Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Edgaras_Senricius

Narys
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5

About Edgaras_Senricius

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Edgaras_Senricius Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė:Luiss_Carlos Dėl ko buvote užblokuotas?:CHEAT Kuriam laikui buvote užblokuotas:VISAM Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia):Adminas iš lempos užbanino,nepatikau atrodo.Prašičiau dar papeikima jam jei galima.
  2. Pagyrimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė:Edgaras_Senricius Moderatoriaus, kurį giriate Vardas_Pavardė: Dance_Hks Už ką jį giriate?: Kažkada prižadėjau parašyti pagyrimą už greitą pagalbą visais klausimais, bet užsimiršau, tad tenka rašyti dabar po šiek tiek laiko. Ir dar plius jis labai geras administratorius, (Visada pahealina per eventus kai paprašau, visada atsako į iškilusius klausimus,turi turbo greiti padėti kai reikia pagalbos, tikrai geras administratorius,) Jei būtų galimybė duoti šiems lodoriams papeikimą už neatlikimo jų pareigų. Palinkėjimai(nebūtina)Linkiu geros dienos visiems
  3. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Edgaras_Senricius Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:Ten buvo Nickas:Edvardas_Senricius Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą? Papasakok apie save (Mažiausiai 3 žodžiai):Racionalus, Neadekvatus, Aiškiaregys. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Robertux_Greituks Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?Patinka kolektyvas. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Gerai laika praleisti. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:""TAIP""
×
×
  • Create New...