Jump to content

SERVERIO STARTAS ĮVYKO!
Ačiū visiems už nuostabų 129 žaidėjų rekordo, bei atsiprašo visa SFG.lt komanda už dinginėjimus ir serverio išsijunginėjimus, viską su laiku sutvarkysime!

Daugiau...

Pofka_Salivop

„Aras“ spec. būrio direktorius
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pofka_Salivop last won the day on January 11

Pofka_Salivop had the most liked content!

Community Reputation

88

3 Followers

About Pofka_Salivop

 • profile_rank
  Įsivažiuojantis

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Chebra, aš esu neutralus už mūsų slopinimą, ir esu visiškai prieš didinant mūsų gale. Taip kalbų dėl to, nes yra dvi teisėsaugos. Jei būtų viena, tada taip, reiktų daryti pranašesne už visus, nes ji viena, ir turėtų dealint su gaujom, mafijom, organizacijom, civiliais, ket ir t..t
 2. Iš temos pavadinimo, maniau kad trečia apklausa dėl c-bug
 3. Prisidėsiu: išimkit infernus, bullet. Iš ginklų: M4 ir shotgun'ą. Tada dar neleiskit ARAS įtarimų dėt. Tada dar neleiskit jei gaujinis turi star, ir jį nušovus, kad jail'e neatsidurtu. Paka.
 4. Kadangi c-bug nori tik gaujos, tai tarp gaujų tegu ir legalizuoja. Tačiau žinant, kokia bus "kontrolė" jog tikai tik tarp gaujų naudotųsi, taip pat žinant gaujas, faktas kad kažkas to nesilaikytų, tada papildomai turim skirti laiko, kontroliuodami gaujas, peržiūrint papeikimus, skiriant nuobaudas ir t..t Ir p.s. nebus tas c-bug grąžintas, jau buvo nubalsuota n kartų, po to legalizuos, vėl balsuosim kad uždraustų. Jeigu pirminiai balsavimai buvo tokie ar kitokie, tai ir laikykimės jų. O ne kas antrą dieną apklausas rengti, ne taip demokratija veikia.
 5. Prieš, cbug'ui rinktinės DM serverius.
 6. Kodėl dar tavęs Are nematau?
 7. Skelbiame papildomą atranką į ARAS gretas Anketą siųskite asmenine žinute, ją rašykite laisva forma, bet ką, kas šauna į galvą einant į ARAS atranką. Nereikia daug teksto, tai tik paprasta atranka. Nereikalaujame jokios patirties, viską apmokysime. Užpildę anketą, apie patekimą sužinosite 10min bėgyje. Taip pat ARAS rinktinės viduje, naudojame daug realių (RPG) stiliaus elementų, tad tie, kurie mėgsta masofke, jos čia neras. Atranka truks iki 01-07d.
 8. Pirmajai pagalbai suteikti, vaistinėlės nereikia, tik įgūdžių, kuriuos galima įgauti kursuose. Kadangi tai ne RP, užteks kad ir adminas ar medikas pagydys.
 9. I. PAVADUOTOJO PRISKYRIMO ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Pofka_Salivop Kokiai firmai atstovaujate: ARAS rinktinė Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Trey_Williams Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Esamos komandos dalis, kuri eina kartu į projektus, kuriuose esame tam tikros teisėsaugos direktoriai ar pavaduotojai. Tai vienareikšmiškai patirtis, atsakomybė, didžiulis pasitikėjimas ( ko nebūtų su naujai išrinktu veidu) ir kiti dalykai, gal asmeniniai, dėl ko esu 100proc. už šį žmogų. Kiti nenusiminkite, Aras turi daug įvairių sričių, kurios turi lyderius ar viršininkus.
 10. ŠABLONAS: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Konkreti taisyklė kurią galimai pažeidė pareigūnas (copy/paste iš taisyklių): Apibendrinkite situaciją, kas ir kaip nutiko: Įrodymai (video medžiaga/nuotraukos/chat log'ai/liūdytojai): TAISYKLĖS: Įrodymai negali būti klastojami. Skunde negalite naudoti keiksmažodžių ar įžeidinėjimu. Skunde privalote užpildyti visus klausimus. Jūsų įrodymai negali būti senesni nei 3val. Skundą rašykite kuriant naują temą "Skundžiu (pareigūno V_P)" Šių taisyklių nesilaikymas - atmestas skundas. INFORMACIJA: Jūsų skundą nagrinės "Vidaus kontrolės padalinys". Skundą privalome išnagrinėti per 6val. nuo jo pateikimo laiko pradžios. Jeigu skundo analizė netenkina jūsų, galite rašyti pakartotinį skundą, tada jį nagrinės "ARAS valdybą", t.y. vadas arba vado pavaduotojas. Jeigu apskųsto skundo analizė taipogi netenkina jūsų, galite rašyti papeikimą pavaduotojui ar vadui, priklausomai kuris analizavo jūsų skundą. Pasitvirtinus skundui, pareigūnas gali būti nubaustas keliais būdais t.y. papeikimu, įspėjimu, griežtu įspėjimu, pinigine bauda, atleidimu iš darbo, atleidimu iš darbo bei suspendavimu teisėsaugoje 1sav., atleidimu iš darbo neterminuotam laikui įrašant į nepatikimų darbuotojų sąrašą, skiriant tarnybiniais nuobaudas kaip kad budėjimas prie viešųjų įstaigų ar ARAS bazės 1d-3d. Skiriant nuobaudą, žiūrime į žmogiškumo bei proporcingumo principus.
 11. Kolektyviniam sprendimui reikalinga apkalusa 🙂
 12. Vo ir kariuomenės atstovų turim, reikia dar gaisrininkų, pasieniečių ar kokiu VST ir gera šaikele išeis 😄
 13. Analizė puiki. Mažai tokių DP sa-mp'e, kurie apsiima tiek daug įdėti pastangų į analize. Galbūt net per daug kaip GRP tipo projektui.
×
×
 • Create New...