Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Kapishonas_Bond

Narys
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About Kapishonas_Bond

Recent Profile Visitors

17 profile views
 1. Nu gi blet costneri jei čia tas pats kuris tame projekte buvo, neapsimesk šlanga, o projekto negaliu minėt seniukai, banas pareis. Pala o kur parašyta kad aš komentuot negaliu? Noriu komentuoju, eik papeikima geriau kažkam vaikėze parašyk.
 2. Visos ble įdėjos nukopijuotos iš vieno projekto, manau nereik atskleist net iš kokio...
 3. Nu su tokiu pingu tai čia blet tave reikėtu užbaninti o ne jy, free banas konkretus, susitvarkyk kompa ir tada pradėk banint žmogau...
 4. Dabar tu pažiūrėk, kas per logika kad serverio savininkas pasiima pd dyrika? Blet aš nesuprantu nuo kada tokios nesąmonės vyksta? Koks įdomumas kažką daryt gaujom, mafijom kai jos žino kad tas blet pinigų gali turėti tiek kiek nori ir jis gali net nevaryt į grobima o tiesiog nusitelint paduot šaibas ir vėl ramus liept darbuotojam varyt dalyt baudas (mačiau ft kaip tai padarė). Duokit pasireikšt kokiam žaidėjui su ta valdžia pd, o ne savininkas pasijema ir apsigyvena su visam laikui. Paprastas žaidėjas bent jau stenksis kažką daryt kad jo firma neitų į minusą, bandys susirinkt tokią komandą su kuria nereiks bemokėt šaibu, o jie patys gaus už atgrobimus(aišku jei taip bėra,jei taisyklės nepasikeičiusios).Savininkas turi būti tas žmogus kuris rūpinasi serverio žaidėjais o ne tas kuris užsiima kokio nors darbo valdymu.
 5. Tu nori pasakyt išrinkt dabar vieną asmenį ane kuris bus atsakingas už unjaila ir turės jis degt prie kompo all day long kad spėtu tikrint temas ir unjailint? Neišsigalvokit tų nesamonių... Parašai 3 lvl adminui arba prižiūrėtojui kuris on ir fsio.
 6. @Jostalis_Plaipalis Kai buvom valdžioj swatų viskas klostės kaip peiliu per sviesta 😁😁
 7. Nu su Swatais tai kad išėmė tai čia visiška pieva, o kad tu sakai kad čia tipo ne direktorius kaltas tai visiškai klysti žmogau, pats esu buves swatu direktorius ir tu patikėk kiekvieną dieną swatų būdavo daugiau nei pd, nes pd valdžia nieko nedarydavo, mokėsi apsiimti su darbuotojais, darysi jiems normalias veiklas, bendrausi su kiekvienu kaip sau lygiu, darbuotoju turėsi visada. O dabar pasiima tokie valdžia kurie net vpš neprimeta ką daro, pasiima tam kad tik turėt direktoriu.
 8. Ble neišsigalvok čia tų vėjų, tai kaip blet tave mentas turi surast kad tu gaudomas esi, tai kurva jam laukt ble 30 minučiu kol pradės gaudyt kažkoky viena durneli? O tu nepagalvoji kad visi tada taip pasidarytu ir ką tie mentai tada turėtu gaudyti, patys save? Ir beto nekopijuok iš kito servo įdėju.
 9. Norit pasakyt net cbugo nebėra?:Dddd kas čia per pieva pasidarius, neverti turėt tie žmonės sfg varda,sudegint kaip žydus
×
×
 • Create New...