Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Just_Felicitous

Emigracijų prižiūrėtojas
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

6 Followers

About Just_Felicitous

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jei būtų galima įsiterpti, tai žmogus tikriausiai su mašina skrido, o mašina pradingo/buvo sunaikinta, kadangi žmogus yra surakintas jam gyvybės nekrenta, tai jokio čytinimo aš čia nematau.
 2. Patenki tik į pirmąjį emigracijos lygį. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 3. Stiprus informacijos trūkumas. Emigracija atmesta.
 4. 1 lygio emigracija patvirtinta.
 5. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta (+premija)
 6. Pajebat man jau jūsų verkimai. Jūs vapšie galva mąstot? Jūs naudojat visas vip ir admin komandas atgrobinėjat. Kas blet kaltas kad žmonių nesusirenkat į darbą savo? Gaujos akivaizdžiai sukyla prieš jus nes jūs grybą visišką pjaunat ir su jum nepasiginčysi. Įsivaizduojat kad teisūs visi. Savininkas - direktorius. Tokio filmo dar nematęs niekur iš vis. Kol ten dirbau ir kol dirbo normalūs žmonės dar dar buvo pakenčiama. Bet dabar tai jau visiškas košmaras. Visiškai nemąstot įsivaizduojat, jog nepaliečiami taisyklių esat. Fair play galės būt tada kai Savininkas nebebus direktorius ir galės viskas vykt sava eiga.
 7. Komanda yra /oristi kadangi esu klubo narys. Taigi piktnaudžiavimu administratoriaus komandomis nebuvo. Nepažeidžiau prižiūrėtojo taisyklių ;] https://www.part.lt/img/272286e78d35a2aa117f9dae9ce1588b580.png
 8. Sveikas atvykęs. Patenki tik į pirmąjį emigracijos lygi nes esi praleidęs virš 1 dienos projekte. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 9. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtinta.
 10. Sveikas sugrįžęs. 1 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 11. Sveikas atvykęs. 3 lygio emigracija patvirtinta. (+premija)
 12. Žinutė jog emigruoji neišsiųsta. Projektas neskaičiuoja praleisto laiko, todėl patenki tik į 1-ajį lygį. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtina.
 13. Neparašei į kokį projektą emigruoji. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtina.
 14. Sveikas atvykęs. 1 lygio emigracija patvirtina. (+premija)
 15. Sveikas atvykęs.1 lygio emigracija patvirtinta.
×
×
 • Create New...