, aš nesuprantu kokia varke buvo rašyti? Kokie čia įrodymai?
 2. 3.Atsiblokavimo pareiškimo šablonas. Jūsų Vardas_Pavardė:Alan_Walker Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė:Dance_Hks Dėl ko buvote užblokuotas?:Galim Kuriam laikui buvote užblokuotas:Visam Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia):https://imgur.com/a/KS39z18
 3. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Paaiškinkite kas nutiko?:Siūliau pasiūlymą serveriui dėl banko, bet čia seniai, ant kitos dienos praradau 175k... Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:Neturiu, logus tikrinkit ar ką jūs ten tikrinat......
 4. Sveikas. Malonu susipažinti, sėkmės serveryje bei gyvenime.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė:Alan_Walker Administratoriaus, kuris Jus įkalino Vardas_Pavardė:Serveris. Dėl ko buvote įkalintas?:Išmėtę crasha, ir buvau įkalintas 60 minučių. Aprašykite susiklosčiusią situaciją:Mane gaudė policija, važiavau nrml viskas buvo, tada pagavo, praėjo 4sec, ir crasha išmėtę.... Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)https://imgur.com/a/5HlvwEh
 6. Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Paaiškinkite kas nutiko?:Turėjau banke 175k, nebuvau prisijungęs trys dienas, šiandien prisijungiau 1k banke te yra, kas per nesąmonė????? Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:https://imgur.com/a/9fnKYGS nebuvau pasidaręs įrodymų, bet tikrai turėjau.
 7. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/kHe4EXX Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Tad teko palikti projektą, ir ieškoti naujo, kuriame bus linksmiau, ir bus subrendę savininkai. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu Gabrielius, man 14 metų, gyvenu kaime. Kaime nelabai kas yra veikt, tai keliauju su draugeliais link miesto, p* 8km nedaug yra su dviračiais. Laisvalaikį tai pat praleidžiu laiką su draugais, kartais nueinu į kašes būrelį, ten praleidžiu didžiausia savo dienos laiką, arba tiesiog sėdžių namie, ir kimarinu prie kompiuterio. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Iš pradžių galvojau kad lievs projektas, tada pamačiau žaidėju skaičių apakau, bet vos neatspėjau žaidėjų skaičiaus 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti vis didesniu ir didesniu pareigų, gal pasieksiu kokį prižiūrėtoja, moderatorių ar ką nors taip 😄 Bet nemanau kad priima 14-mečius 😄. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 8. ūsų V_P žaidime: Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui. Jūsų siūloma idėja: Manau reikėtu į banką įdėti tokį prikoliuka, pvz pasirašai savo koda, ir būna ten parašyta, įnešti pinigus, pasiimti pinigus, pasipildyti saskaitą, manau reikėtu dar padaryti kad kai (pvz) aš skolingas @Regular_Option 50k jo nėra on, o aš turiu tuo ir anuo laikų paduot tuos pinigus, tai siūlau jums padaryti, kad galėtu žaidėjai nusiusti pinigus per banka. "Nusiusti žaidėjui pinigus". Manau tikrai geras pasiūlymas ir verta padaryti. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Nemanau kad pagerins, bet žaidėjams bus geriau, jie galės nusiusti pinigus per banka kitam žaidėjui, jei nėra on. foto:
 9. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui. Jūsų siūloma idėja:Padaryti prie ligonines, dviračius ar ką, kad nereikėtu bėgioti, nes jei taksi nėra, tai kaip žaidėjui atsiras į jam pasirinkta vietą? 😄 Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Daug kuo, žaidėjai nesiskus taksistais kad jie ne on.
 10. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/KHYamSi Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Tad teko palikti projektą, ir ieškoti naujo, kuriame bus linksmiau, ir bus subrendę savininkai. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu Gabrielius, man 14 metų, gyvenu kaime. Kaime nelabai kas yra veikt, tai keliauju su draugeliais link miesto, p* 8km nedaug yra su dviračiais. Laisvalaikį tai pat praleidžiu laiką su draugais, kartais nueinu į kašes būrelį, ten praleidžiu didžiausia savo dienos laiką, arba tiesiog sėdžių namie, ir kimarinu prie kompiuterio. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Iš pradžių galvojau kad lievs projektas, tada pamačiau žaidėju skaičių apakau, bet vos neatspėjau žaidėjų skaičiaus 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti vis didesniu ir didesniu pareigų, gal pasieksiu kokį prižiūrėtoja, moderatorių ar ką nors taip 😄 Bet nemanau kad priima 14-mečius 😄. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 11. Jūsų V_P žaidime:Alan_Walker Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui Jūsų siūloma idėja:sSiūlau pridėti nauja mašina į taksi firma. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Taksistai galės greičiau pasiekti kelionės tiksla.
 12. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/KHYamSi Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄 Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Draugiškas, linksmas, prikolnas 😄. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Net neįsivaizduoju 😄. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti kažko geresnio nei naujokas. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.
 13. Labas. Malonu susipažinti, tikiuosi sutarsime ;) Sėkmės projekte
 14. Šiek tiek gif 😄 ir viena nuotrauka.
 15. Kam nepatiks šios nuotraukos tiesiog nekomentuokite praeikite tema, Galerija bus pildoma.
×
×
 • Create New...