Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Tony_Fanta

Moderatorius
 • Turinio skaičius

  253
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  6

Tony_Fanta last won the day on Gegužės 24

Tony_Fanta had the most liked content!

Reputacija

174

6 sekėjų

Apie Tony_Fanta

 • Rankas
  2 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

458 profilio peržiūros
 1. Be kartaus, neparagausi saldaus ! Išliks stipriausi.
 2. Puiku, nepamirškite priminti gerbiamasis.
 3. Oi netyčia pavėlavau 2 minutėm paduot pinigus.... O Jėzau..
 4. Tai davaj mutini ir mane ;Ddd Nuostabus papeikimas. Įžeidei mane, kitą ir užmutinau. Savęs mutint neina. Laukiu kitų adminų ir priimsiu mute ;))
 5. Iš kur Jūs ištraukiat, kad kas kartą reikia parašyt, jog pašaliniai ar trukdymas jail ? ;Dddd Yra taisyklė ir viskas, nebūtina to priminti. O jeigu taisyklių nemokat, tai ir sėdit. Tuo labiau matei, kad su naujais veidais važinėju. Rakinu tema ir laukiam aušktesniųjų.
 6. Siūlai rašyt kas dvi minutes kad renkam? Parašiau kad laukiu visų, paskui parašiau kad jau renkam.. O pabaigoj kai baigėme parašiau, jog dovanos surinktos. Juokingai atrodai su tokiais papeikimais.
 7. Nežinau, kas Tau asocijuojasi su " bbd", tačiau man kaip pakankamai išsilavinusiui asmeniui tai reiškia "blue ball disease". Kas nežinot ką tai reiškia galit išsiversti.. Pašaliniai nekomentuoja, arba bus baudžiami. Komentuoja administracija, tas kuris peikia ir tas kurį peikia.
 8. Visų pirma sukelk neapkarpytus įrodymus ir pasirodys visas nesąmonių rašymas per /os ir iš Jūsų pusės. Įrodymai negali būti apkarpyti, ar dar kitaip koreguoti, NESKAIČIUOJANT su lyderiu ar pavaduotoju ;))))) Sekmės, gero vakaro.
 9. Manau tiek užtenka. Niekur nerašoma, kad galima gaujai į gaują. Suprasčiau jeigu tai būtų draugiškas pasišaudymas, tačiau čia.. nelabai.
 10. kalbama yra apie tavo veiksmus kuriuos pamatysi video įraše. Sekmės.
 11. Tuoj įkelsiu video. Šaudoma buvo saugioj zonoj. Saugioj zonoj šaudyti leidžiama gaujiniui į gaujinį kai vyksta draugiškas susišaudymas. Skaitom taisykles ir kils mažiau problemų.
 12. Tema rakinu dėl freepostinimo ir pašalinių kišimosi.
×
×
 • Sukurk naują...