Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Lebro_Rokas

Moderatorius
 • Turinio skaičius

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

34

6 sekėjų

Apie Lebro_Rokas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

897 profilio peržiūros
 1. Šioje skiltyje galėsite talpinti savo vaizdo įrašus susijusius su SA-MP. Skilties taisyklės: Draudžiama kelti įžeidžiančius vaizdo įrašus. Dradžiama kelti vaizdo įrašus kurie niekaip nesusiję su SA-MP. Temos pavadinimas privalo būti - Jūsų Vardas_Pavardė (vaizdo įrašo pavadinimas, arba apie ką jis). Vaizdo įrašai turi būti susiję su SA-MP. Bendrosios forumo taisyklės Anketos šablonas: Jūsų V_P žaidime: Apie ką yra jūsų vaizdo įrašas? : Jūsų vaizdo įrašas:
 2. Apie viską skilties informacija! Šioje skiltyje galite kelti absoliučiai viską, išskyrus kitų projektų reklamą, keiksmažodžius, porno ir kitas netinkamas temas skirtas visai auditorijai. Čia galite diskutuoti apie viską kas Jums įdomu, pradedant nuo futbolo ar krepšinio baigiant Lietuvos politikos sistema, tikiuosi nereikės pusė temų ištrinti, nes sunku buvo perskaityti šią trumpą informacija! taip pat temos pavadinimas privalo atitikti temos turinį, jei skaitėte forumo taisykles tai tikrai žinosite!
 3. Šioje skiltyje galėsite pasidalinti savo sukurtais grafikos darbais, avatarais ar parašais. Skilties taisyklės: Draudžiama kelti darbus kurie įžeistų ar pašieptų žaidėjus. Draudžiama kelti darbus kurie jums nepriklauso. Temos pavadinimas turėtų būti - '' Vardas_Pavardė - grafikos darbai Draudžiama kelti N-18 turinį. Bei privaloma laikytis visų forumo taisyklių - Anketos šablonas: Jūsų V_P žaidime: Koks yra jūsų grafikos darbas?(avatarai,parašai ar kita) : Jūsų grafikos darbo/ų nuotraukos:
 4. Šioje skiltyje galėsite pasiūlyti savo naudojamas žaidimo modifikacijas kitiems žaidėjams, arba galite ieškoti modifikacijų užpildydami tam tikra anketos šabloną. Anketos šablonai Norint pasidalinti modifikaciją. Kokia tai modifikacija? [Transportas, apranga, enb ar kita.]: Vaizdinė medžiaga: Atsisiuntimo nuoroda: Ieškant modifikacijos. Kokia tai modifikacija? [Transportas,enb, apranga, ar kita.]: Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: Trumpas aprašymas apie modifikaciją:
 5. Šioje skiltyje galima pasidalinti savo mapp darbais. Skilties taisyklės: Šioje skiltyje temos turi būti susijusios su mapp darbais. Privaloma naudoti anketos šabloną. Bei laikytis pagrindinių forumo taisyklių Anketos šablonas Jūsų V_P žaidime: Kam yra skirtas Jūsų MAPP darbas?(darbas,spawn'as,degalinė,parduotuvė ir t.t.): Jūsų MAPP darbo/ų nuotraukos: Atsisiuntimo link'as(jei norite pasidalinti):
 6. Šioje skiltyje serverio žaidėjai gali pristatyti save kitiems serverio žaidėjams. Skiltyje galioja šios taisyklės: Temos pavadinimas turi būti ''Prisistatau Vardas_Pavardė'' Save pristatyti gali tik realūs žmonės. Temos turinys turi būti susijęs su saves pristatymu. Nuotraukos pateikimas prisistatyme yra privalomas. Bei bendrosios forumo taisyklės Prisistatymo šablonas. Jūsų tikras vardas, gyvenamasis miestas bei metai: Jūsų ateities tikslai gyvenime t.y. galbūt kažkokia specialybė, profesionalus sportas ir t.t. jus domina ir jūs norėtumėte su tuo susieti savo gyvenimą: Jūsų hobiai bei pomėgiai: Kuo užsiimi gyvenime?: Jūsų charakteris. Galbūt tu esi išskirtinis kažkuo, kuo norėtum pasidalinti?: Kaip atradai šį nuostabų projektą?: Kodėl pasirinkai mus? Kaip tau atrodo - projektas gali pasiekti žymių laimėjimų?: Tavo karjera SA-MP serveryje: Pasiekimai šiame projekte: Jūsų tikslai SFG.lt serveryje: Gal turite augintinių? Puiku! Norime apie juos sužinoti bei pamatyti!: Laisva vieta, kurioje galite paminėti tai, kas jums svarbu: Jūsų nuotrauka (privaloma):
 7. kaip reikia pas jus isidarbinti???

   

   

  1. Lebro_Rokas

   Lebro_Rokas

   laukti atrankos

  2. Mad_Remix

   Mad_Remix

   Turi manes paprasyti susirarsim

 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Lebro_Rokas Kokiai firmai atstovaujate: DPD Kurjeriai. Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Nelson_Mandela Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Aktyvus, bei yra puikiai susipažinęs su tokiomis pareigomis.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Lebro_Rokas Kokiai firmai atstovaujate: DPD Kurjeriai. Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Ignello_Morello Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Aktyvus, bei patikimas žmogus, bei manau susitvarkys su šiomis pareigomis.
 10. R.I.P Kobe & GiGi 💔

 11. taiva gavau bana 👳‍♂️

  1. Show previous comments  2 more
  2. Mad_Remix

   Mad_Remix

   Pagaliau viena siukle maziau!!!!

    

  3. Lebro_Rokas

   Lebro_Rokas

   XDDDDDDDDDD nahh

    

  4. Dance_Hks

   Dance_Hks

   Gaila Greeno, geras žmogus buvo.

    

×
×
 • Sukurk naują...