Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Jimmy_Calderon

Narys
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Jimmy_Calderon

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų V_P žaidime: Jimmy_Calderon Kam yra skirtas Jūsų skundas?: Pablo_Escobar Dėl ko skundžiate aukščiau minėta asmenį?: Buvau nužudytas saugioje zonoje - šaudymas saugioje, manau reiktų skirt griežtesnę bausmę, nes jau ne pirmas kartas. Įrodymai:
 2. Visų pirmą galim pradėt nuo to, jog mafijom/gaujiniam užtenka 10 įtarimų lygių sodinti į kaleimą, turėjai pradžioje 16 žvaigždučių, negana to buvai gaudomas Tyrique_Stephens, kuris ir tau suteikia už ginklo rodymą, o aš tiesiog tave pagavau, kadangi pavadinai "durneliais" buvai įtartas.
 3. Buvai stabdomas ir per h ir per /m, tačiau, kai pagavau buvai įšėjęs į afk ir laukiau ir nesulaukiau, kada iš afk išeisi.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Jimmy_Calderon Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: Salvatore_Greco Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Be priežasties buvau nuvažinėtas, nors išsikviečiau taksi bei laukiau. Įrodymai (imgur): https://imgur.com/a/lV84dAF
 5. Šaunūs atnaujinimai, keep going! 😍
 6. Visu pirma tavo įrodymai neatspindi tikros situacijos ir laiko, aš parvažiavau nuo geležinkelio pusės, jūs mane apšaudėt ir gavau baną? Juokauji? Trashiniai įrodymai...
 7. Realybei yra padaryta, jog jei žmogus sėdi už vairo neužsisegęs diržo, jam bauda. Gali eit pasiskaityti naujas taisykles. Matau ne pirmą kartą tave be diržo, kažkaip nenaujiena.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte:: Jimmy_Calderon Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Į kurį emigracijos lygį patenki?: 2 emigracijos lygį. Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Iš esmės, senasis projektas - tai visų pramintas "ryžynas" išties tame projekte buvo mažai veiksmo, daug cheaterių, vaikų, tiesiog stengsiuosi išbandyti naują projektą, naujas sistemas, susipažinti su naujais žmonėmis bei puikiai leisti laiką SFG projekte. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Mano vardas Augustas, žaidime esu užsivadinęs slaptyvardžiu Jimmy_Calderon, esu 18-metis jaunuolis iš Vilniaus. Mano laisvalaikis yra labai savotiškas ir mano aktyvumą prie kompiuterio lemia daug faktorių, tačiau atrandu laiko bent po keturias valandas pažaisti šį žaidimą. Esu imlus naujovėms, empatiškas, gan tolerantiškas su žmonėmis, kurie tolerantiškai elgiasi ir su manimi. Galiu būti įdomus pašnekovas, esu gan linksmas, tačiau prireikus galiu būti rimtas, netgi griežtas. Esu realistiška persona, su savais įsitikinimais, sava nuomone. Nebijau išreikšti nuomonės viešumoje, rėžti kritiką kitam dėl jo pačio labo, nesvarbu, ar jis ją moka priimti ar ne. Mėgstamiausias laisvalaikio leidimas yra sportas, šeima, draugai, tačiau taip pat labai patinka prisėsti prie kompiuterio ir pažaisti samp'ą. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Išties apie šio projekto egzistavimą sužinojau iš internetinių svetainių. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Kaip ir minėjau, noriu išbandyti kitokį "klimatą", skirtingą atmosferą, susipažinti su naujais žmonėmis bei pajusti "kaifą". Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Šiame projekte tikiuos surasiu, tokių žmonių, kuriais galėčiau pasitikėti, taipogi siekti aukštumų, kažkokių rimtesnių pareigų, stengčiausi būti įtagingu serveryje žmogumi. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Žinoma.
×
×
 • Create New...