Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Just_Felicitous

Narys
 • Turinio skaičius

  89
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

23

7 sekėjų

Apie Just_Felicitous

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta.
 2. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta (+premija)
 3. Jei būtų galima įsiterpti, tai žmogus tikriausiai su mašina skrido, o mašina pradingo/buvo sunaikinta, kadangi žmogus yra surakintas jam gyvybės nekrenta, tai jokio čytinimo aš čia nematau.
 4. Patenki tik į pirmąjį emigracijos lygį. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 5. Stiprus informacijos trūkumas. Emigracija atmesta.
 6. 1 lygio emigracija patvirtinta.
 7. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta (+premija)
 8. Pajebat man jau jūsų verkimai. Jūs vapšie galva mąstot? Jūs naudojat visas vip ir admin komandas atgrobinėjat. Kas blet kaltas kad žmonių nesusirenkat į darbą savo? Gaujos akivaizdžiai sukyla prieš jus nes jūs grybą visišką pjaunat ir su jum nepasiginčysi. Įsivaizduojat kad teisūs visi. Savininkas - direktorius. Tokio filmo dar nematęs niekur iš vis. Kol ten dirbau ir kol dirbo normalūs žmonės dar dar buvo pakenčiama. Bet dabar tai jau visiškas košmaras. Visiškai nemąstot įsivaizduojat, jog nepaliečiami taisyklių esat. Fair play galės būt tada kai Savininkas nebebus direktorius ir galės viskas vykt sava eiga.
 9. Komanda yra /oristi kadangi esu klubo narys. Taigi piktnaudžiavimu administratoriaus komandomis nebuvo. Nepažeidžiau prižiūrėtojo taisyklių ;] https://www.part.lt/img/272286e78d35a2aa117f9dae9ce1588b580.png
 10. Sveikas atvykęs. Patenki tik į pirmąjį emigracijos lygi nes esi praleidęs virš 1 dienos projekte. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 11. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta.
 12. Sveikas sugrįžęs. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 13. Sveikas atvykęs. 3 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 14. Žinutė jog emigruoji neišsiųsta. Projektas neskaičiuoja praleisto laiko, todėl patenki tik į 1-ajį lygį. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtina.
 15. Neparašei į kokį projektą emigruoji. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtina.
×
×
 • Sukurk naują...