Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Edga_Ras

Narys
 • Turinio skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

11

Apie Edga_Ras

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. https://imgur.com/a/9gbxkeP, vieta pakeista, nesimato, kad sedetum ant moco su salmu kazkaip, mhm.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Depussy_Marker Dėl ko užblokavote?:Spawn car, cheat Laikas kuriam užblokavote:visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Edga_Minecraft Dėl ko užblokavote?:Teleport cheat Laikas kuriam užblokavote: visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 4. Edga_Ras

  banx Edga_Sala

  Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Edga_Sala Dėl ko užblokavote?:Teleport cheat Laikas kuriam užblokavote:Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Fantos_Arbatinukas Dėl ko užblokavote?:Fly, cheat Laikas kuriam užblokavote:Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 6. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: Edga_Drift Dėl ko užblokavote?:Fly, cheats Laikas kuriam užblokavote: Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 7. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Edgaras_Muilkolas Dėl ko užblokavote?:Fly, cheat Laikas kuriam užblokavote:Visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_Ras Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė:Robin_Moretiiis Dėl ko užblokavote?: Fly Laikas kuriam užblokavote: visam Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) :
 9. Jūsų Vardas_Pavardė:Edga_RasKokiai firmai atstovavote:TRVKodėl atsistatydinate?: Ponas direktorius Johannes_Hides paliko pareigas ir as kartu, kaip sakant koja į koją, didelis dėkui, kad suteikia toki manlonuma tapti pavaduotoju, nors ir buvau naujas šiam projekte. @Johannes_Hides dq, senelyzai. Paskutinis legalus krovinys https://imgur.com/a/A0vdlo3Kiek laiko išbuvote pareigose?: Nuo 2020/02/21-2020/04/07, 1mėn 10d
 10. Jūsų V_P žaidime: Edga_RasKodėl norite būti testuotoju?: Testuotoju noriu tapti jau labai senai, nes patinka ieškoti bugu, plius kai esu labai aktyvus atsibosta ta pati rutina tai pradedu ieškoti klaidu įvairiausiu, jei išeina pranešu tau arba Regularui. Kiek laiko žaidžiate SFG?: Žaidžiu jau pora mėnesiu.Kiek Jums metų?: 20Kokiu metu dažniausiai sėdite prie kompiuterio? (naktį, ryte ar kita): Kaip regular sako 24/7, bet tikrai ilgai vidutiniškai i diena pražaidžiu sfg 600min be afk, o su afk apie 1k. Ar esate pakankamai protingas, kad suprastumėt sakinį "Serverio slaptažodį dalint kitiem draudžiama"?:Visiskai yra suprantamas dalykas. NEGALIMA platinti tokiu dalyku.
 11. Jūsų V_P žaidime:Edga_Ras Paaiškinkite kas nutiko?: Po tvarkymo, kai buvo užrakintas servas ir vėl paleistas dingo sf vilas pagrindine, kuria per nauja pirkau, poto iš verslu pinigai nemenkos sumos. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:Prieš https://imgur.com/a/Iz4dzQt po https://imgur.com/a/nN3YKLO, Prieš https://imgur.com/a/7dCcIT6 po https://imgur.com/a/8fFJfAB. Verslas Prieš https://imgur.com/a/Zjy8EjL po https://imgur.com/a/r0LEEuh, Verslas prieš https://imgur.com/a/8VhwtsO po https://imgur.com/a/9FqdSVA. Norėčiau atgauti apie 3,4-3,5m
 12. Slotu pirkimas prisideda prie serverio išlaikymo, mano nuomone, tai nepagerintu serveriui, o pablogintu
 13. Dar 1 argumentas, kam tada žmones pirko tuos slotus mokejo po 200krd už slota, jei dabar nuims juos ir padarys limita, galvok logiskai, man labai idomu iškur ištraukei, kad su kitais acc lošiu ir laikau, Aš turiu 2 sf vilas, Eli_Smi turi 2 sf vilas ji taipogi žaidžia, Lebro_Rokas taip pat turi sf vila irgi žiadžia, deivis_etc ir turi sf vila ir taip pat žaidžia, Carlos_Snow ir žaidžia. tikrai ne vienas žaidėjas turi po 3 namu slotus ir daugiau, tai idėja jokios naudos serveriui neduos
 14. Tai tu pirk ir turek už ka, niekas nedraudžia, juokinga idėja, sakau turėk 10m parduosiu vila jei nori, tokia kaina
×
×
 • Sukurk naują...