Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Danny_Weed

Narys
  • Content Count

    15
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3

About Danny_Weed

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Vlk Prižiūrėtojaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Matuze_Demon Padaryti nusižengimai: BLOGAS NUOSPRENDIS Į PAPEIKIMĄ ADMINUI {SAU TIKSLIAU}...Dėjo jail, neturėdamas jokių įrodymu. Į savo papeikimą atsakė taip " Unjailinsiu, kad neverktum. " Pirmiausia tai čia niekas neverikia, o kitą kartą galvok ką darai. Tu di kenki serveriui... Čia su tokiais prižiūrėtojais, tai ką žinau.. Patirti nuostoliai: Negalėjau dalyvauti grobime, nes sedėjau kažkiek laiko jaile, turėjau bereikalo gaišti laiką, rašydamas papeikimą šiam prižiūrėtojui. Ir teko iš naujo mokėti pinigus už ginklus.... Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
  2. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte:: Danny_Weed Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: bent 20 žmonių serveryje, tab lentelė, bent 10k xp - https://imgur.com/a/iKPijjf Į kurį emigracijos lygį patenki?: 1 emigracijos lygis Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Nes atsibodo, nėra ten veiksmo Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Man yra 16m, mėgstu žaisti sampa. Dažnai mėgstu eiti į lauką, praleisti laiką su draugais. Esu draugiškas, bendraujantis, nuoširdus.. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Draugas pasakė Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Nes matau kiekvieną dieną jog serveryje yra ne mažas žaidėjų skaičius. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Pasiekti pareigų, prižiūrėtojo. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Taip
×
×
  • Create New...