Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Laurynas_Extreme

Narys
 • Turinio skaičius

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  9

Laurynas_Extreme last won the day on Rugsėjo 17

Laurynas_Extreme had the most liked content!

Reputacija

174

4 sekėjų

Apie Laurynas_Extreme

 • Rankas
  Senbūvis
 • Gimtadienis 1999.05.17

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

524 profilio peržiūros
 1. Kai aš tapau PD direktoriumi serveri žaidė vos 2-4 žmonės bet kaip sakant skaičius tai dar ne viskas po poros mėnesiu tie 2-4 žmones iškėlę sfg iki 20-29 žaidėju tereikia dėti pastangu ir šiek tiek darbo.
 2. Esu prigalvojas ir daugiau bet jūsų favorito evento tikrai nepamiršiu ir per serverio atidaryma jai nedirbsiu duosiu daug veiklos.
 3. Sveikas kažkiek jo buvau serverį vienas mylimiausiu žaidėju malonu kad atsiranda serveri nauju veidu kuriu nebuvau sutikęs iki mano išeijimo bet manau puikiai susibendrausime taip sfg.lt projekto starto jau laukiam manau keliasdešimtis žmonių.
 4. Sveiki nežinau ar mane prisimenate bet kas atsimena norisi pabendrauti forume kadangi serveris uždarytas ir t.t šiek tiek aktyvumo norisi atnešti i foruma tai kaip besiseka ar norite kad gryščiau su naujais eventukais per ta laika kuri buvau palikęs laikinai sfg.lt dėl darbu atsirado daug įdėju ir t.t man įdomu kaip jūs laikotes ir kaip minėjau ar norėtumėte pamatyti kažkokiu naujesniu eventuku. Aišku jai regular priims vėl i kolektyva :). Pabendraukim tada ir padiskutuokime.
 5. įdėja yra gera tik kaip sakant aš siulyčiau sutvarkyti darbo kontraktus kad kai pasibaige darbo kontraktas galėtum dirbti be jo o dabar pastovei reikia pratesti o ruosentis pereit i kita darba turi jau suplanuoti iš karto nes jai nespėji turi sedeti be darbo arba eiti ten kur nenori dirbt vien siūlau keisti minimalei sistema kad nebutu stabdžiu darbuose. O dėl direkoriu reikia aišku poilsio kitam darbe bet tik tuo atveju jai turi pav. ir nematau čia nieko blogo išeiti trumpam i kita darba pabosta kasdienybe.
 6. cia servas usiglitcino ?
   

  1. Show previous comments  4 more
  2. Javanni_Sollazo

   Javanni_Sollazo

   Taigi visus pd išmetė, ko tu dar nori?

  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Arijus jai nebutuk prisidirbes nebučiau išmetes. Kadangi nemokėjai dirbti išmečiau o kad nebutu problemu pqšalinau visus kol bus išrinktas naujas drk

  4. Arijus_Idk

×
×
 • Sukurk naują...