Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Hsuimei Jiali

Užblokuotas
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48

1 Follower

About Hsuimei Jiali

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Blet. Jau net nebežinau ką pasakyti. Sekmės jums su tokia logika 😄
 2. gali jau chriss rašyt tiem adminam papeikimą už freeban 😄
 3. nebūtu protingiau pirma gaut įrodymus, o paskui banint?
 4. Hsuimei Jiali

  idėjos

  Jūsų V_P žaidime:Hsuimei Jiali Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: servui Jūsų siūloma idėja: Idėjos, kad patobulinti žaidimo kokybę, keisti taisykles. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą? Bus normaliau žaisti, nebus tiek nesutarimu 1. Kad saugi zona būtu SAUGI. Saugioje zonoje nebūtu galima atlikti jokių veiksmų, nei šaudyt, nei grobt, nei muštis. Nei policijai gaudyti nusikalteliu. Šita zona būtu tokia kurioje žaidėjai gali jaustis SAUGŪS. (Jeigu policija gaudo nusikalteli, ar gaujos kažkokį žmogų ir jis atvaro į saugią zoną jį būtu galima surakinti ar surišti, nes gaudynės prasidėjo ne saugioje zonoje. 2. Panaikinti komandą /sekti ir /mapp. Pridėtu realistiškumo, policijai ar šiaip kažkokiem žmonėm reiktu daugiau komunikuoti ir dirbti komandiškai, kad kažką rasti. Norint sužinot kur yra žmogus reiktu jo ieškoti arba tiesiog jo klausti. 3. /oristi komandą padaryti kaip /ant, nes dabar ji visiškai niekam tikus ir neįmanoma surišti žmogaus jeigu jis nestovi vietoje, bet /ant eina padaryti netgi kai žmogus važiuoja mašinoje. 4. /ant leisti daryti tik tada kai žmogus yra ne mašinoje. (logiška) (/oristi leidžia naudoti tik žmogui stovint vietoj ir ne transporte) 5. Savininkam ir visiem prižiūrėtojam antra syki perskaityti savo taisykles, nes dabar jos prieštarauja viena kitai. 6. Policininkus bausti taip pat kaip paprastus civilius už nusikaltimus. (dm, vairavimas ne pagal taisykles, turint star ir panašiai) Juk realybėje policininkai kurie nusikalsta taip pat moka baudas ir sėda į kalėjimą. 7. Savininkam būti labiau objektyviems, nes jeigu jie laikysis tik savo nuomonės taip ir toliau teks kiekvieną dieną siekt rekordų... 35 žaidėjų. 8. Pridėti visus skinus į rubų parduotuvę išskyrus skinus kurie yra tarnybų - gaisrininkų, policinininkų medikų ir panašiai. 9. Pridėti daugiau automobilių į wang cars. Komentaruose parašykit dar idėjų ir pasiulymų kurie tiktu šia tema.
 5. yra cmd kad nusitelint į ta sala, bet ji yra už gta ribų tai meta atgal dar prie to pačio
 6. imgure radau 5 metų+ senumo mapus. Dalis jų įskaitant netgi sala jie vis dar šitam srw yra šitas yra serve galit nueit pasipert -- šito nebėr --šitie yra galit apsilankyt
 7. Nelabai aiškiai parašiau tai labiau ką turėjau omenyje. Tokios kaip infernus tai savaime aišku turėtu kainuot, kad ir milijona ir daugiau. Bet kai kalbam apie tokias mašinas kaip mesa, sabre ar šiaip koki kibirą ir jų kainos padarytos po 50-300k yra nelogiška
 8. Idėti visus sampo skinus išskyrus tarnybų kaip policija ir gaisrininkai į rubų parduotuvę, taip pat pridėti daugiau mašinų į wang cars ir pamažinti jų kainas kurios buvo sukeltos dėl to,nes buvo pribugintos šaibos.
×
×
 • Create New...