Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį

Laurynas_Extreme

Narys
 • Turinio skaičius

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  9

Laurynas_Extreme last won the day on Rugsėjo 17 2021

Laurynas_Extreme had the most liked content!

Reputacija

174

4 sekėjų

Apie Laurynas_Extreme

 • Rankas
  Senbūvis
 • Gimtadienis 1999.05.17

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

779 profilio peržiūros
 1. Kai aš tapau PD direktoriumi serveri žaidė vos 2-4 žmonės bet kaip sakant skaičius tai dar ne viskas po poros mėnesiu tie 2-4 žmones iškėlę sfg iki 20-29 žaidėju tereikia dėti pastangu ir šiek tiek darbo.
 2. Esu prigalvojas ir daugiau bet jūsų favorito evento tikrai nepamiršiu ir per serverio atidaryma jai nedirbsiu duosiu daug veiklos.
 3. Sveikas kažkiek jo buvau serverį vienas mylimiausiu žaidėju malonu kad atsiranda serveri nauju veidu kuriu nebuvau sutikęs iki mano išeijimo bet manau puikiai susibendrausime taip sfg.lt projekto starto jau laukiam manau keliasdešimtis žmonių.
 4. Sveiki nežinau ar mane prisimenate bet kas atsimena norisi pabendrauti forume kadangi serveris uždarytas ir t.t šiek tiek aktyvumo norisi atnešti i foruma tai kaip besiseka ar norite kad gryščiau su naujais eventukais per ta laika kuri buvau palikęs laikinai sfg.lt dėl darbu atsirado daug įdėju ir t.t man įdomu kaip jūs laikotes ir kaip minėjau ar norėtumėte pamatyti kažkokiu naujesniu eventuku. Aišku jai regular priims vėl i kolektyva :). Pabendraukim tada ir padiskutuokime.
 5. Super na rudeni tikiuos pareisiu ir bus galima vėl pradėti lošti sfg non stop :) ryan matau stengies džiugu matyt ka nenuleidi ranku
 6. Jūsų Vardas_Pavardė:Laurynas_Extreme Aprašymas modifikacijos kurios ieškote: maišnai light switch kaip mirgalkes ant lempu kažka tokio
 7. cia servas usiglitcino ?
   

  1. Show previous comments  4 more
  2. Nicholas_Santuarez

   Nicholas_Santuarez

   Taigi visus pd išmetė, ko tu dar nori?

  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Arijus jai nebutuk prisidirbes nebučiau išmetes. Kadangi nemokėjai dirbti išmečiau o kad nebutu problemu pqšalinau visus kol bus išrinktas naujas drk

  4. Arijus_Idk

×
×
 • Sukurk naują...