Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Mode_Ass

Narys
  • Turinio skaičius

    5
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0

Apie Mode_Ass

  • Gimtadienis 2001.06.11

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

24 profilio peržiūros
  1. 1. Jūsų V_P žaidime: Mode_Ass 2. Jūsų discord: Mode_Ass#0600 3. Koks jūsų aktyvumas per dieną minutėmis?: 500 min. 4. Kodėl norite būtent į policijos departamentą?: Nes noriu palaikyti tvarką. 5. Ko sieksite mūsų firmoje?: Sieksiu sumažinti narkotiku prekyba. 6. Kiek jums metų?: 18 7. Ar policininkas gali turėti ryšių su nusikaltėliais?: Ne 8. Ar policininkas gali turėti narkotinių medžiagų?: Ne 9. Ar galimą gaujiniui duoti baudą?: Ne 10. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus?: 11. Kiek laiko žadate išdirbti mūsų firmoje?: Tol kol nušalinsite nuo pareigų. 12. Jūsų /info lentelės žaidime nuotrauka: 13. Ar galima eilinio rango vairuoti sultan?: Ne 14. Ar įrodymai prieš dedant įtarimą yra būtini?: Taip 15. Ar privaloma dalyvauti treniruotėse?: Taip, jei turi galimybe.
  2. Jūsų V_P žaidime: Mode_Ass Paaiškinkite kas nutiko?: Po update, dingo vip gold parašė ,jog baigėsi trys dienos naujoko free vipui, ir dingo. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:
  3. Sveiki, norėjau pranešti, kad be reikalo žmones sodina į kalėjimą sako, kad turi screenchot, o aš už nelegalius ginklus jau buvau atlikęs savo bausme (30min.), o paskui po kokiu 10 minučių vėl pasodino į kalėjimą ir sako, kad turiu screenchot, kad vėl turiu ginklus ar kažką ten tegul atsiunčia screenchot su laiku, o aš įdėsiu savo nuotrauka padaryta. ČIA DIRBA AFERISTAI! tokius išvys iš darbo išmesti.
×
×
  • Sukurk naują...