Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

James_Marrela

Narys
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About James_Marrela

Recent Profile Visitors

11 profile views
 1. Šaunus atnaujinimas , labai smagu matyti ,kad stegiamasi dėl projekto. Taip ir toliau
 2. Jūsų V_P žaidime: James_Marrela Paaiškinkite kas nutiko?: Žodžiu buvo taip dieną buvau pražaides 9valandas atsirestartavo mano pražaistas laikas , dingo kreditų turėjau - 47 , nes laimėjau iš random, nes Regular'as darė. Paskui kaip ir viskas. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:Įrodymu neturiu kadangi po vakarinio restarto viskas dingo , o aš tuo metų palikai žaidima AFK , Regula'ras paraše , kad visi darytu /zsaugoti , o aš taip padariau dabar gryžus , prisijungių prie account , pamačiau atnaujinima naują ir mačiau , kad atsinaujino mašinų tas ir galvojau surasiu mašiną už kreditus , žiuri tik 20kred virš yra , o turėjau 47kred iš random , dar tada dingo man pražaistas laikas visą diena pražaidžiau , 400min lygiai buvau pražaidęs kaip pažiurėjau paskutini karta. Dėl irodymų atsiprašau kadangi aš nežinojau , kad čia tokie dalykai vykstą. Jaigu galima pažiurėkite per log'us. Ačiu jums labai.
 3. Bet jis neturi įrodymu , kad kažka blogo aš padariau ;D
 4. dėl greičio ir KET taip nesilaikiau , bet išlempos į mane šaudyt tai kažinau...
 5. Jūsų V_P žaidime: James_Marrela Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Alber_Abacchio Už ką Jį peikiate/giriate?: Todėl , kad šaudo iš niekur nieko , pradėjo gaudyti ir šaudo + nuo stogo. Jis į mane iškart pradėjo šaudyti , nors aš jam net kulkos nepatakiau net ginklo neturėjau. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: Nespėjau nieko padaryti , kadangi viskas taip staigi įvyko , kad tiesiog negalėjau.
 6. Dėl antra idėjos aš esu PRIEŠ , o dėl visų kitu UŽ.
 7. Aš manau , kad šita įdėją būtų gerai. Aš UŽ
 8. Radau nereikalingų pickupu nu , bet vistiek pasakau , kad nebūtų čia tokių nesamonių ; https://imgur.com/a/tDf4j12
 9. James_Marrela

  Idėja

  Nu galima ir kažka kito sumastyti 🙂 PVZ ; rašai /sleptispd ir tik tam tikrą laika galima tik pasislėpti arba kokiom 30minučiu , nu nežinau čia sprendžia Admininistracija.
 10. James_Marrela

  Idėja

  Amm nemanau , kad reikia daryti sistemų kur jau yra kitame projekte! Įdėją gal būtų nebloga , kad jau kitame projekte yra.
 11. Šitas tiesą , bet galima nusipirkti pigiausią hostinga , ir ant jo viska testuoti. Susirasti , bent pora žmonių kurie testuotų sistemas ir viskas , manau tikrai būtų žmonių kurie prisidėtu prie serverio plėtojimo.
 12. Galima serveryje padaryti labai daug įdėjų ; Serveryje kas 15-30minučių būtų eventas į kuri praneštu pagrindiniame čhate norint patekti į event rašot /dm ir nuteleportuoja į eventa ir šaudotės kokias 5-10minučiu , o paskui išrenka 2geriausius arba daugiau , nužudusių žaidėjų laimėtu tam tikrus prizus. Antra įdėją ; Serveryje būtų smagų , kad atsirastų pokerio sistemą , kadangi serveris yra ūnikalus , kodėl tokios ūnikalybės nepadaryti SFG serveryje. 3Idėją ; Žirgų lenktynės , bilietai , kamuoliukai ir t.t 😄 4įdėją ; Kažkur mačiau , kad angliškame serveryje yra Kino Teatras ir nusipirkus bilietą galima filma žiurėti 😄 , nu bet dėl šitos įdėjos nežinai jaigu surasiu linką būtinai pasidalinsiu.
×
×
 • Create New...