Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Ponas_Querys

Narys
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About Ponas_Querys

 • Birthday 06/30/1999

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. III ATSISTATYDINIMO ANKETA.Jūsų Vardas_Pavardė:Ponas_QuerysKokiai firmai atstovavote:Airių mafijaKodėl atsistatydinate?:Tiesog, užtenka dėkui Smitai už šansa 😄Kiek laiko išbuvote pareigose?:12d.
 2. II. PAPEIKIMO ANKETA1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ponas_Querys2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas)PD pavaduotojas3. Peikiamojo Vardas_Pavardė:Luiss_Paplauskas4. Kodėl peikiate:Nesumokėjo išpirkos 5. Įrodymai:https://imgur.com/a/l6bNueb
 3. Sumokėta :https://imgur.com/a/bswmlyt
 4. I. PAVADUOTOJO PRISKYRIMO ANKETAJūsų Vardas_Pavardė:Ponas_Querys Kokiai firmai atstovaujate:Airių mafija Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju:Nojus_Hks Kodėl pasirinkote šį žmogų?:Mldc bicas padės pajudėti
 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Ponas_Querys Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/8bqY6RL Į kurį emigracijos lygį patenki?:3 lygi. Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Tiesog noriu kaško naujo. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):,tai pradėsiu nuo čia kad esu Arnas man 21 metu čia pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrėti bei dideliu išradingumu. Visa tai ypač gerai. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Draugelis pasakė Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Noriu išbandyti šita projektą. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?Pasiekti kaško naujo. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Žinoma.
×
×
 • Create New...