Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Jimmy_Calderon

Narys
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6

1 sekėjas

Apie Jimmy_Calderon

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Gražu, sekmės, daugiau tokių!
 2. Už! 100% sutinku, daugiau idėjų 😉
 3. Jimmy_Calderon

  Keleta idėjų

  Jūsų V_P žaidime: Jimmy_Calderon Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Siūlau padaryti tokią komandą kaip /vaistinele, kurią panaudojus būtų galima pasigydyti - ne pilną "barą", bet pavyzdžiui pusę, manau tai būtų naudinga tiek žaidėjams, tiek medikams, kuriems tai neštų pelną. Kita idėja taip pat susijusi šiek tiek su medikais, bet ir bendrai tai manau iš dalies pagyvintų serverio žaidimą, pavyzdžiui nušovus žmogus parkristų ir jam dar pagalbą per tam tikrą laiką galėtų suteikti medikai, o teisėsaugininkai galėtų apžiūrėti sužeidimus arba su vaistinėle išgelbėti žmogų. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Manau bus tik daugiau veiklos ir tokios idėjos, manau tik pritrauktų kuo daugiau žmonių bei suteiktų daugiau darbo serverio įvairiems luomams. Po idėjom parašykit už/prieš su savo argumentais, nes svarbi kiekvieno jūsų nuomonė bei idėjos. Pagarbiai, Jimmy
 4. Sveikas atvykęs, sekmės emigruojant!
 5. Manau, jei mapperiams netrūks įdėjų galima tikrai įgyvendint, pavyzdžiui gaisrininkus, kurie turi gesinti degančius namus ar šiukšlių išvežiotojus, kurie turi rinkti šiukšles ir pristatyti į nustatytą vietą, šiaip aš už, nes manau, tai yra puiki galimybė užsidirbti daugiau pinigų bei pasikelti savo xp kiekį.
 6. Visai šiaip nebloga įdėja, tobulinant gaujų sistemą, būtų galima įdiegti gaujos taškus - pavyzdžiui už nušautą kitą gaujos narį, policininką, muitininką gauja gautų taškus, o už taškus būtų galima įsigyti gaujos patobulinimą - (bazės, transportas, ginklai ir pnš), nes kalbant apie pinigus, taip 500.000 nemaži pinigai, bet manau, jų kiti limonais turi, o su įdėja būtų veiksmo, tiek teisėsaugininkams, tiek gaujoms.
 7. Šaunūs atnaujinimai, judam toliau!
 8. Jūsų V_P žaidime: Jimmy_Calderon Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Siūlau padaryti tokią įdėją - pavyzdžiui ten kur faggio'ai stovi prie stoties padaryti pickup'ą, jog faggio eitų pasiimti tik užlipus ant pickupo ir pasirinkus jį. Taipogi, siūlyčiau padaryti panašią įdėją su darbo transportu, jog užlipus ant pickupo leistų pasiimti norimą darbo mašiną. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Mano manymu, serveryje cheateriai neišsivers su savo "mašinų spawninimų" bei bus daugiau tvarkos, nesimėtys mašinos pakampėse - bus daugiau tvarkos.
 9. Dance_Hks šaunios įdėjos, už visas! Daugiau įdėjų!
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Jimmy_Calderon Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė: Johannes_Hides Dėl ko buvote užblokuotas?: "LINKĖJIMAI ŠUDE" Kuriam laikui buvote užblokuotas: VISAM, Hide'ai, ką tu darai... Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia):
 11. Jimmy_Calderon

  Įdėja

  Jūsų V_P žaidime: Jimmy_Calderon Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui Jūsų siūloma idėja: Siūlau padaryti komandą /atimtiginklus, jog žaidėjas panaudojęs ginklus viešoje vietoje, nužudęs pareigūnus, pareigūnai jam galėtų atimti ginklus, taip pat sutvarkyti komandą /atimtinark, nes atima tik žolę, o kitų narkotikų neatima. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Įves daugiau tvarkos, bus mažiau DM ir nesamonių.
 12. Surakinau, nes Max_Ferrero tave gaudė - padėjau bendradarbiui, nes buvai gaudomas.
 13. Šaunūs atnaujinimai, keep it on! 😍
 14. Visų pirmą galim pradėt nuo to, jog mafijom/gaujiniam užtenka 10 įtarimų lygių sodinti į kaleimą, turėjai pradžioje 16 žvaigždučių, negana to buvai gaudomas Tyrique_Stephens, kuris ir tau suteikia už ginklo rodymą, o aš tiesiog tave pagavau, kadangi pavadinai "durneliais" buvai įtartas.
 15. Buvai stabdomas ir per h ir per /m, tačiau, kai pagavau buvai įšėjęs į afk ir laukiau ir nesulaukiau, kada iš afk išeisi.
×
×
 • Sukurk naują...