Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Jeff_Payne

Narys
 • Turinio skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3

1 sekėjas

Apie Jeff_Payne

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

60 profilio peržiūros
 1. Zdarof, malonu susipažinti, tikėkimes prisitaikisi prie serverio, sėkmės :3
 2. Jeff_Payne

  Kompensacija

  Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne Paaiškinkite kas nutiko?: negavau kred 550 @Regular_Option Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: https://www.part.lt/perziura/ca32c39f7719984b288a9a75a03c15d2715.jpg
 3. Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne Kokį nekilnojama turta parduodate žaidime?: Versla Jūsų norima kaina už nekilnojama turta: siulom Prekės nuotraukos: Prie vm netoli (kanalizacijos verslas). 200/min.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Payne Kokią modifikacija bus vaizduojama šiame turinyje?: GPS navigacija, skaičiuojanti artimiausia maršruta, su garsu. Balsas kalba rusiška kalba, jeigu norit galit patys susilietuvinti su kažkieno kito balsu, gps aktyvacija f12 iš pradžių pažymekite mape su dešinių pelės klavišų ir išvažiuokite ant kelio. Gero Naudojimo! Atsisiuntimo nuoroda: https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cleo-scripts/15045-gps-navigator-s-golosom.html Modifikacijos nuotraukos/vaizdo įrašas(Nebūtina)
 5. Už, bet ar ne paprasčiau būtų padaryt Admin IV ir tiesiog Admin III išimti komandas tokias kaip /ban /mute /jail ar dar kažkokias ir ideti adminui IV?
 6. Tai kad viska gerai padariau... Off serve buvau.
 7. Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne Paaiškinkite kas nutiko?: Negavau kredu. @Regular_Option Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte: Jeff_Payne Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Į kurį emigracijos lygį patenki?: 3 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Buggynas. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu Mantas, man 19 metų, iš Vilniaus miesto. Esu linksmas. draugiškas, atviras, žmogus. Mėgstantis pajokauti, kartais mėgstu pašnėkėti rurusiškai nors vpš nemoku :D. Projektuose išbunų tikrai nemaža laiko tarpą, į projekta atėjau tik užvakar turiu nemaža xp kieki bet reikia daugiau todėl ir rašau emigracija. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: SuperGames Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Daug pažystamų todėl ir atėjau. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Pirma norėčiau kokio direktoriaus pareigų, o ateityje bandysiu siekti ir prižiūrėtojo pareigas. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Taip.
 9. Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne Jūsų amžius: 19 Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Visi tūrbut buvome sukčiais (čyteriais) nu man atrodo nėra nei vieno tokio kas nenaudojo čytu. Nes čia kaip priklausomybe narkotikams realiame gyvenime. Taip prisipažistu aš ir naudojau s0ba ir kitus cleo skriptus, praityje. Moku atskirti paprasta cbuga nuo auto cbug, moku sutikti naujokus serveryje. Nu aš esu toks žmogus kuris negali tusčiai sėdėti serveryje ir nieko neveikti todėl ir bandau į šias atsakingas pareigas. Šiuo metų dirbu "dušmanu" begalybė naujokų kviečia taksi, vakar padėjau naujokui su serverio valiuta, bet veltui kaip sakoma pinigai į vandeni, jų nebesugražinsi. O kodėl? todėl nes kaip vežiau naujoka jis galima sakyt "nupūtė" mano mašina į šona, paskui pradėjo naudot teleport čyta, todėl parašiau adminams pastėbėkit šita naujoka man atrodo kad jis čytina. Ir pasirodo mano abejonės pasitvirtino! Jūsų DC: J ' P Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Esu gan tvirto charakterio. Dažnai megstu laikytis savo nuomones, jeigu kas nors prieštarauja, labai mėgstu padiskutuoti būtent kodel. Jei mano nuomone yra paneigiama tvirtais argumentais tuomet ji gali dažnai keistis. Labai neapkenčiu kai kas nors prašo, kad susidariau viena ar kita nuomone apie serverio žaidėja ar kokia situacija, prieš darant kažkokius verdiktus turiu išsiaiškinti viska nuo a iki z. Su visais žaidėjais stengiuosi draugauti draugiškai bei tolerantiškai. Jeigu bendraujant mes randame bendra kalba reiškia rasime ir bendrus interesus. Atvirumas taip pats yra viena iš mano charakteriu savybiu, kuri viena diena "nuves" mane į kapus. Žinoma reikia žinoti kada ir kur galima būti atviram, o kada geriau tiesiog patyleti ir idėmiau paanalizuoti situacija. Esu žmogus kuris nepalieka neužbaigto darbo, visada viska bandau atlikti kokybiškai. Esu atsakingas bei pareigingas. Kartais galiu būti per griežtas, bet su savo griežtumu stengiuosi susitvarkyti. Taipogi kartais galiu būti tylus, bet kaip ir rašiau nematau reikalo kalbėti tusčiai, kalbu tik tada kai manes kažkam reikia, kai reikia kažka padaryti. Apibendrinus esu koks esu. Vieniems šios savybes šaunios, o kitiems - trukdo. Bet ar imanoma visiems itikti? Su kokia programa filmuojate įrodymus?: FlashBack Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Pasižadu!
 10. Sutinku su šia idėja, Pliusas būtų neutraliems darbams, ir šeip dar galėtu padaryti kad HP interjere negalėtu nieks isitraukti ginklu.
 11. Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui. Jūsų siūloma idėja: Siuliau padaryti komanda /sleptis. O kam inai reikalinga? Nes yra tokia komanda kaip /mapp ją galima naudoti kad susekt kita žaidėja serveri. O /sleptis komanda reikalinga tam kad kitas žaidėjas negaletu taves susekti. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: (-) tiems kas mėgsta pašaudyti, bet (+) tiems kurie nenori būti nužudyti ir veliau neišeiti iš HP.
×
×
 • Sukurk naują...