Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį

Pablo_Escobar

Direktorių Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  239
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  8

Turinys kurį paskelė: Pablo_Escobar

 1. SAME ir man , reikia , kad policininkas nuimtu beglio statusa ir baigiasi problema.
 2. @Jefrey_Nilez komentaras?
 3. 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2.Direktoriaus kurį giriate Vardas_Pavardė 3.Dėl ko giriate direktorių:
 4. Direktorių papeikimai 1. Jūsų Vardas_Pavardė ? 2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė? 3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? 4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? 5. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):
 5. BUS UŽBANINTAS. 3:25 Ginklas į kitą pusę , kulkos į žmogų.
 6. Mano nuomone AIM naudojimas aiškus, įdomus apeliacijų priž. žodis.
 7. Bus įspėtas kaip direktorius ir manau @Ponas_Smitas čia turėtų būti aktualu dėl administratoriaus.
 8. Jūsų (Vardas_Pavardė): Pablo_Escobar Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: 1. Naikinam mafijoms per veiksmą gaunamus star ir keliavimą į jailą po kiekvieno veiksmo - nelogiška 2. Sprendžiam mafijų narkotikų problemą . 3padaryti normalią narkotikų zona tarkim 30min kažkur už sf lokacija yra ir į ją važiuoja mafijos rinkt, pd naikint narkotikus, kas daugiausia surenka gauna ten tarkim kaip priedo 25k prie darbo fondo
 9. Jūsų (Vardas_Pavardė): Pablo_Escobar Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: 1 . Neleidžia DP uždėti mafijoms pavaduotojo. 2. Sandėliai iškart atsinaujina po grobimo ( nežinau ar turi taip būti )
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Pablo_Escobar Kaip sužinojote apie SFG.LT: Senas vilkas Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: istikimas jums Ar jau žaidėte pas mus serveryje: taip Ar sunku yra apsiprasti serveryje: ne Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: ne "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate):
 11. Direktorių taisyklės Taisyklės direktoriams, kurių jie privalo laikytis Direktorius privalo : Rodyti aktyvumą Nuolatos prižiūrėti ir tobulinti savo komandą. Tvarkyti ir stebėti savo temas forume. Dirbi savo darbe. Reaguoti į darbuotojų nusižengimus ir veiklą serveryje, esant reikalui bausti , būti nešališku. Kontroliuoti savo darbo pavaduotojo veiksmus ir jo veiklą. Direktoriui draudžiama: Priimti žaidėjus be atrankos Daryti išlygas draugams/pažįstamiems , dėl asmeninės naudos. Imti kyšius. Piktnaudžiauti esama padėtyje serveryje. Neatsakyti į direktoriaus ar darbuotojo pateiktą papeikimą. Priimti žmogų esantį juodajame sąraše , jam nesusimokėjus. Prašyti iš darbuotojo serverio valiutos dėl bausmės nepaskyrimo. Draudžiama piktnaudžiauti rang'ų sistema siekiant palengvinti kitiems žaidimą to nenusipelnius. Darbams nustatyti mažesnį nei 7d išdirbimą. Naudoti direktoriaus komandas ne pagal paskirtį. MAFIJOS/PD GROBIMŲ/ATGROBIMŲ TAISYKLĖS. Veiksmo metu - tiek policija, tiek mafija yra išteisinama iš kalėjimo. Paprasti kasų plėsimai, DM ar tiesiog policijos išvežimas į kalėjimą nėra išteisinamas. Kiekvienas nesusipratimas bus sprendžiamas individualiai. 1. Veiksmo metu draudžiama būti su įjungtu /aod ir veiksmo metu naudoti admin/vip komandas. 2. Veiksmo metu negali dalyvauti pašaliniai asmenys. 3. Mafijos negali skelbti sąjungų.\ 4. Mafijai paskelbus grobimą , pareigūnai PRIVALO nutraukti tuo metu esamą veiklą ( jei tai ne treniruotė ar mafijos šturmas) ir vykti atgrobinėti objektų. 5. Darant UNJAIL dėl veiksmo, privalu turėti įrodymus, kad žmogus tikrai buvo veiksme. 6. To pačio objekto grobimas/plėšimas negali būti paskelbtas oficialiu greičiau , jei tai vyksta greičiau , nei kas 15min. Tema bus nuolat redaguojama , pagal kintama situaciją.
 12. Kiekvieną sekmadienį iki 21h šioje temoje turi būti pateikta kiekvieno specifinio darbo su pakvietimu direktoriaus/pavaduotojo ataskaita su vaizdine medžiaga. Ši priemonė pasitelkta stebėti jūsų progresą darbe, kaip sugebate valdyti darbą, komandą ir veiklą serveryje. Ilgainiui ši priemonė bus panaikinta. Kas turi būti ataskaitoje? 1. Priimtų darbuotojų skaičius ( Vaizdinė medžiaga ) 2. Surengta veikla serveryje ( min 1 kartas per dieną / vaizdinė medžiaga) 3. Treniruotė / naujokų kvalifikacija ( min 2 kartai per savaitę / vaizdinė medžiaga ) 4. Algos/premijos ( Direktoriaus nustatyta tvarka , vaizdinė medžiaga) 5. Turi būti išrinktas SAVAITĖS darbuotojas ( vaizdinė medžiaga , argumentai ) ___________________________________________________________________________________________________ Ataskaitos anketa : 1. Vardas_Pavardė : 2. Kokiam darbui atstovaujate : 3. Vaizdinė medžiaga : 4. Savaitės darbuotojas. _________________________________________________________________________________________________ Už ataskaitos nepateikimą būsite baudžiami įspėjimais, arba būsite svarstomi dėl esamo posto užėmimo.
 13. Direktoriaus neaktyvumo anketa: 1. Vardas_Pavardė: 2. Užimamos pareigos: 3. neaktyvumo priežastis : 4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis: 5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus ( V_P) : ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Neaktyvumo anketos reikalavimai: 1. Vienu metu neaktyvūs gali būti tik vienas iš valdžios. 2. Anketa pildoma, jei neaktyvumas tęsiasi 48 valandas. 3. Neaktvymo anketa negali tęstis savaitę, antraip bus svarstomas jūsų likimas direktoriaus poste. 4. Neaktyvumo anketa būtina žinant, jog būsite neaktyvus, neužpildžius bus svarstomas jūsų likimas direktoriaus poste. Direktorių Prižiūrėtojas - Pablo_Escobar

×
×
 • Sukurk naują...