Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Liudas_Strike

Narys
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Liudas_Strike

Recent Profile Visitors

19 profile views
 1. Jūsų V_P žaidime:Liudas_Strike Paaiškinkite kas nutiko?: Eilinį kartą viskas dingsta iš verslo.. 40k pelno +visi ištekliai. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:https://imgur.com/a/arYd4tI
 2. Nu dėl radistų rubrikų ir nieko neveikimo tai neriekia pasakoti tokių nesamonių, Truputi erzina kai sako jog nieko neveiki ir stovi stotį, kai tuo tarpu medikai (sory, bet taip išeina, kad geriausiai lyginasi su medikais) lygiai taip pat stovi ir nieko neveikia, o kai kažko iš jų reikia tai sunku prisikviesti, ir dažniausiai tenka vykti pačiam į kontorą ir nusipirkti, tai tokiais atvejais kartais pamąstai, kam jie išviso reikalingi... Kalbant apie radistus, tai dariau tas rubrika/klausimanijas ne vieną kartą, Jei tavęs tuo metu nebūna, nereiškia kad niekas nevyksta. O vienam visą dieną jas vesti tai gal sakyčiau per sudėtinga, visgi reikia ir kažkiek pasiruošti jei nori, kad viskas sklandžiai vytų. O dėl darbo išėmimo tebūnie, jei jis trugdo Jums, Tik jei jau taip norite, mano manymu automatizuoti būtu galima puse serverio darbų, gal net daugiau.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Liudas_Strike, tačiau užblokavo senasis gerasis Don_Lawrence Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Nedis_Alcapone Dėl ko užblokavote?: Teleportacija Laikas kuriam užblokavote: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) Nėjo /mapp daryt ir ne vipas:https://www.part.lt/perziura/9138983d3c59875cbd66134a93ebcf0f493.jpg https://www.part.lt/perziura/ac327bbaca8b85158420eaeef1ef2785892.jpg Teleportacija:
 4. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Liudas_Strike Paaiškinkite kas nutiko?: Po serverio restarto ,,nusiresetino" verslas. Dingo visi ištekliai ir apie 120k. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:https://imgur.com/a/cmWaPWR
 5. Na tai jei apskritai žiūrim, kad serveryje težaidžia 20 žmonių ir neįžvelgiam jokio potencialo, tai kokia prasmė tada išviso žaisti čia. Tokių atveju nei esantiems žaidėjams čia nebus įdomu, nei nauji žaidėjai užsikabins kažką bandyti čia. Tada išviso nereikia jokių darbų, tik šaudom ir gaudom (tie kas nori) ir viskas.
 6. Na išsakysiu ir aš nuomonę dėl radistų reikalingumo. Man ta skelbimų kontoros sistema atrodo gana keistai, kadangi žaidėjų rašomo teksto niekas nekontroliuotų (na neskaitant ADMINU, tačiau tokiu būdu jie būtu papildomai apkrauti). Ir šiaip visi rimtesni projektai turi šią veiklą, ir ji puikiai gyvuoja. Šiuo metu gal to darbo ir mažai, bet tai dėl to, kad serveris neseniai startavo ir dar mažai kas pardavinėja ką nors, bet jei serveris įsibėgės labiau, manau tai pasikeis. O dėl tų free eterių, skelbimų turinio nepriežiūros labiausiai kaltas direktorius, nes nesugeba sukontroliuoti savo komandos. O į visa šį reikalą dėl veiklos nebuvimo ir panašiai vadovui reikia pažiūrėti kūrybingiau ir viskas manau išsispręstu. Nežinau ar esu teisus, tiesiog tokia mano nuomonė.
×
×
 • Create New...