Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Chris

Narys
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8

Apie Chris

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

209 profilio peržiūros
 1. + Sutvarkykit šratasvydi, nes mires iškrenti iš mappo ir turi išeit ir vėl įeit.
 2. Administratoriaus vardas_pavardė serveryje:Tony_Fanta Trumpas pažeidimo aprašymas:Kur tu čia jaunuoli įsižeidei? [ free mute ] Įrodymai (nuorodos į nuotraukas/video):
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Kris Lyderio Vardas_Pavardė:Trevor Kokiai organizacija vadovauja lyderis[PAVADINIMAS]:LSV Priežastis kodėl giriate lyderi?:Malačius yra, puikiai susitvarko su gauja gerai šaudo ai ir dar tryse prieš 6 ar 7 kokius paėmem gw :)
 4. Chris

  Idėja su nuoma.

  Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Krysas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:Serveriui Jūsų siūloma idėja:Padaryti daugiau nuomos vietų arba bent jau jas sutvarkyti kaip priklauso. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Pagerintu žaidimo kokybe, tiem kurie neturi vip'u, arba kai taksistai nedirba ir kai jų išvis nėra. Siūlyčiau padaryti nuoma šiuose vietose: Hp [ ten dabar yra bet ją reiktu gražiau sumappint, padaryt aikštele ir įdėt tr priemonių. Ir šiuo metu ji neveikia nes užėjus ant icon'os rodo kad nėra automobilių] Stotį užtektų ir dviračių Prie elektronikos parduotuvės keleta mašinu Prie kazino Bei padaryt kad kai nuomojama mašina nebereikalinga, ja būtu galima atšaukti su kokia nors komanda. pvz: /anuoma ir jis atsistatytų vėl į savo vietą. Ir kad išvengt to, jeigu žaidėjas visgi nepadarys to ir neatšauks, o ta mašina išnomuota taip ir pasiliks toi vietoi, siūlyčiau padaryt taip jog prieš nuomojant,žaidėjas įrašytu laika kiek jis tą mašina nori nuomot, ir tada pasibaigus laikui ji automatiškai atsistatytu.
 5. Chris

  Idėja

  [!!] Kol neužrakinot temos!!! Man rodos kad nerodo kai per komanda /masina ja atrakini ar užrakini kad ji yra atrakinta ar užrakinta.
 6. Chris

  LSV judesys

  Kaip tave nušaunam tai neykeli :) 😄
 7. Chris

  Idėja teisėsaugai.

  Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Chris_H Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?:serveriui/teisėsaugai Jūsų siūloma idėja:Panaikinti visas komandas su kuriuom jie gali sekti bėgli, arba bent jau apriboti pvz: padaryt taip kad pareigūnas parašes ten kokia nors komanda, parodytu žemėlapyje to žmogaus paskutine buvimo vieta, ir tik vėl po kokios minutes galėtu ta komanda naudot. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:Manau tai pagerintu visos teisėsaugos darba, turiu omenyje jie patys išmoktu vienas su kitu komunikuot bei geriau dirbt komandoi. Nes dabar realiai užmeta kažkokia komanda, ir seka nusikalteli kad ir pats vienas, kol atsibos ar pagaus... Žiūrint realistiškiau tai gyvenime mentai neturi tokios komandos sekt bėgli ištisa laika kur jis juda. jie komunikuoja tarpusavyje ir veikia komandoi. Galų gale pasikelkit sraigtasparni į ora, susijunkit į ts, ir dirbkit komandiškai, reportuokit kur kas ir kaip. nes dabar nematau kad mentai būtu susijunge į ts..
 8. Jūsų V_P žaidime:Krysas Kur radote klaida serveryje ar forume?:Serveryje Jūsų surasta klaida: Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:Atėjus į deagle zona [ kitur nebuvau, bet turbūt visur tas pats ], joje pabuvus ir atsijungus bei vėl prisijungus, nebeina išeit iš jos. Parašius komanda /psrat rašo kad tu nesi šratasvydyje, ir be adminu pagalbos tu iš ten neišeisi. Dar noriu pridurt kad ginklus kuriuos gauni ten ir jei adminas tave iš ten atgetina prie savęs tie ginklai pasilieka tavo rankoi. [ !!] Ir prie to pačio norėčiau pasiūlyt kaip tai sutvarkyt: padaryt šratasvydžio arenose išėjimo duris, kad po atsijungimo ar per klaida išmetimo iš serverio netrugdant administratorių galėtum iš ten išeit per duris, ir atsirast lauke.
 9. Chris

  Idėja

  Tinka ir tas, bet faktas vistiek tas kad reikia užrašo kad pvz koks naujokas atėjes į serva suprastu kodėl jam čia ta galva svaigsta ir t.t
 10. Chris

  Idėja

  7% dabar ir jokio įspėjimo.
×
×
 • Sukurk naują...